GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zmienm swoja przyszlosc (bardzo powazny temat)

07.05.2004
22:01
smile
[1]

trubal1 [ Centurion ]

zmienm swoja przyszlosc (bardzo powazny temat)

CZESC SPOTKALEM DZISIAJ DCZLOWIEKA ZE STOWARZYSZENIA "POLSKA MLODZIERZ" I OPOWIEDZILA MI JAK TO JEST CALKIEMSIE ZMIENILEM PROSZE PYTAJCIE O CO CHCECIE TO DLA NASZEGO DOBRA



blagam

07.05.2004
22:02
smile
[2]

owoc_pomarańczy [ Konsul ]

zapytałabym, ale....nic nie rozumiem..

07.05.2004
22:05
smile
[3]

trubal1 [ Centurion ]

chodzi o to ze jest szans a by zmienic nasza mloda przyszlosc

07.05.2004
22:07
[4]

trubal1 [ Centurion ]

Ludzie korwa to jest nasza mloda inicjatywa prosze napiszcie cos

07.05.2004
22:09
smile
[5]

boocho [ Centurion ]

Pierwsza zmiana na lepsze będzie jak napiszesz post bez błędów.
A tak na serio to o co Ci chodzi??

07.05.2004
22:11
smile
[6]

Yo5H [ spammajster ]

ee ocb ?!

07.05.2004
22:11
smile
[7]

bartol1414 [ ignoruj mnie ]

jest szans a by zmienic nasza mloda przyszlosc a skad ty mozesz wiedziec ze jest jakas szanse na zmiane. ty jasnowidz jakis jestes czy co??
------------------------------------------------------------------------------------------------
do kitu watek, a przynajmniej tak mi sie wydaje bo nic z niego nie rozumie...

07.05.2004
22:12
smile
[8]

trubal1 [ Centurion ]

nowiec poznalem kolesia ze stowazyszenia"....." opowiedzial mi jak moze polska wygladac mam 16 lat i juz podkalem srodki takie jak rozdac ulotki dotycczace trgo ruchu nowiec te stowarzyszenie jest od jakiegos 1 tygodnia i juz ma 150 czlonkow z calej polski i namawia ludzi do manifestacji jest to zgrupowanie ludzi ktorzy moga sci we wszystkim pomoc

07.05.2004
22:12
smile
[9]

Misiaty [ The End ]

Czytając posty trubala zaczynam uważać siebie za wtórnego analfabetę ;) A lada dzień maturka ;)

07.05.2004
22:13
smile
[10]

Loonatyk_ [ Pretorianin ]

Czy oni mają zamiar Was tam uczyc ortografii ? mogliby...

07.05.2004
22:13
[11]

trubal1 [ Centurion ]

BRTOL-----> sluchaj watek jest dla ludzi ktorzy chca zmienic polske nie wiem ze wszystkiego ale moge ci zapwnic ze jak bedziezesz siedzial na dupie to nic nie zrobisz

07.05.2004
22:14
[12]

trubal1 [ Centurion ]

moze i robie bledy bo bardzo szybko pisze i nie am czasu sprawdzac siebiea le sie postaram ale nie po to jest ten watek

07.05.2004
22:15
smile
[13]

Misiaty [ The End ]

A może to on jest wtórnym analfabetą? Ale rpzecież to ja nie rozumiem co on pisze ;)

Trubal - przyjmują tylko dysortografów? ;)

07.05.2004
22:16
smile
[14]

trubal1 [ Centurion ]

misiaty ty moze nie pisz bo ty sobie ajaj robisz a ja szukam ludzi powaznych!!!

07.05.2004
22:17
smile
[15]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

to ja już wole akcje z mojej sygnaturki, bo zajmuje sie powazniejszymi sprawami i można o tym czytać gładko, a nie tak jak wypowiedzi trubala....

07.05.2004
22:18
smile
[16]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

tia...
jutro będzie jakas sekta... co za bzdury. manifestacja zeby zmienić młodziez i Polske. jak spotkasz tego człowieka ponownie to powiedz mu że jest kretynem.

07.05.2004
22:19
smile
[17]

boocho [ Centurion ]

Ja na razie zczaiłem że to chyba jakaś sekta, która ma 150 członków (?) i oni chcą zmienić świat (a może zdobyć świat?):) Powodzenia.

07.05.2004
22:19
smile
[18]

trubal1 [ Centurion ]

Czy wy sie polska interesujecie wogole
??

07.05.2004
22:19
smile
[19]

Misiaty [ The End ]

Sorry rubal ale praiwe spadłem z krzesła czytając "ludzi poważnych" ;) Kiedy więc siebie wymieniasz na kogoś nowego? :)

07.05.2004
22:19
smile
[20]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Właśnie Misiaty, nie rób sobie "ajaj" ;) Zamiast jęczęć lepiej być zaczął Polskę zmieniać ;))

trubal1 --> Zawsze tyle pijecie w tej Twojej organizacji? :) Jeśli tak, to daj jakiś namiar na nią :)

07.05.2004
22:21
smile
[21]

Misiaty [ The End ]

Hmm, z tym piciem to rzeczywiście poważna rzecz... Możnaby przemyśleć sprawę i w ogóle :D

07.05.2004
22:21
[22]

trubal1 [ Centurion ]

robcie jaja a jak polske zmienimy to te twoje dupsko bedziesz chwalil dzieciom ze to ty??

07.05.2004
22:23
smile
[23]

Yo5H [ spammajster ]

A powiedz nam, jak Ty chcesz ta nasza kochana Polske zmienic ?

07.05.2004
22:24
smile
[24]

boocho [ Centurion ]

Dobra trubal, w takim razie weź głęboki oddech napisz o co dokładnie chodzi w tym Twoim stowarzyszeniu, potem 3 razy to przeczytaj i popraw literówki.

07.05.2004
22:24
smile
[25]

Misiaty [ The End ]

No jak to jak Yo5H... Poprzez SO2 ;)

07.05.2004
22:25
[26]

trubal1 [ Centurion ]

po 1 nie oper. my sie trzeba wyjsc
na ulice i troche ruszyc rzad
po2
jest mozliwost taka by 1 posla wybieralo 65 tyz osob a jak sie nam ten koles nie spodoba to nawt nastepnego dnaia mozna go wywalic jak nie bedzie spelnial naszych oczekiwac i zlozonych obietic

07.05.2004
22:26
smile
[27]

Misiaty [ The End ]

trubal - co do tej opcji nr. 2... Wiesz, że już kiedyś istaniała taka instytucja taka jak instrukcje poselskie? :) To rpawie jak z tym Twoim odwoływaniem ;) Co z tego, że było to jedną z przyczyn upadku I Rzplitej :)

07.05.2004
22:27
[28]

trubal1 [ Centurion ]

tutaj jest to niwmozliwe chcesz o tym blizej pogadac??

07.05.2004
22:29
smile
[29]

Yo5H [ spammajster ]

jestes psycholożką ?

07.05.2004
22:29
smile
[30]

Misiaty [ The End ]

Raczej nie ;) Nie mam z tym problemów ;) A z Twojej strony radziłbym jednak otworzyć książkę do historii ;) Samsonowicz do 1795 roku a potem Garlicki bądź po prostu Czworaczki Krakowskie ;) Warto wiedzieć co już było i Polskę rozpier**** ;)

07.05.2004
22:29
smile
[31]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

ej przestańcie go podkrecac. może on naprawde wierzy w te bzdury? dajmy zejśc watkowi i tyle

07.05.2004
22:31
smile
[32]

trubal1 [ Centurion ]

JA chce i reszta okolo ( A POZATYM TO NIE ZADNA SEKTA TYLK PRAWNY ZIWAZEK MLODZIEZY SA W NIM LUDZIE KTORZY UCZA SIE NA UJ-ECIE I MAJA SREDNIA 5.4) 150 OSB ZMIENIC POLOSKE ALE W TYLKO TYLKE OSOB NIE DA RADY TAKZE PROSZE O POMOC

07.05.2004
22:32
smile
[33]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

łał studenci UJ i jeszcze ludzie z taka srednia..... wiec zle trafiles bo my tutaj mamy ponizej 3.0.... :/
sorry winnetou :/

07.05.2004
22:32
[34]

trubal1 [ Centurion ]

CZy czujecie sie patriotami i oddlaibyscie zycie za Polske??

07.05.2004
22:33
smile
[35]

trubal1 [ Centurion ]

wy tez sie nadajecie szukamy ludzi z prostym myslenniem alle nie ludzi ktorym chodzi o kase

07.05.2004
22:35
smile
[36]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

ludzi z prostym mysleniem? juz nie szukają. znaleźli Ciebie

07.05.2004
22:36
smile
[37]

trubal1 [ Centurion ]

Igor nie buj sie i tak do rosji do polski troszke brakuje

07.05.2004
22:37
[38]

trubal1 [ Centurion ]

Igor nie buj sie i tak rosji do polski troszke brakuje

SORRY

07.05.2004
22:37
[39]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

trubal>>>> wielki apel pod ktorym podpisze sie kazdy forumowicz. Postaraj sie pisac po polsku i bez literówek, wtedy pogadamy.

07.05.2004
22:37
[40]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

trubal ---> A może jakiś plan działań ?? No jak chcecie zmieniać Polskę. Jeśli tak jak Lepper to ja dziękuje, wolę taką jaka jest :P

07.05.2004
22:37
smile
[41]

Misiaty [ The End ]

trubal -> a co to znaczy "nie buj się?"

07.05.2004
22:38
smile
[42]

trubal1 [ Centurion ]

JA wierze w Polske a Rosja to juz jest wielka kupa gnoju

07.05.2004
22:39
[43]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Temu panu chodzi pewnie o Jednomandatowe Okregi Wyborcze i stowarzyszenie w stylu "normalne panstwo". To nie ich wina, ze nie potrafi pisac po naszemu :)

07.05.2004
22:39
[44]

trubal1 [ Centurion ]

walsnie chodzi o to zeby nie na bobiecywaac wszystko tylko po kroku
a po1 w pojedynke nic nie zdzialamy

07.05.2004
22:39
[45]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

i huk z Rosją ale jako patriota mógłbys chociaz Polska napisac poprawnie. do szkoły i to juz a nie pierdoły we łbie.

07.05.2004
22:40
[46]

trubal1 [ Centurion ]

LooZ^ -------> dzieki za wytlumaczenie

07.05.2004
22:41
[47]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

trubal --> Zapewniam że poprą was miliony, jeśli tylko powiecie co robić żeby było lepiej. Jak narazie to piszesz tylko głupoty i to jeszcze w dodatku z błędami.

07.05.2004
22:44
smile
[48]

trubal1 [ Centurion ]

Buczo dzieki za poparcie ale nie cwicze pisma tylko jak wyleczyc Polske z tej choroby a pozatym to jest nasza inicjatywa moze slyszreliscie o malej miejscowsc iParczew na lubelszczyznie to tu wlasnie 34 lata koles robi cos dla naszego dobra (jezdzi po polsce i namawia ludzi do przystapienia)

07.05.2004
22:46
[49]

Garbizaur [ CLS ]

Są ludzie i są parapety ...

07.05.2004
22:46
smile
[50]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Nie dość że analfabeta, to jeszcze autysta:)

07.05.2004
22:48
[51]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

i nie mów że to z lubelszczyzny biorą sie takie ćwoki. nie no skandal. nie zgadzam się z tym zupełnie. to musi byc jakis wyjątek proooszę ...

07.05.2004
22:50
[52]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

trubal --> Mam rodzinę w Parczewie, ostatnio mój kuzyn popełnił tam samobójstwo. Nie ma co fajna wiocha :/
Jak narazie pokazujesz nam jak można nabić kilkadziesiąt postów nie zaliczając bana (choć to nie takie pewne). Wnioskuje więc że jesteś zwykłym GOLowym karierowiczem a jeśli tak to wcale nie masz zamiaru uzdrowić naszego kraju tylko zrobić na tym interes, a więc jesteś oszustem. Chyba że powiesz co mam robić żeby ratować Polskę wteyd wszystko odszczekam.

07.05.2004
22:50
smile
[53]

Kune [ TYCHY ]

po1 ----> lol
trubal -----> wymiatasz :] Ile masz lat?? Kto wchodzi w sklad tego zwiazku?? Jakie sa kryteria, gdzie sie to odbywa??

07.05.2004
22:53
smile
[54]

Yo5H [ spammajster ]

powodzenia... zycze ;D

07.05.2004
22:54
smile
[55]

trubal1 [ Centurion ]

nowec nalezy jak juz pisalem kilka osob z UJ i wogole z calej polski tak wiec jzdza ludzie z calej poslki po ruznych koncertach i prosza lucdi do wstapienia a pozniej rozne manifesty

07.05.2004
22:57
smile
[56]

Kune [ TYCHY ]

nie no pogadajmy z nim na serio :)
No i namawiaja ludzi i co im proponuja w zamian?? Myslisz ze duzo osob sie znajdzie co za frajer do Wa-Wy na manifestacje poleci?! Dzisiaj Cie w to wkrecili?? Co Ci dali/powiedzieli?! Goraczkujesz sie chocby od tego Twoje zycie zalezalo.
PS. pisz wolniej a dobrze bo nie pisze sie m.in. ruznych tylko róznych!!!!!!

07.05.2004
22:57
smile
[57]

trubal1 [ Centurion ]

zapewniam zejezeli polaczymys iely to napewno sie da ale nigdy samemu




nowiec jak masz jakis problem todam ci stronke np. chcesz zalozyc firme i ci ludzie ztego stowazyszenia pomagaja ci za darmo jaka np. nie dostajesz jakigos zasilku to (dotego stowazyszenia naleza prawnice i inne osoby) to ci pomagaja

07.05.2004
22:58
[58]

trubal1 [ Centurion ]

KUNE ------> oki

07.05.2004
22:59
[59]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

trubal -- czy ty nie jesteś z samoobrony

07.05.2004
22:59
smile
[60]

Kune [ TYCHY ]

Koleszzz piszesz chodzbys mial 10 lat!!!!!!! Wez ze pisz normalnie!!!! bo co to sa "prawnice"?!?!?!

07.05.2004
23:01
smile
[61]

trubal1 [ Centurion ]

nigdy w zyciu nie naleze do zadnej partii to stowazyszenie jest legalne ale nie chcemy miec ludzi w rzadzei nic z tych rzeczytylko i to nie jest zadna partia

07.05.2004
23:01
[62]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

np. nie dostajesz jakigos zasilku to (dotego stowazyszenia naleza prawnice i inne osoby) to ci pomagaja
Mi to przypomina jehowych...

07.05.2004
23:02
smile
[63]

trubal1 [ Centurion ]

Kune--------->PRAWNICY SORY

07.05.2004
23:02
smile
[64]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Misiaty ----> nie buj sie to bardzo skomplikowany zwrot, moze oznaczac nie buj(aj) sie, bujaj sie ( nie dodane dla niepoznaki), nie buj sie moze tez w koncu oznaczac po prostu nie bój sie ale to wykluczam bo przeciez trubal jest czlonkiem organizacji gdzie jest 150 studentow UJ ze srednia 5.4 więc takie proste rzeczy jak błędy ortograficzne ich się nie tyczą.

trubal ----> wielu ludzi probowalo naprawiac Polskę, widac z jakim skutkiem :) radze ci wstapic do 'Młodzieży Wszechpolskiej', albo bojówek samoobrony, oni tam lubią ludzi z takim "prostym myśleniem" jak Twoje. Najlepiej jesli potrafisz sie tez poslugiwac traktorem, kombajnem, wiesz kiedy sie sadzi ziemniaki i buraki, a takze jesli lubisz seks jak koń owies.

ufff, powrot do normalności...

07.05.2004
23:03
smile
[65]

trubal1 [ Centurion ]

NAPRAWDE TO NIE JEST ZADNA SEKTA TYLKO INICJATYWA MLODYCH LUDZI NA LEPSZE ZYCIE

07.05.2004
23:04
[66]

trubal1 [ Centurion ]

A CI PRAWNICY TO NALEZA DO STOW. JAKO CZLONKOWIE I CHCA POMAGAC LUDZIOM

07.05.2004
23:05
[67]

bartek [ ]

Trubal1, zapomniales adresu.

07.05.2004
23:06
[68]

trubal1 [ Centurion ]

JAKIEGO ADRESU??

07.05.2004
23:07
[69]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Dobra, nie wiem co to za koles, ale korzystajac z okazji troche go wyrecze.

https://www.odpowiedzialnosc.org
https://www.ustawa.info
http:/www.normalne.pl
https://www.jow.pl

07.05.2004
23:07
[70]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

o co mu właściwie chodzi

07.05.2004
23:17
smile
[71]

trubal1 [ Centurion ]

CHCE POPROSTU ZMIENIC SWIAT JEZELI W NICHCECIE TO PEWNIE ZLE TRAFILEM JESLI CHCECIE ZACZAC SIE COFAC W ROZWOJU TO PROSZE BARDZO ALE POWIEDZCIE DZIECIOM MOZE WNUKOM ZE BYLI TACY CO CHCIELI ZMIENI POLSKE

07.05.2004
23:18
[72]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

wlasnie cofajmy sie w rozwoju!!!

Back To The Roots
Pener Tribe Roxxx

07.05.2004
23:19
smile
[73]

Luremaster [ Siewca Zagłady ]

trubal1 : to twoi ziomale robili dzis ta manifestacje na rynku w Krakowie?

07.05.2004
23:20
smile
[74]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Didier --->

Back to the Primitive
Soulfly Roxxx

:D

07.05.2004
23:21
[75]

trubal1 [ Centurion ]

lUREMASTER------> ACZY BYL SAMOCHOD Z NAISEM STOWAZYSZENIE "POLSKA MŁODZIEŻ"??

07.05.2004
23:21
[76]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

a co ty chcesz się w pana boga pobawić

07.05.2004
23:21
[77]

bartek [ ]

Mądre dziecko , oto jest utwór , masz klucz tu i się ucz mój wnuczku
Jak się robiło kiedyś rzeczy nie najprostsze
Widzisz miałem ambicję żeby ludzi ostrzec
Ta piosenka to dowód , że ilekroć ja i mi podobni ostrzegaliśmy że będzie piekło
Widzisz ludzie nie wiedzieć czemu
Pół wieku temu nie wiedzieli dzisiejszych problemów


Powiemy!

PS.

Moze starczy muzyki na dzis? ;)

07.05.2004
23:22
smile
[78]

trubal1 [ Centurion ]

JA NIECHCE SEI W NIKOGO BAWIC TYLKO POPROSTU PYTAM CO O TYM SADZICIE CZY POIERACIE TEN RUCH MLODZIEZY CZY NIE I DLACZEGO??

07.05.2004
23:24
[79]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ale o czym mamy cos sądzic skoro nie podales ani jednego konkretu?

07.05.2004
23:24
smile
[80]

trubal1 [ Centurion ]

POWIEDZ CO CHCESZ WIEDZIEC??

07.05.2004
23:25
smile
[81]

wysiu [ ]

OMG, i to ma byc Młoda Polska Inteligencja???? Przyszłość tego kraju?? Idę się schlać....

07.05.2004
23:27
smile
[82]

captain_nemo [ Generaďż˝ ]

srednia 5,4 na UJ ? ee nie wiem jak to jest w Kraku, ale u mnie (UB) i u moich znajomych (PB) to max srednia 5.0 , a skala ocen 2-5... jesli juz mowimy o starym sposobie oceniania of cours !

07.05.2004
23:31
smile
[83]

LooZ^ [ be free like a bird ]

wysiu : Spoko, macie jeszcze mnie ;)

07.05.2004
23:36
smile
[84]

trubal1 [ Centurion ]

prosz epytajcie ow szystko jak czego nie bede wiedzial to jutro wam napisz ebo jutro ten kumpel ma do mnie dzownis (((((((((((((((((((te stowazyszenie jest zarejestrowane i bez zadnych jaj))))))))))))))))))))))))))))

07.05.2004
23:37
smile
[85]

Misiaty [ The End ]

LooZ -> to tym bardziej trzeba się schlać... ;)

07.05.2004
23:46
[86]

AK [ Senator ]

LooZ - pośpiesz się, zanim dociągniessz do wieku czynnego prawa wyborczego to wszystcy będą w sztok pijani :)

Trubal - odkładając na bok sprawy merytoryczne - zastanów się chłopie, jaką antyreklamę dajesz temu swojemu stowarzyszeniu swoimi postami. Ludzie o pewnym poziomie wykształcenia mają pewne wymogi dotyczące komunikacji - choćby tak banalne, jak dotyczące prawidłowej ortografii czy stylu wypowiedzi. Twoje starania, choćby jak najbardziej szczytne, odnoszą, tu i teraz, skutek dokładnie odwrotny do zamierzonego.

To all - niech ktoś to dobije (wątek, znaczy, nie autora), niech się nie męczy, jeszcze szkód narobi...

07.05.2004
23:47
smile
[87]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Misiaty : Ale to niestety (?) nie daje gwarancji zgonu ;P

07.05.2004
23:49
[88]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Nie ma to jak społecznikowsko napalony 16-latek :P
Może chociaż przepiszesz (spokojnie i bez błędów) jakąś ulotkę lub progrm stowarzyszenia, to wtedy nas oświeci.

07.05.2004
23:51
smile
[89]

Misiaty [ The End ]

LooZ: jak już się porządnie schlamy to i zgon będzie... ale ten kac późniejszy, co niczym akermański step wielki, trochę mnie przeraża... ;)

08.05.2004
00:02
[90]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

.

08.05.2004
00:07
smile
[91]

ICE7 [ Konsul ]

A mnie tak zastanawia jedna rzecz bo chyba cos źle zrozumiałem... trubal1 na pytanie "jak chce zmienić Polske" pisał że
cytuje:
po 1 nie oper. my sie trzeba wyjsc
na ulice i troche ruszyc rzad
po2
jest mozliwost taka by 1 posla wybieralo 65 tyz osob a jak sie nam ten koles nie spodoba to nawt nastepnego dnaia mozna go wywalic jak nie bedzie spelnial naszych oczekiwac i zlozonych obietic


W późniejszej wypowiedzi podkreślił że
cytuje:
"...nigdy w zyciu nie naleze do zadnej partii to stowazyszenie jest legalne ale nie chcemy miec ludzi w rzadzei nic z tych rzeczytylko i to nie jest zadna partia..."

Wiem ze chyba jest cos takiego jak kandydat nie zrzeszony partyjnie (?) no ale jak wybierać chcą swojego posła to zarazem chcą mieć kogos w rządzie... Zatem czy ja coś źle zrozumiałem czy on zaprzecza sam sobie w tym co pisze ?

08.05.2004
10:49
smile
[92]

trubal1 [ Centurion ]

my bedziemy wybierac ludzi ktorzy naleza do partii ktoa sami zalozymy i wybierzemy do tej partii ludzi ktorzy sia nadaja ibeda wiedziec co robic

08.05.2004
10:53
[93]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

A to robicie tak jak Lepper, on tez zalozyl partie z własnymi ludzmi :P

08.05.2004
10:56
[94]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Didier -- mówiłem że on jest z samoobrony

08.05.2004
11:36
smile
[95]

Bzyk [ Offensive ]

o rany, ale się uśmiałem. Ktoś chce zmieniać przyszłość, ktoś ma plany, powodzenia :)

08.05.2004
12:19
smile
[96]

gofer [ ]

dziękuję wszystkim, którzy się wpisali, za te chwile radości *jeszcze się śmieje*

08.05.2004
14:31
smile
[97]

trubal1 [ Centurion ]

KORWA LUDZIE CZY WY GLUSI JESTESCIE JA NIE NALEZE DO ADNEJ PARTII I NIKT Z NAS TEZ NIE NALEZY TO JEST INICJATYWA MLODYCH LUDZI

08.05.2004
14:34
[98]

wysiu [ ]

Lepiej niech młodzi ludzie idą do szkoły, pouczą się polskiego, a dopiero potem biorą za zmienianie przyszłości..

08.05.2004
14:35
smile
[99]

Arczens [ Legend ]

Swietny watek dawno sie tak nie usmiałem tylko nie ta kategoria ale mozna przymknąć oko naprawde wspaniały bełkot

08.05.2004
14:39
smile
[100]

gofer [ ]

wysiu - > ty jestes gupi? nie chcesz polski zmienic czemu? wogole trzeba robic manifestyny i mamy prawnice takze z UJotu z 5,3 sredniom! w jakiej zyc chcesz polsce pomysl!

08.05.2004
14:50
smile
[101]

trubal1 [ Centurion ]

DZIEKI GOFER ZA WSPARCIE

08.05.2004
14:55
smile
[102]

Paul12 [ Buja ]

Wątek m-ca :D

08.05.2004
14:57
smile
[103]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

moze napiszemy petycje zeby trubal dostal pogrubiony stopien "POLSKA MLODZIERZ" ? :>

08.05.2004
15:04
smile
[104]

trubal1 [ Centurion ]

Didier z Rivii -------> A MOZNA TO POPROSZE!!

08.05.2004
15:10
smile
[105]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

boze co za watek... btw. mlodziez pisze sie przez "Ż" a nie rz............

08.05.2004
15:16
smile
[106]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

PAW >> ja tylko cytowalem jego wypowiedz ;)
a wątek jest naprawde ciekawy ;)

08.05.2004
15:35
smile
[107]

arthe[16] [ breakdance ]

trubal1 --»» Zainteresowało mnie to co mówisz, chętnie bym dowiedział się czegoś na ten temat, czy mógłbyś napisać do mnie na GG [podane wyżej] z góry dzięki... pozdrawiam

08.05.2004
15:46
smile
[108]

Bro-war [ Centurion ]

Jesli chcesz, abyśmy pytali to zapytam:

Czemu ludzie z UJ ze średnią 5.3 pozwolili, aby debil, który nie potrafi napisać jednego zdania (dłuższej odpowiedzi nie zauważyłem) bez błędów i na dodatek nie ma pojęcia o ironii, która do subtelnych nie należała wypowadał się w ich imieniu? A może UJ to skrót od Ujaranych Jełopów ze średnią 5.3 gramika dziennie?

08.05.2004
15:57
[109]

arthe[16] [ breakdance ]

Bro-war --»»
Nie zamierzam wdawaćsię w kłótnie, ael zaczynasz przesadzać, heh a może to coś naprawdę ważnego, może to odemni naasze życie, jak będziesz taki pesymista to napewno się nie uda... a co do tego jak on pisze to postaw się na jego miejscu... gdyby to było dla ciebie bardzo ważne i byś chciałsiętym pochwalić to ciekawe czy byś z wrażenia też tak szybko nie pisał... więć nie czepiaj się go... pozdrawiam

08.05.2004
16:00
smile
[110]

Liczyrzepa [ Pretorianin ]

wow! może nie najdłuższy TROLL jakiego widziałem w życiu, ale ma swój klimat
trubal1 -> moje uznanie!

08.05.2004
16:02
[111]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

arthe[16] >>> on pisze tak z wrazenia juz od dwoch dni ale jakos nie dowiedzielismy sie niczego sensownego ;)

08.05.2004
16:02
smile
[112]

Xerces [ Konsul ]

Nie no..... :))) Wstałem dzisiaj z dość parszywym humorem ze świadomością że za trzy dni matura, ale ten wątek sprawił, że mało pod stół ze śmiechu nie zleciałem :))) Wiecej takich.

08.05.2004
16:07
smile
[113]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Bro-war --> Aleś Ty gupi i niedomyślny ;)) Przecież gdyby tacy ludzie z UJ ze średnią 5,3 zaczęli się wypowiadać na tym forum to nikt by ich nie zrozumiał, dali więc takiego trubala co by prosty chłop się z innymi prostymi chłopami dogodoł i namówił żeby się dołączyli do tej ważnej sprawy, bo tu o ratowanie Polski chodzi i o naszą przyszłość !!!

08.05.2004
16:11
smile
[114]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Tak to jest, jak się pisze pod wpływem narkotyków...

08.05.2004
16:12
[115]

TheAnswer [ Quetzal ]

Chłopaki gdy przeczytałem wypowiedzi TRUBALA 1 to w nocy mi się koszmary śniły że trubal zawładnął światem!!!

08.05.2004
16:13
[116]

TheAnswer [ Quetzal ]

Ej Trubal a poza tym wszyscy w rodzinie zdrowi!!!

08.05.2004
16:41
smile
[117]

Lindil [ WCzK ]

Eee tam, ja mam lepszy pomysł - reaktywujmy SDKPiL - rząd jest słaby, pozbawiony poparcia, a ponad połowa Polaków pragnie powrotu PRL, to nasza szansa, nie możemy jej zmarnować!! Działajmy szybko, a już wkrótce czerwone sztandary załopocą nad Polską!! Dziś Warszawa, jutro Berlin, a pojutrze - cały świat!! Hasta la victoria siempre!!! Urrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!(!)

08.05.2004
17:47
smile
[118]

Bro-war [ Centurion ]

Buczo. ==> Oj, ja kudłaty durnowaty... :)

08.05.2004
21:35
smile
[119]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Musze pwiedzić , rze fagdycsznie tszeba wszysko zmnic. Tróbal ma racje.

Wysiu ciebie czeba tesz zmienic . Ja sie zmniam.

08.05.2004
21:36
smile
[120]

wysiu [ ]

Lupus --> NO JA WIM RZE DÓŻE ZMINY SOM KONICZNE. TERZ SIEM STARAM JAK MOGEM.

08.05.2004
21:51
[121]

xywex [ mlask mlask! ]

przeczytałem początek wątku i dalej nie jestem wstanie, a jedyne co zrozumiałem z bełkotu autora wątku, to jest to że chodzi mu chyba o jednomandatowe okręgi wyborcze? czy jakoś tak...

08.05.2004
21:53
smile
[122]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

kolejny po knifie?
ludzie co wam dzisiaj jest?

08.05.2004
21:57
[123]

LaSiu [ Konsul ]

autor wątku jest zdrowo walnięty

10.05.2004
15:15
smile
[124]

trubal1 [ Centurion ]

to co niechcecie polski zmienic czyli wszystko jest wporzo oki to wasza sprawa ale ja niechce zyc w takich warunkach

10.05.2004
15:57
smile
[125]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

trubal1 - Sluchaj no. Nie goraczkuj sie tylko po pierwsze - daj jakies namiary na strone www lub z kim sie mozna kontaktowac w tej sprawie. Napisz cos wiecej niz " zmieniac polske na lepsze" bo to samo mowi kazdy polityk. Albo jestes dzieciak albo naprawde niezly z ciebie aktorzyna zeby tak dlugo sie zgrywac.

10.05.2004
16:02
[126]

Swidrygajłow [ ]

trubal1 - ty masz 16 lat? labo masz 11 albo to prowokacja

10.05.2004
16:44
[127]

meo [ Centurion ]

To jest coś jak "pinki i mózg" ??
Zawładniemy światem czy co?

11.05.2004
08:14
smile
[128]

trubal1 [ Centurion ]

MAcie namiary tel dom.(083)3543028
a oto strona www.polskamlodziez.4.pl

12.05.2004
23:00
smile
[129]

trubal1 [ Centurion ]

hihihihi bylem dzis w lublinie na pochodzie BYŁ KTOŚ??

12.05.2004
23:33
smile
[130]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

Jezuuuu on jeszcze żyje!!! na pomoooc hehehe

31.05.2004
22:18
smile
[131]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

gosc co sobie na jednym watku postow nabil to ja pierd.... =]

31.05.2004
22:34
smile
[132]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

trubal wymiata:P

31.05.2004
22:38
smile
[133]

G.R.O.M [ Junior ]

:D Witam wszystkich !! właśnie sie zarejstrowałem i to pierwszy topic jaki czytam! JUZ WIDZE ZE BEDZIE TU OSTRO :d
GIGALOL NIE MA CO;)
ciekawe jest to ze jak ja mialem 16 lat to miałem w głowie imprezy i hmm imprezy i nie myślałem o zbawianiu świata! widac jestem mało ambitny !!

31.05.2004
22:40
smile
[134]

Orgasmatron [ ignoruj mnie ]

Siema G.R.O.M

31.05.2004
22:49
[135]

Długi Róg z Kansas [ Centurion ]

a przyjmujecie czlonkow ponizej 30 cm?

31.05.2004
23:01
smile
[136]

gofer [ ]

Horny Boy :-)

31.05.2004
23:02
smile
[137]

kajojo [ MU Online ]

LOL, a na stronce jest napisane tylko tyle, że to organizacja pomagająca młodym przedsiębiorcom, a ich cele ograniczają się do przywrócenia 50% zniżek dla studentów w komunikacji miejskiej (pozostaem punkty można ująć w 2 słowach - wypromować logo).
Eh a ten o zmienianiu Polski gada...

01.06.2004
16:58
smile
[138]

Mesiash666 [ Konsul ]

Ten wątek to jedna wielka polewa... trubal a czy mogą tam sie zgłaszać sataniści i skinhedzi bragnący wskrześic Hitlera??

01.06.2004
17:00
smile
[139]

o^scar^^ [ GRWD ]

heh :] Śmiech....

01.06.2004
17:09
smile
[140]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Czyżby trubal się wyłączył...

01.06.2004
17:49
smile
[141]

Igor z Moskwy [ Konsul ]

wątek zdechł już dwa tygodnie temu. po co ciągle podbijacie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.