
Be free [ just do it ]
majteczki stringi boksereczki :)
Hejo Dzieciaki :) zastanawiam sie jakie najczesciej nosicie majteczki ja mam na sobie tea figi szare z mapa swiata :) czekam na interesujace propozycje :)

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
Be free ----> co cie skłoniło do stworzenia tego watku ??

Trzepiskor [ SETH ]
Stringi
takiego kolory jak Lepper ma firaowy krawat

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Bylo. Wygraly majtki w sloniki. A ciebie Be free podnieca gadanie o majtkach na forum dyskusyjnym? No i czy te interesujace propozycje to ma byc np. anal w parku?
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
wiecie po czym poznać gacie pedała ??
bo mają szyne z tyłu i z przodu ;p

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mi5aser--> Buehehehehehe, dobreeee! A znasz to: przychodzi Ryszard Rynkowski do lekarza w osranych majtkach, a lekarz pyta: co panu jest? - Dziewczyny lubia braz! :-))

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
omg..........może założ wątek czy nosimy podpaski :|

vorsten [ Konsul ]
Podpaski?! W erze tamponów? ...

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Aktualnie nosze gacie po tacie :PPPPPP

Presio [ Vanitas Vanitatum ]
Rothon---->Chłopak pewnie dorasta...
Pis&Low [ Centurion ]
podpaski.
<nad jeziorkiem, towarzystwo juz 'zmulone'>
tala: halina, masz stringi!
halina: granatowe...
tala: CZERWONE! :D widziałam!
halina: no czerwoną mają lamówkę, ale całe są granatowe.
tala: a ja mam czarną lamówkę i czarne stringi... z flagą brytyjską :P
halina: a ja ze snoopym mam!
igor: a mi ostatnio na urodziny kumple kupili stringi męskie ze słonikiem!
stolar: <wymachując winem 'komandos'> a ja mam bokserki w małpki...
<chwila rozbawionej ciszy>
kondor: <wybuch> A JA MAM ZWYKŁE KURWA GACIE OSRANE!
wniosek nasuwa się sam: zwykłe kurwa gacie osrane to namber łan...

SoulHunter [ Bad Boy ]
a kto by się w majtki, stringi czy ine bokserki bawił najlepiej na waleta i po sprawie
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie nosze bielizny:)
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Be Free -ile masz lat syneczku
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
EwUnIa_kR każdy mówi że nie nosi a jak przyjdzie do prania to kupa gaci sie suszy na sznurkach ;p udowodnij że nie nosisz ;p
EwUnIa_kR [ Legend ]
zapytaj kogoś kto mnie zna:D
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
hm hm zna ktoś EwUnIe_kR na tyle blisko żeby potwierdzić ??
swoją droga to dziwne, co ci będzie facet kupował w prezencie ? książki ?? : P
EwUnIa_kR [ Legend ]
yy a stringi w prezencie to jakiś standart? wolę karnet na cały sezon na Wisłę;D

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Macie juz Wisle na karnety? Matko i corkooo, rzeki na karnety w tej Unii :-))
EwUnIa_kR [ Legend ]
rothon..już od dawna:|
EwUnIa_kR [ Legend ]
no tak nie zjarzyłam:D...hahahaha ale jestem młotek:D

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Czyli to nie jest pomysl unijny tylko nasz? Jeszcze lepiej :-))
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
EwUnIa_kR ---> no wiesz jest całkiem sporo bizlizny oprócz stringów, i powiedział bym że wcale noszenie takiej nie umniejsza kobiecego seksapilu a często nawet wręcz przeciwnie : ))
swoją droga, jak krakusy powykupują karnety na wisłę to nic nam do warszawy nie dopłynie. ; /
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja nie mówię że umniejsza..poprostu ni elubię..
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
a czy będzie dużym nietaktem jak spytam się ile masz lat EwUnIu_kR ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
wystarczyło sprawdzić...1977

wredna suka [ Junior ]
Nie noszę wogóle, szybciej i łatwiej jest pozbyć się balastu po kilku browarach.
kuc i siur siur

deTorquemada [ Pamiętaj ]
Ja mam na sobie majciory po dziadku ... przechodza z pokolenia na pokolenie ... wielkie i biale ... znaczy kiedys byly biale >:-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
deTorquemada mam u ciebie jakies szanse?:D

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]
czarne/granatowe/biale bokserki opinajace
EwUnIa_kR [ Legend ]
oo brzydki...białych nie widziałam:D
deTorquemada [ Pamiętaj ]
EwUnIa_kR --> Jeszcze pytasz ... ;-)

Klejn [ Centurion ]
WEjdż na tam jest coś takie

pajkul [ Konsul ]
Kocham strzelać stringami!!!!! :))
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
pajkul ---> a ten sznurek ci się nie wżyna w tyłek jak strzelasz ? ; )

pajkul [ Konsul ]
Nie bo mam twardą pupcię!