GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

majteczki stringi boksereczki :)

07.05.2004
11:55
smile
[1]

Be free [ just do it ]

majteczki stringi boksereczki :)

Hejo Dzieciaki :) zastanawiam sie jakie najczesciej nosicie majteczki ja mam na sobie tea figi szare z mapa swiata :) czekam na interesujace propozycje :)

07.05.2004
11:57
smile
[2]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Be free ----> co cie skłoniło do stworzenia tego watku ??

07.05.2004
11:58
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

Stringi
takiego kolory jak Lepper ma firaowy krawat

07.05.2004
12:02
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Bylo. Wygraly majtki w sloniki. A ciebie Be free podnieca gadanie o majtkach na forum dyskusyjnym? No i czy te interesujace propozycje to ma byc np. anal w parku?

07.05.2004
12:07
[5]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

wiecie po czym poznać gacie pedała ??



bo mają szyne z tyłu i z przodu ;p

07.05.2004
12:09
smile
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mi5aser--> Buehehehehehe, dobreeee! A znasz to: przychodzi Ryszard Rynkowski do lekarza w osranych majtkach, a lekarz pyta: co panu jest? - Dziewczyny lubia braz! :-))

07.05.2004
12:14
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

omg..........może założ wątek czy nosimy podpaski :|

07.05.2004
12:31
smile
[8]

vorsten [ Konsul ]

Podpaski?! W erze tamponów? ...

07.05.2004
12:50
smile
[9]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Aktualnie nosze gacie po tacie :PPPPPP

07.05.2004
12:51
smile
[10]

Presio [ Vanitas Vanitatum ]

Rothon---->Chłopak pewnie dorasta...

07.05.2004
13:12
[11]

Pis&Low [ Centurion ]

podpaski.

<nad jeziorkiem, towarzystwo juz 'zmulone'>

tala: halina, masz stringi!
halina: granatowe...
tala: CZERWONE! :D widziałam!
halina: no czerwoną mają lamówkę, ale całe są granatowe.
tala: a ja mam czarną lamówkę i czarne stringi... z flagą brytyjską :P
halina: a ja ze snoopym mam!
igor: a mi ostatnio na urodziny kumple kupili stringi męskie ze słonikiem!
stolar: <wymachując winem 'komandos'> a ja mam bokserki w małpki...

<chwila rozbawionej ciszy>

kondor: <wybuch> A JA MAM ZWYKŁE KURWA GACIE OSRANE!


wniosek nasuwa się sam: zwykłe kurwa gacie osrane to namber łan...

07.05.2004
13:37
smile
[12]

SoulHunter [ Bad Boy ]

a kto by się w majtki, stringi czy ine bokserki bawił najlepiej na waleta i po sprawie

07.05.2004
13:52
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie nosze bielizny:)

07.05.2004
13:56
[14]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

Be Free -ile masz lat syneczku

07.05.2004
13:58
[15]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

EwUnIa_kR każdy mówi że nie nosi a jak przyjdzie do prania to kupa gaci sie suszy na sznurkach ;p udowodnij że nie nosisz ;p

07.05.2004
13:59
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

zapytaj kogoś kto mnie zna:D

07.05.2004
14:02
[17]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

hm hm zna ktoś EwUnIe_kR na tyle blisko żeby potwierdzić ??

swoją droga to dziwne, co ci będzie facet kupował w prezencie ? książki ?? : P

07.05.2004
14:04
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

yy a stringi w prezencie to jakiś standart? wolę karnet na cały sezon na Wisłę;D

07.05.2004
14:05
smile
[19]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Macie juz Wisle na karnety? Matko i corkooo, rzeki na karnety w tej Unii :-))

07.05.2004
14:06
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

rothon..już od dawna:|

07.05.2004
14:06
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no tak nie zjarzyłam:D...hahahaha ale jestem młotek:D

07.05.2004
14:07
smile
[22]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Czyli to nie jest pomysl unijny tylko nasz? Jeszcze lepiej :-))

07.05.2004
14:11
[23]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

EwUnIa_kR ---> no wiesz jest całkiem sporo bizlizny oprócz stringów, i powiedział bym że wcale noszenie takiej nie umniejsza kobiecego seksapilu a często nawet wręcz przeciwnie : ))

swoją droga, jak krakusy powykupują karnety na wisłę to nic nam do warszawy nie dopłynie. ; /

07.05.2004
14:12
[24]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nie mówię że umniejsza..poprostu ni elubię..

07.05.2004
14:15
[25]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

a czy będzie dużym nietaktem jak spytam się ile masz lat EwUnIu_kR ?

07.05.2004
14:15
[26]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wystarczyło sprawdzić...1977

07.05.2004
14:16
smile
[27]

wredna suka [ Junior ]

Nie noszę wogóle, szybciej i łatwiej jest pozbyć się balastu po kilku browarach.

kuc i siur siur

07.05.2004
14:19
smile
[28]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

Ja mam na sobie majciory po dziadku ... przechodza z pokolenia na pokolenie ... wielkie i biale ... znaczy kiedys byly biale >:-)

07.05.2004
14:20
[29]

EwUnIa_kR [ Legend ]

deTorquemada mam u ciebie jakies szanse?:D

07.05.2004
14:26
smile
[30]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

czarne/granatowe/biale bokserki opinajace

07.05.2004
14:28
[31]

EwUnIa_kR [ Legend ]

oo brzydki...białych nie widziałam:D

07.05.2004
14:32
[32]

deTorquemada [ Pamiętaj ]

EwUnIa_kR --> Jeszcze pytasz ... ;-)

09.05.2004
18:27
smile
[33]

Klejn [ Centurion ]

WEjdż na tam jest coś takie

01.06.2004
10:31
smile
[34]

pajkul [ Konsul ]

Kocham strzelać stringami!!!!! :))

01.06.2004
10:58
[35]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

pajkul ---> a ten sznurek ci się nie wżyna w tyłek jak strzelasz ? ; )

01.06.2004
11:39
smile
[36]

pajkul [ Konsul ]

Nie bo mam twardą pupcię!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.