GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | 133-cia część zacna :)

05.05.2004
11:18
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | 133-cia część zacna :)

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie
do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn (a.k.a. Marburg)

VNG Recruits Camp: Pencil
Civilians: Brisk., Coy2K, FemmeFatale, Natasha, nutkaaa, Mroofka

Troopers: Adamss, ZgReDeK, ^Piotrek^
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: Cuphay, Oszki
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: ..KmP..

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Hadriel, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Łowca Czarownic, Cicha śmierć...

Nowe Funkcje:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
Conroy: Mianowany tymczasowo na mechanika, dowództwo bacznie obserwuje jak w przypadku jego poprzednika czy osobnik ów w ogóle potrawi przykręcić śrubkę i wymienić spaloną żarówkę. Po wnikliwych obserwacjach jednoznacznie tego określić jak na razie się nie udalo... :D.
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
ZgReDeK: Zgredek znalazł w życiu swoją nową pasję - został plantatorem truskawek i jest naszym stałym dostarczycielem tegoż przepysznego oraz zabójczego ustrojstwa. :)
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...Na zabój zakochany w swojej Nutce :) [z wzajemnością :* dop. Nutka]
Cuphay, Oszki: Snajperzy zwykle utaplani są w błocie, nad głową maja śmiesznie wyglądające niby prawdziwe roślinki.. wianuszki tudzież, plecionki :D. Ale stanowią skuteczną broń w rozwiązywaniu sporów przy grze w karty lub w przedłuzających sie negocjacjach dyplomatycznych.
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.

Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!


Vandenberg's Troopers

Nickname: Torn - Commander
Broń: SIG SG-551 + Sawed-Off (obrzyn) + Gerber Mark II Knife + Sig Sauer P228 + Katana, Persuadotron.
Wyposażenie dodatkowe: Kevlar Vest mk. III + kilkaset sztuk amunicji 7.62 mm NATO & 9 mm Parabellum & 0.12 Gauge Dum-Dum & 5.56 mm NATO.
Pojazdy: Hummer w/mounted M134 Minigun i Interceptor (out of fuel).

Nickname: Storm Shadow a.k.a Scandal - Commander
Broń: Techtronica M-40 Pulse Rifle wymiennie z Objective Individual Combat Weapon (OICW), Bennelli-Heckler&Koch XM1014 (Shotgun), Katana.
Wyposażenie dodatkowe: Combat Heavy Suit SWAT version model: 2030, 3 x dodatkowe baterie fuzyjne do M-40, 2 x pasy na amunicję 60 sztuk 0.12 Gauge. Karty do gry w pokera co by się nie nudzić kiedy do mnie strzelają :).
Pojazdy: Ciapkuje farbkami swojego myśliwca Exosferycznego V\STOL XA-43 Raptor II, pieszczotliwie: Vandergriff.

Nickname: [email protected]
Broń: Uzi z tłumikiem i celownikiem laserowym, G36 [magazynek na 100 naboi], Miotacz Ognia [pojemnik z zapasem paliwa ukryty w plecaku].
Wyposażenie dodatkowe: Paralizator, dodatkowe magazynki do broni palnej, noktowizor, wojskowe ubranie i buty, latarka, lornetka z noktowizorem, ciężka kamizelka kuloodporna.
Pojazdy: Hummer w wersji Pickup z karabinem maszynowym Browning M2 HB zamontowanym za kierowcą oraz małokalibrowe karabinki zamontowane obok przednich reflektorów.

Nickname: M'q
Broń: Tytanowy wristblade, smart disc, shoulder cannon, spear gun, ceremonialna włócznia.
Wyposażenie dodatkowe: Podręczny komp na ręce, a w nim cloaking device; sprzęt medyczny; hełm z trybami: thermal, electical; autocelownik do shoulder cannona; ammo do spear gun'a.
Pojazdy: Brak.
Umiejętności dodatkowe: Skalpowanie (zbiera trofea), głośne ryczenie ;).

Nickname: Hellcat
Broń: Mk23 SOCOM, SIG 552 Seal 5.56mm, H&K PSG-1 7.62mm, M82-A1 Barrett 12.7mm.
Wyposażenie dodatkowe: Pełne oprzyrządowanie oraz umundurowanie R6 Street [Light, Medium, Heavy],
Pojazdy: Yamaha YZF R1

Nickname: Raynor
Broń: Heckler&Koch "SOCOM" + LAM + Tłumik.
Wyposażenie dodatkowe: "Raynor's Full Mastah Power Plasma Armor", magazynki do SOCOM-a.
Pojazdy: Aktualnie brak.

Nickname: Shakka
Broń: Tulipan (chyba wiadomo o co chodzi), zęby, zawsze pod ladą dobrze sprawdzony AK-47.
Wyposażenie dodatkowe: Piersiówka (nie wiadomo kiedy się przyda), kilka granatów (co by sprawiedliwość była po mojej stronie :D).
Pojazdy: Latający - ja po zmiane w nietoperka :P oraz BTR-T2.

Nickname: Sulik
Broń: Dragunov SVD + Colt Cobra.
Wyposażenie dodatkowe: Elektroniczne oko, kewlar Mark III, bioniczny nadgarstek, skórzana kurtałka zrobiona z legwana, Glany z metalowymi okuciami i dospawanymi łańcuchami i kolcami, łańcuch na ramieniu, ciemne okularki.
Pojazdy: Yamaha z 2015.

Nickname: Fett
Broń: Desert Eagle .44 Magnum, Beretta 9000S.
Wyposażenie dodatkowe: Pancerz wspomagany, nóz, toporek strażacki.
Pojazdy: Zmodyfikowany MLRS.

Nickname: Conroy
Broń: Barrett M82 z powiększonym magazynkiem (10 naboi), Steyr AUG, granaty gazowe i dymne.
Wyposażenie dodatkowe: Naboje, nóż 12 cm, lornetka, kamizelka kuloodporna, skrzynka z narzędziami, łopata.
Pojazdy: Podrasowany radziecki czołg T-72 (armata gładolufowa 135 mm, km 7,62 mm PKT, km 12,7 mm przeciwlotniczy, 4 wyrzutnie granatów dymnych i gazowych, ulepszony pancerz) i lekki pojazd zwiadowczy Kubelwagen z zamontowanym działem 28 mm. i miotaczem ognia.

Nickname: Bregan a.k.a. Czapajew
Broń: M249 (w Europie znany jako FN Minimi) + dwójnóg, łopata Conroya, 2 x Desert Eagle + amunicja .44 Magnum (11.2x33R), nóż CQD mk.II "Stealth".
Wyposażenie dodatkowe: Kamizelka zewnętrzna ciężka JMD-650, Gogle UV, hełm kevlarowy, latarka.
Pojazdy: Zapożyczony od Allana motor Harley-Davidson, jeszcze sprzed wojny atomowej.

Nickname: OSZKI
Broń: AI Arctic Warfare/Magnum .338 Lapua Magnum , 2 x Desert Eagle .50AE, nóż
Wyposażenie dodatkowe: magazynki do AWM & DE, ściereczka do wycierania kosy ;), kamizelka kuloodporna SPECTRA + wkładki ceramiczne + Składnik 18, hełm SPECTRA, getry SPECTRA, noktowizor, 2 x granat HE, 2 x flashbang, 2 x granat dymny
Pojazdy: Mustang z 1976 (732 KM) antyczny antyk :]

Nickname: Voorhees
Broń: Maczeta.
Wyposażenie dodatkowe: Hockey Mask.
Pojazdy: Brak.
Umiejętności dodatkowe: (Trait) Hard to kill.

Nickname: Vania
Broń: Vulcan 7.62.
Wyposażenie dodatkowe: Taśmy do vulcana, klucz francuski, elektryczny otwieracz zamków, śrubokręt, Zbroja (niby wspomagana :P ) zrobiona z blachy falistej i tytanu, wspomagana silniczkami z samochodzików sterowanych radiem.
Pojazdy: Stary Ford Mustang, obity blachą falistą, wzmocniony resztkami tytanu i irydu z domieszką rdzy, na przodzie działo 40mm przeciwlotniczo-czołgowe :).

Nickname: Natasha256
Broń: Steyr Aug z latarką taktyczną i zoomem z wbudowaną noktowizją.
Wyposażenie dodatkowe: Taca, przenośny dystrybutor piwa.
Pojazdy: Wrotki.


Pamiętaj: "Lejąc na otwartym terenie, zawsze miej ze sobą kij do odganiania się od postnuklearnych karaluchów"


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-06 10:38:43]

05.05.2004
11:21
smile
[2]

Adamss [ -betting addiction- ]

First?!

05.05.2004
11:21
smile
[3]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

CŚ w KIA :D
Burzuś to ma pomysly... :)

05.05.2004
11:22
[4]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY :)

Ech...cholerny Word noo... :(

05.05.2004
11:24
[5]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - tak to jest jak czlowiek bez doswiadczenia zaklada new part :)

kto Ci dal wstepniak w docu ??

05.05.2004
11:24
smile
[6]

White Star [ Soldier ]

cze all!!!

05.05.2004
11:26
[7]

Hellcat [ Legend ]

SULIK -> Przepraszam..o Wielki Mistrzu... :/
Dziwna sprawa...jak ostatnią część robiłem, to było dobrze, a też szło przez worda...

05.05.2004
11:31
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - no tak juz lepiej :D

kibicu wisly - co jest ?

05.05.2004
11:44
smile
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

Dobra ja uciekam :D
ide na fakultety z chemii :D

05.05.2004
12:21
smile
[10]

Hellcat [ Legend ]

*obserwuje*
*kombinuje*
*czeka*

I się doczekał :>
Wstępniak clear :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-05 12:29:02]

05.05.2004
13:52
smile
[11]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

up porządkowo-statsowniczy :D

05.05.2004
14:07
smile
[12]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Goood Mooooorning Vieee...khem...Vandenberg Crew!!!

specjalnie sie nie pojawialem ostatnio zeby teraz udezyc z nowa sila :)


500
pfu!
1000 !!!:D

05.05.2004
14:08
smile
[13]

Hellcat [ Legend ]

Piotrek -> Ale po so? :P

Breguś -> Statsiarz...ale przynajmniej nie plagiator :]

05.05.2004
14:19
smile
[14]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Jooo :-)

Znaczy hejyoo :).. znaczy Heja :D. A dobra niewazne :D

Przyszedłem zobaczyc jak sie sprawy mają i co porabiacie :D. Ech musze sie zbierac do pracy za chwilę :(. A poza tym chce wstąpic do Empiku czy w koncy X-2 nie ma :-)

Ale najwazniejsze to to ze w koncu Idea mi odblokowala komórek :D... choc nie spieszyli sie z tym wcale ciecie.Musze dac znac innym ze zyje :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-05 14:21:36]

05.05.2004
14:33
smile
[15]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Ok spadam.. do wieczora

Pa!

05.05.2004
14:41
smile
[16]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hellcat --> Niektórych nie da się zrozumieć :)))).

Bry!

05.05.2004
14:44
smile
[17]

Hellcat [ Legend ]

Adamss -> Ano...racja Towarzyszu :)

Stormuś -> I nawet mi smesa nie wysłałes...ooo...błąd :]
Baj :P

05.05.2004
15:58
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

OK juz po fakultetach :D

05.05.2004
16:33
smile
[19]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

hey Wam :)

05.05.2004
16:44
smile
[20]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

qrde no tak myslałam ze zastanę głuchą cisze :P
chociaż BTW..cisza sama w sobie jest głucha...hmmm..znaczy cicha...nie to nie to samo:P
dobra znowu gadam do siebie to chore;P
ide sie pouczyć <jasne>..rundka w cs'a :D
cya...(komu ja to mowie ?:P)

05.05.2004
16:51
smile
[21]

M'q [ Schattenjager ]

qrde no tak myslałem ze zastanę głuchą cisze :P
chociaż BTW..cisza sama w sobie jest głucha...hmmm..znaczy cicha...nie to nie to samo:P
dobra znowu gadam do siebie to chore;P
rundka w j.a. :D
cya...(komu ja to mowie ?:P)

05.05.2004
17:01
smile
[22]

Hellcat [ Legend ]

Oj Femme, tu zawsze ktoś jest :)
Ps. Ciesze się baaardzo :)

M'q -> Plagiator :D [już mamy dwóch :P]

05.05.2004
17:03
smile
[23]

M'q [ Schattenjager ]

Hell -> Pffffffff :D

05.05.2004
17:04
smile
[24]

Hellcat [ Legend ]

M'q -> Phi... :]
Ale sie wozi...towarzysz [email protected] :]

05.05.2004
17:07
smile
[25]

M'q [ Schattenjager ]

Kę? Że o co chodzi z tym towarzyszem? :)

05.05.2004
17:11
smile
[26]

Hellcat [ Legend ]

O to idzie że [email protected] je plagiator i Ty je plagiator :]
Ale wy są plagiatory :P

05.05.2004
17:20
smile
[27]

M'q [ Schattenjager ]

Ja plagiator? pffffffffffffffffff :D

05.05.2004
17:21
smile
[28]

Hellcat [ Legend ]

A może Ja plagiator? pffffffffffffffffff :D

05.05.2004
17:34
smile
[29]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - joł :-)

Hell - haha, a widzisz, spełniło się Twoje marzenie :)

05.05.2004
17:36
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

Btw, Hell, po co do Worda pakowałeś wstępniak ??? Zeżarł spacje, te które kod forum jako jedyne tolerował = brak akapitów.
Oczywiście nic się nie stało, akapity nie są ważne, tylko pytam - why???? :P why word ?
[akurat wczoraj wspominałem czasy jak to edytowałem wszystkie pliki tekstkowe pod Nortonem Commanderem... to były czasy...]

05.05.2004
17:40
smile
[31]

Hellcat [ Legend ]

Torn -> Bo Cię zniszczę :)
To była akurat wina tego że Word u mnie otwiera się w okienku przypominającym rozmiarami okno rozmowy GG :)
[bo słuzy mi jako notatnik, ale teraz już wiem jakich błędów nie robić...fin]

05.05.2004
17:45
smile
[32]

Pencil [ Konsul ]

Witam wszystkich serdecznie.
To już dziś Monaco wyeliminuje Chelsea z LM. :D

05.05.2004
18:43
smile
[33]

M'q [ Schattenjager ]

Joł.
Pencil -> nigdy nic nie wiadomo :p

05.05.2004
19:23
smile
[34]

Hellcat [ Legend ]

Powiem Wam tak jak powiedziałem wczoraj Brisiowi :)
Równie dobrze dziś może wygrać Bayern Monachium :]

O! :D

05.05.2004
19:39
[35]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Witam wsyztskich:)

Hej misiu :*:*

05.05.2004
19:43
smile
[36]

Hellcat [ Legend ]

Witaj Najdroższa :*:*:* :)

05.05.2004
19:44
[37]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Sliczny kwitek :) dziekuje :):*

Jeju ja chce juz piatek :) zlozyc papiery i miec spokoj a nie jeszcze jutro na testach sie meczyc :)

Sama nie wiem co gorsze :) same testy, eleganckie ubrania czy dojscie 2 km do szkoly na cholernie niewygodnych korkach :)

05.05.2004
19:46
smile
[38]

Hellcat [ Legend ]

Wiesz dlaczego śliczny :* :)

Przecież Cię wspieram jak mogę, nie marudź :P
A co gorsze...elegancki ubiór, jestem za :)
A testy...potem będzie już tylko gorzej :]

05.05.2004
19:49
[39]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

elegancki ubior? bleee :P czarne spodnie jakas biala bluzka z paskudnym duzym dekoltem niewygodne buty do tego jezeli idzie sie moaj ulica gdzie sa roboty drogowe i jest pelno smierdzacych robotnikow i wszyscy sie swieca to wierz mi nie jest fajnie :)

05.05.2004
19:51
smile
[40]

Hellcat [ Legend ]

No niee...na moją Basieńke się świecą? :>
Nie daruję...nazwiska, adresy...ale już :>

05.05.2004
19:53
smile
[41]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Daniel -> z takimi typami nawet nie rozmawiam wiec nie podam ci zandych danych :P

05.05.2004
19:54
smile
[42]

Hellcat [ Legend ]

Po dłuższym zastanowieniu sądze że to nawet lepiej :]

:*:*:*

05.05.2004
19:58
[43]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Daniel -> a co do tego "od kiedy jestem Nucia dla innych osob" to ja nie mam na to wplywu :)

:*

05.05.2004
20:01
smile
[44]

Hellcat [ Legend ]

Będe ich wszystkich zabijał... :]
*playing: diabelski śmiech*
[masz, wystarczy coś powiedzieć, że Wielki Dziad...tfu, Brat patrzy or smth:)]

05.05.2004
20:05
[45]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

sa odpowiedzi do testow.... bez rozprawki mam tylko 26 ptk ;(;(;(

05.05.2004
20:08
[46]

Hellcat [ Legend ]

Ojojoj :(
Hmm...
*przytula mocno szepcząc coś do ucha*

05.05.2004
20:09
[47]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

kurde no :'( spadam.... narka

:(:(

05.05.2004
20:11
smile
[48]

Hellcat [ Legend ]

No i pięknie...ja tylko napisze to co obrazuje mój status:
Niech to się wreszcie ***** skończy...

Kochanie...zresztą, Ty wiesz co :* :|

05.05.2004
20:40
smile
[49]

Torn [ Merces Letifer ]

No... mecz się zaczyna... Brisk, łer ar ju ? :D

05.05.2004
20:50
[50]

SULIK [ olewam zasady ]

Przespalem sie :)
teraz by sie trzeba bedzie zabrac za mala ankiete :)

pomozecie ?
bo nie wiem co by w niej nasciemniac :]

05.05.2004
20:52
[51]

SULIK [ olewam zasady ]

look that -->
11 111 postow
11 srednia dzienna :D

05.05.2004
20:52
smile
[52]

Kompo [ bujaka jamajka ]

jestem właśnie całym sercem za Chelsea... :›

Sulik - a co to za ankieta ? :>

05.05.2004
21:01
smile
[53]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Ja... ale ja jestem dziś rozkojarzony... nie dość, że napisałem że kibicuje Chelsea, to zorientowałem się o tym dopiero bo jakimś czasie... :›

AS Monaco do boju !!!

05.05.2004
21:02
[54]

Torn [ Merces Letifer ]

Kompo - weź już nie pij :>
Właśnie sie dziwiłem co Ty tez piszesz....
Ale Che napiera...

05.05.2004
21:04
[55]

SULIK [ olewam zasady ]

Kompo - ankieta do konkursu "Technik Roku 2004"
i aby w tym konkursie wystartowac musze wypelnic ankiete, tylko nie wiem co by tam wymyslic
Temat mojej pracy to: "Srodki pobudzajace i uspokajajace"

A pytania dla ktorych przydalo by mi sie pomysly w oddpowiedzi to:
1. Jakie jest najwieksze osiagniecie wlasne w pracy ?
2. w jakim kierunku mozna podiac dalsze prace nad tematem dyplomowym
3. Jakie elementy pracy posiadaja charakter uzyteczny ?
a. dla szkoly
b. poza szkola
4. W jaki inny sposob mozna rozwiazac problematyke pracy, gdyby podiac ja od nowa ?

wiem, ze pytaia troche dziwne, ale coz musze na nie odpowiedziec :|

05.05.2004
21:08
[56]

Torn [ Merces Letifer ]

łooo O_O
łady gol.

05.05.2004
21:08
smile
[57]

Kompo [ bujaka jamajka ]

szlag, The Blues już prowadzą..... Gronkjaer....

05.05.2004
21:08
smile
[58]

Torn [ Merces Letifer ]

*ładny

05.05.2004
21:10
[59]

Kompo [ bujaka jamajka ]

aaaa, ależ było blisko...
słupek...

05.05.2004
21:14
[60]

Pencil [ Konsul ]

No, jak na razie 1:0 dla Anglików, co mnie bardzo niepokoi, bo od początku Chelsea jest lepszym zespołem. Dopiero przed chwilą właśnie Morientes trafił w słupek, Monaco musi trochę bardziej zaatakować, bo finał LM im się już trochę oddalił... przydałaby się choć ta jedna bramka dla świętego spokoju... może być nawet przypadkowa. ;D

05.05.2004
21:18
smile
[61]

Kompo [ bujaka jamajka ]

no nie, poprzeczka :)
się rozstrzelali, chłopcy. ;›

05.05.2004
21:19
[62]

SULIK [ olewam zasady ]

heh - kibice :P... mecz i tak jest sprzedany 2:1 i tyle :D

05.05.2004
21:21
[63]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Sulik - oj, bardzo bym się cieszył... :D

zaś bramkarz Monaco stanął na wysokości zadania, Lampard był blisko trafienia. Ta druga bramka dla Blues to chyba kwestia czasu... niestety :|

05.05.2004
21:22
smile
[64]

SULIK [ olewam zasady ]

Wy mi tam lepiej powiedzcie co byscie napisali w tej mojej ankiecie :)

05.05.2004
21:29
smile
[65]

Kompo [ bujaka jamajka ]

wkurzyłem się...
0:2 !!! :[
idę sobie....

05.05.2004
21:33
smile
[66]

Hellcat [ Legend ]

Kompo -> Bez nerwów :)
1:2
Jest jeszcze nadzieja :)

05.05.2004
21:33
smile
[67]

Torn [ Merces Letifer ]

Sulik, my mamy pisać o Twojej pracy ??
heh...

1. Jakie jest najwieksze osiagniecie wlasne w pracy ?
- napisałem ją, to uważam za własne osiągniecie :]

2. w jakim kierunku mozna podiac dalsze prace nad tematem dyplomowym
- nie da się; pracę napisałem sumiennie, z dbałością o szczegóły - jest ona na tyle wyczerpująca, iż nie ma mowy na dalszą rozbudowę.

3. Jakie elementy pracy posiadaja charakter uzyteczny ?
a. dla szkoly
hmmm - wymyśl coś sam :P

b. poza szkola
- no - kolegom mogę zrobić to xanax to prozac, właśnie jednemu już robie.

4. W jaki inny sposob mozna rozwiazac problematyke pracy, gdyby podiac ja od nowa ?
- w dokładnie taki sposób jak to uczyniłem, obrałem jedynie słuszny kierunek i nie da się tego lepej zrobić inaczej.Oto moje podpowiedzi - od myślników są niby Twoje słowa Sulik.
Polecam się :D

05.05.2004
21:37
smile
[68]

SULIK [ olewam zasady ]

<--- Torn

he he he :)
dobre podoba mi sie :D

05.05.2004
21:42
smile
[69]

Pencil [ Konsul ]

[half-time]
Chelsea London vs. AS Monaco 2-1
1-0 Gronkjaer 22'
2-0 Lampanrd 44'
2-1 Ibarra 45'

05.05.2004
22:02
smile
[70]

Torn [ Merces Letifer ]

OoooOOO, jaka akcja :)))

05.05.2004
22:04
smile
[71]

Pencil [ Konsul ]

Świetnie, Morientes!
A więc... (chyba mogę to powiedzieć?)... Monaco w finale LM!

05.05.2004
22:15
smile
[72]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Hell - hehe, no tak :)

Jak Lampard strzelił to się wkurzyłem i odszedłem od kompa, ale jak Morientes (czy tam Ibarra, mniejsza z tym) strzelił kontaktowego to wrócił mi humor. A przed kilkoma chwilami jeszcze druga brameczka dla Monaco - po prostu rewelacja :)

Chelsea już nic nie poradzi, po stracie drugiego gola już było wiadome, że to nie Londyńczycy zagrają w finale :›

05.05.2004
22:37
smile
[73]

Pencil [ Konsul ]

[full-time]
Chelsea London vs. AS Monaco 2-2 (2-1)
1-0 Gronkjaer 22'
2-0 Lampard 44'
2-1 Ibarra 45'
2-2 Morientes 60'


Allez Monaco!!!


Teraz tylko, żeby dokopało w finale Portugalczykom, a wszystko będzie cacy! :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-05 22:40:35]

05.05.2004
23:04
[74]

Torn [ Merces Letifer ]

No, miałem właśnie zaktualizować drużyne w Uefa Fantasy Football a tu jeszcze nie doszły wyniki...
Najlepsze, że mimo to wymienić chciałem 90% składu i w ostatnim momencie zorientowałem się, iż jeszcze nie mają ci goście statusu eliminated to będę musiał zapłacić -1pkt za transfery... a już miałm wciskać confirm changes :)
A potem Brisk by się cieszył, że spadłem na dno stawki :P

To ja zwalniam stanowisko dowodzenia. Może Burzuś się pojawi....
Cya.

05.05.2004
23:57
smile
[75]

Brisk. [ Chomik ]

Szefie ----------->

Miałbym więcej ale wczoraj pomyliłem mecze i dałem nie tych graczy do składu co trzeba :D

06.05.2004
00:45
smile
[76]

M'q [ Schattenjager ]

Joł.

Meczyk ciekawy, dobrze, że to Monaco jest w finale *cieszy się* :p

06.05.2004
01:10
[77]

SULIK [ olewam zasady ]

chyba najwyzszy czas isc spac :)

06.05.2004
01:14
smile
[78]

M'q [ Schattenjager ]

Dobranoc Sulik :)

06.05.2004
07:34
smile
[79]

Pencil [ Konsul ]

Dzień dobry!

06.05.2004
07:51
smile
[80]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

hehehe tu sa zawsze pustki z rana :D Banda Śpiochów :D

06.05.2004
07:58
smile
[81]

Pencil [ Konsul ]

Zważ na to, że dziś jest czwartek :-)

06.05.2004
08:07
smile
[82]

Brisk. [ Chomik ]

pffffff nic ich nie usprawiedliwia :D Banda leni! :D

06.05.2004
09:57
smile
[83]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Zwyczajem Witam Bande Leni :D

06.05.2004
11:15
[84]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Witam :-)

Kurcze dzwoniłem włąsnie do domów studenckich a tu w zandym nie ma miejsca juz :(. Mam wrazenie zekiedy ja mam zjazdy ma je polowa wrocławskich studentów takze :)

Ale nic.. sie cos wykombinuje chyba.

Shakkus ---->> banda Leni wita Najwiekszego z Leni :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-06 11:20:20]

06.05.2004
11:18
smile
[85]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ohhhh SySunia dziekuje ze poświeciłeś mi tą edycje :D pffff a tak pozatym to widać nie lubią Cie w tych domach studenckich :D

06.05.2004
11:23
smile
[86]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Shakkus przestan medrkowac ja Cie bardzo prosze :D

06.05.2004
11:26
smile
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś pfff coś Ci sie wydaje, że mędrkuje :D

06.05.2004
11:35
smile
[88]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Wydaje czy nie ale znowu to robisz :P

06.05.2004
11:57
smile
[89]

Adamss [ -betting addiction- ]

Mooooonaaaaaacooooo wygraaaa LM! :)))

Pencil --> Spokojna głowa, portugalczyków napewno rozwalą..

06.05.2004
12:11
smile
[90]

M'q [ Schattenjager ]

Joł mędrkownicy :D

06.05.2004
12:13
smile
[91]

Hellcat [ Legend ]

Oj M'quś, jak Ty coś palniesz to nie wiadomo czy się trzymać czy spadać :]

06.05.2004
12:15
smile
[92]

M'q [ Schattenjager ]

Za to mi płacą :D

06.05.2004
12:41
[93]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo motherfuckers :D

06.05.2004
12:42
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś teraz to Ty cos kręcisz :D

06.05.2004
12:47
smile
[95]

M'q [ Schattenjager ]

Sulik --> Yo mastah :D

06.05.2004
14:05
smile
[96]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hmmmm....

Widzę ze to przedłuzanie :D sesji tzn. logowania :D. Faktycznie działa. Ostatni mój post był cos przed 12 a mamy 14 i nie musiałem sie logowac ponownie na GOLa. Co jest nieraz niezmiernie upierdliwe.
Jednak abonament to nie tylko mozliosc statsu na ddw a tez i inne bajery :)

06.05.2004
14:46
smile
[97]

Hellcat [ Legend ]

Khem... :D

Panie i Pany :P

Spójrzcie na tego oto screena którego obok [mam nadzieje] opublikowałem :)
CŚ Zmartwychwstał!! :D

[run for ya lives :D]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-06 14:47:44]

06.05.2004
14:52
smile
[98]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

no koments lejdis and dżentelmen :D

06.05.2004
15:03
smile
[99]

M'q [ Schattenjager ]

Stormuś czemu nie skomentujesz? :D

06.05.2004
15:17
smile
[100]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Doooobry Jeeeezuuu, a naaaaasz Paaaanieee, daj CŚowi wieeeeczne spoczywanie :)

06.05.2004
15:40
[101]

SULIK [ olewam zasady ]

Hellcat - to chyba trzeba go dobic :>

06.05.2004
15:52
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

SULIK -> Dobrze prawisz :)
Akurat stestuje sobie moje nowe PSG-1 :]
I jego kolbe, duużą kolbę :]

06.05.2004
16:04
smile
[103]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Troche dlugie ale ja leje do tej pory :D:D:D

From: JoeMonster :)

- Mężczyźni co chcielibyście żeby kobiety robiły w łóżku??
Jakie wyczyny chcielibyście żeby kobiety robiły??

- Spały

- Aby nie były wiecznie zmęczone i nie bolały ich głowy itd., i nie mówiły " kończ misiu szybciej"

*******

- Najatrakcyjniejsze są Niemki!
Biją Polki na głowę pod każdym względem.

- Tak, Helgi są do przyjęcia, jak je zasłonić gazetą i zakneblować.

- Tak Niemki mają piękne, mocne zęby - mogą nawet orać pole.

*******

- Jak wygląda wasz ideał kobiety ( fizyczny i emocjonalny)? Proszę o wpisy panowie

- Szczupła, 165-170cm, waga 55kg - średnio ważne; inteligentna, lecz bez przesady; normalna - czy jesteście takie?!

- A czy ważąc 45kg przy wzroście 167cm mieszczę się w twojej klasyfikacji?

- Przepraszam, rampa dla tuczników obok służbówki

*******

- Wystarczy mieć trochę oleju w głowie, a można przycinać po mieście 200/h i nie mieć problemów albo być durniem i co dwa dni mandaty łapać!

- Wystarczy zamontować dodatkowe pedały dla kolegi z przedszkola

- A potem się budzić i kolejny raz dawać piżamę do prania ...

- Ponoć Polski dealer BMW dorzuca gratisowo dres do każdego zakupionego modelu.

*******

- Kto z was korzysta z 0700, aby słuchać tych głupot? Naprawdę jesteście tacy naiwni???

- Robisz badania rynkowe przed uruchomieniem interesu ??

*******

- Mam 14 lat i mam 2 razy większy biust, jestem 2 razy szczuplejsza i mam 2 razy ładniejsza twarz bez makijażu niż ona w tapecie!!! Wiem ze jestem sexi i nie wstydzę się tego....Faceci ślinią się na mój widok Jak widzę takie ropniaki jak ta "gwiazda" to mi się śmiać chce

- Tiaa, i jesteś 2x luźniejsza w kroku...

- no to poleciałeś jej po rajtkach

- PANNA zastanów się co ty piszesz otrzyj lepiej mleko z pod nosa

- To nie mleko...

- o to masz biust większy od głowy... Pewnie twój rozum się tam mieści

- A taki duży biust to ci do zupy nie wpada ?

*******
- Najważniejsze to jeździć dobrym reprezentacyjnym samochodem. Ja na przykład mam Nissana Bluebirda 273KM 6,7sek do setki i kiedy nim jadę mój prestiż rośnie +/- 3 krotnie w stosunku do człowieka w zwykłym samochodzie...

-I utożsamiasz się ze swoim samochodem. A ch...a masz?

-Mam, ale tylko 10 cm w zwodzie.

-Oj biedaku, nieszczęśniku. Co z Tobą się stanie, gdy Cię okradną...

*******

- Uwaga panowie podajemy długości swoich - 15,5 cm

- 1,5 cm jak się sprężę

- Siemanko, mi nasuwa się pytanie dotyczące metodologii pomiarów tzn. kurde po której stronie mierzycie swojego wojownika od góry, czy od dołu?

- Jasne, że od góry! Od dołu, jak jeszcze kto linijkę w wory wciśnie to mu dojdzie ze 3cm

- Ha ha ha!!! Widzę że wam się nudzi w domu!!

- Nie w domu tylko raczej w pracy. wyobrażasz to sobie 1/4 facetów w biurze nagle wyciąga linijki z szuflady....

- Kurde ja mam 22.5 cm ale mam problemy z erekcją i bodźce dopływają do mózgu troszkę później a w dodatku mam chudego cholera

- 23 cm !!! /pozdrawiam Kasia

- Kasia jakiegoś XL kupiła się domyślam.

*******

- Hej! Moja maczuga 17cm, ale martwi mnie jej kształt. Mój członek jest jak dziob ptaka, zakrzywiony lukiem w dol. Czy Wam Panie taki też się podoba?

- Jakbym takiego zobaczyła to bym chyba pękła ze śmiechu

- Na twoim miejscu to nikomu bym go nie pokazywała taki wstyd.

- Bo to wersja typu Concorde.

- Idź do kowala może ci wyklepie na prosto

*******

- Dlaczego ona jest taka brzydka? Fe.

- Wyjątkowa paskuda, wygląda jak ofiara przemarszu wojsk radzieckich

*******

- Zgadnijcie, kto jest bestią z przepowiedni Nostradamusa
Wygranie wyborów przez Busha będzie mieć katastrofalne skutki dla świata! Nostradamus w swym czterowierszu oznaczonym numerem 66 (apokaliptyczna bestia!) napisał o dyktatorze Americhu (z Ameryki), który przejmie władzę nad Ameryką i Wielką Brytanią, będzie fałszywy jak sam Antychryst, zostanie ponownie przywołany

- to proste MIKE TYSON!.

- Czy ten Nostradamus napisał Z kim będą walczyć Punisher, Spider-Man i X-Men w filmach Punisher 2, Spider-Man 3 i X-Men 3 Ja bym chciał żeby to byli Jigsaw, Venom i Apocalypse.

- Odpowiedź: bestią z neostrada MUS jest TePSA, bo zmusza do neostrady i zdziera za to kasę.

- Tą bestią jest niewątpliwie Rysiek z "Klanu"! Niby tacy niepozorni, a z Grażynką knują potajemnie plany podbicia świata. Ich tajną bronią jest Maciuś, który wraz ciocią Stasią odbędzie stosunek płciowy z czego narodzi się następca samego Satana. A imię Jego Leppokwachomiller 700BTC.Coś jak Terminator z ludzką twarzą. Bedzie werbował do siebie coraz większą liczbę osób za pomocą czaju jaki niegdyś przygotowywała mu mama. Tym samym stanie się prorokiem nowych czasów. Pod jego przywództwem ruszą miliony ludzi niszcząc zabytki kultury chrześcijańskiej, aż w końcu dotrą do samego ojca Rydzysława. Wtedy rozegra się ostateczna bitwa. Kto wygra? To zależy od Nas. Ale trzeba się mieć na baczności już teraz. Z Bogiem.

- to chodziło o moją żonę

*******

- A mnie kobieta ZGWAŁCIŁA! uprawiałem sex z kobieta o 10 lat starsza (mężata i dzieciata)

- Koleś a nie zaplątałeś się w obwisłym biuście owej starszej damy, bo dzieciate to sobie cycki na plecy zarzucają.

*******

- Chce kupić maszynkę do golenia! jaki model możecie polecić?

- Brzytwa dokładnie i bez uczulenia

- Tylko uwaga na tętnice

- Stihl i Husquarna tną bez zarzutu

- Ewentualnie dobra siekiera

*******

- Zamienię golenie na miesiączkę!!!!!

- A ja zamienię teściową na psa ,może być wściekły.......

- Oddam za darmo swego faceta ,jeszcze dorzucę Cadillaca

*******

- Pytam tylko panie: Jaki męski zapach jest najlepszy?

- ONE oglądają teraz horror M jak miłość.

- Zapach skarpetek, strasznie mnie podnieca

- Zapach nowego auta

- Portfel !

- Legitymacji SLD

- Prawdziwy facet pachnie: prochem, koniem i tytoniem

- Teraz raczej piwem i paliwem

*******

- Mój mąż w ogóle nie goli się wygląda jak kloszard, aż mnie jest głupio

- A moczy się w nocy, jabłko Adama już ma, mutację już przeszedł....poczekaj aż to wszystko będzie miał za sobą to wtedy i wąsik mu się sypnie

*******

- Co trzeba zrobić, żeby ożywić niemrawego faceta?

- Loda

- Kup mu kwiatka.

- Wstąpić do samoobrony i zapytać o radę panią Beger.

- Ogolić nogi!

- Umyć się

- Zażywaj brom

- Niemrawego nie warto ożywiać. Pogrzebać i tyle.

- Potrzeba mu mrawej kobiety

- Wysmaruj się bita śmietaną

- Przyłóż mu defibrylator- efekt murowany!!!!

- Pod napięciem 220volt każdy pęka

- 1. Nie przekraczać trzydziestki 2. Nie przekraczać wymiarów 90-60-90 3. Dbać o ptaka

*******

Sami o sobie

- yhmmm a ja mam 12 lat i mam na imię Dorotka a na drugie: Z d z i c h u u u

- Może dokładniejsze dane na temat szarych komórek? Uzbiera się z tuzin?

- Twój mózg jest chyba sprawny inaczej?

06.05.2004
16:13
smile
[104]

Torn [ Merces Letifer ]

Ave.

Burzuś, do połowy doszedłem i ani razu się nie uśmiechnąłem - pffff, kiedy to to śmieszne będzie ? (weź już nie płać temu joemonster ani grosza :P)

06.05.2004
16:26
[105]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - jak bys jewszcze obrazki dolozyl - to by bylo git :D

Torn - evA <- :D

06.05.2004
16:42
smile
[106]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ole!
A ja oram se pole!
Ole!

:P

Jednym słowem: cześć.

06.05.2004
17:49
smile
[107]

SULIK [ olewam zasady ]

widze, ze lenistwo was rozpiera w pisaniu :D

06.05.2004
17:52
smile
[108]

Hellcat [ Legend ]

Wypraszam sobie...ja tu szykuje morderstwo na zlecenie :]

06.05.2004
18:28
smile
[109]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Heja.. u mnie leje deszcz i mi sie postów nie chce pisac :D

06.05.2004
18:30
smile
[110]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Burzuś boś leń :D pfff

06.05.2004
18:41
smile
[111]

Torn [ Merces Letifer ]

Stormuś - u mnie tez leje, już rzeka płynie ulicą nawet =]
i nic mi się nie chce robić.. nawet ściągi :)

06.05.2004
18:54
[112]

Fett [ Avatar ]

witam wszystkich, ochłonąłem juz po kompetencjach, mozna wziasc sie do pracy :)

06.05.2004
19:02
smile
[113]

Pencil [ Konsul ]

Ja także witam późnym popołudniem. :-)

06.05.2004
19:03
smile
[114]

Hellcat [ Legend ]

Czołgiem Penny :D

Szkoda że dziś nie ma żadnego meczu...łee :)

06.05.2004
19:47
smile
[115]

Hellcat [ Legend ]

Tak sobie obserwuje poszczególne karczmy, i wiecie co?
Patrząc na smoka...czy zachowanie usera Mr Lecter nie przypomina wam kogoś? :|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-06 19:56:26]

06.05.2004
20:00
smile
[116]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Hell --> No, trochę to dziwne zeby Legionista trafił do karczmy, ale to pewnie ktoś ze smoka na swoim alter-nicku :)

06.05.2004
20:02
smile
[117]

Pencil [ Konsul ]

Siema, Hell :-)
No tak, szkoda że nie ma meczu, ale co za dużo to niezdrowo... choć, podobno od przybytku głowa nie boli... ;) :D

Mr Lecter... hmm, a o co Ci dokładnie chodzi...? :-)

06.05.2004
20:03
smile
[118]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hell ---->> ja tam nie kojarze o kim mozesz mówic :)

Torn ---->> a ja jutro jade na zjadz qrna i mam nadzieję ze pogoda bedzie lepsza.

Ale to nie zmienia faktu ze nic mi sie dalej robic nie chce :D

06.05.2004
20:05
smile
[119]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bregus ale zauważe ze udziela sie rowniez w watku o BG :> i to chyba od niedawna :D

06.05.2004
20:07
smile
[120]

Pencil [ Konsul ]

A propos, jak się robi pogrubienie numeru GG?

Hmmm, więc co? Lecter to... tamten zmarły? ;-)

06.05.2004
20:11
smile
[121]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Czy ja wiem...

Penny -> Exactly...ja kcem mecz :P
Finał LM od razu :]
[GG...zwykłe htm'lowskie pogrubienie :)]

Burżuj -> Nawet mnie to nie dziwi :P

Shakkuś doskonale uzupełnił moje wątpliwości i wypowiedź :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-06 20:12:00]

06.05.2004
20:17
smile
[122]

Torn [ Merces Letifer ]

SySuś - mnie nadal nic się nie chce.. burza przeszła.. teraz oglądam Forresta :) Właśnie się skończył epizod z Vietnamem i super pioseneczki z tamtego okresu (niektóre w B:V były..).

06.05.2004
20:19
smile
[123]

Torn [ Merces Letifer ]

btw, czy Wy wszystkie karczmy monitorujecie ??

06.05.2004
20:20
smile
[124]

Hellcat [ Legend ]

Szefie, ja tak :)
Nawet nie wiesz ilu ciekawych rzeczy można się dzięki temu dowiedzieć :]

06.05.2004
20:26
smile
[125]

Torn [ Merces Letifer ]

jak takich, że gdzieś tam leje.. to rzeczywiście ciekawe musi to być :P

<sarkazm off>

06.05.2004
20:28
smile
[126]

Hellcat [ Legend ]

Oj Tornuś...gdybyś czytał to wiedziałbyś że wczoraj był zamach na Twoje życie...a tak nic nie wiesz :]

06.05.2004
20:32
[127]

Pencil [ Konsul ]

Hell --> nie działa mi to pogrubianie, widać tak: <b>3511515<

E tam, nevermind. :-)

06.05.2004
20:34
smile
[128]

Hellcat [ Legend ]

Pencil, mistrzu...bo to tak brzmi:
<b>3770787</b>
:D

A poza tym, to działa tylko z numerami Miszczuff :P

06.05.2004
20:35
smile
[129]

Pencil [ Konsul ]

Hell --> tak, wiem - i tak wpisałem do aktualizacji danych. Ale na forum widać tak jak napisałem w poście powyżej... :/

06.05.2004
20:36
smile
[130]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - w której karczmie próbują zrobić coś tak niedorzecznego ? :D
*pfff*

06.05.2004
20:41
[131]

Hellcat [ Legend ]

Penny -> To ja już nie wiem...wczesniej działało to kilku osobom...potem tym kilku przestało...mnie działa do dziś...nie wiem czemu, ale fajnie jest :]

Torn -> Nie wiem...wkręcałem Cię :P

06.05.2004
20:44
smile
[132]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - to było z góry wiadome - nikt nie ważył by się.... ;-)
Jestem chroniony przez mafie :)

06.05.2004
20:46
smile
[133]

Hellcat [ Legend ]

Tornuś -> Pamiętaj że na miny zawsze wpada się albo z głupoty albo znienacka :P

06.05.2004
20:48
smile
[134]

Torn [ Merces Letifer ]

...dlatego puszczam cie zawsze przodem Helluś :))

06.05.2004
20:52
smile
[135]

Hellcat [ Legend ]

Całe szczęscie ze jestem inteligentny bo bo już dawno wpadłbym na minę :]

06.05.2004
20:54
smile
[136]

Torn [ Merces Letifer ]

..zawsze jeszcze zostaje mina znienacka :P
Oby to nie była "Majka Podfruwajka" - nutkaaa była by pewnie zmartwiona :>

06.05.2004
20:56
smile
[137]

Hellcat [ Legend ]

Skacząca Betty czyli? :D
Ale ona wyskakuje zawsze na wysokość głowy dorosłego człowieka :)
Więc mnie by odcieło tylko jakieś pół głowy :]

06.05.2004
20:59
smile
[138]

Torn [ Merces Letifer ]

Ta, o której mówie wyskakuje na wysokość głowy azjaty :PP
czyli połowe wysokości dorosłego człowieka :>
Dobra, czas abym zniknął w odmętach swej kwatery...
ta da...

06.05.2004
21:51
[139]

SULIK [ olewam zasady ]

request for help:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2340557&N=1

06.05.2004
22:12
smile
[140]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Maly statsik :)

Sulik ---->> jak dla mnie to ten mejl jest sciemą.

06.05.2004
22:26
smile
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

Hehe, ja nawet 3 takie wygrzebałem ze śmietnika (wpisałem keyword : nigeria )

DR.PATRICK DANJUMA.
DIRECTOR, ACCOUNTS AND AUDIT,
NIGERIAN NATIONAL PETROLEUM
CORPORATION (N.N.P.C.)
TEL:234-1-776-9974
FAX:234-1-759-2558
E-MAIL:[email protected]


Dear Sir,

TRANSFER OF $28,600,000:00 (TWENTY-EIGHT MILLION SIX
HUNDRED THOUSAND U.S. DOLLARS) ONLY.

I got your contact from our local
trade centre journal (...)


----

HIGHLY CONFIDENTIAL
FROM MRS ALLENA MOHAMMED

PLEASE REPLY ME WITH THIS EMAIL([email protected])

THAT IS MY PRAVITE EMAIL ADDRESS. THANKS.

Attn:my beloved.

Greetings!!

I come to you with a sincere heart believing in Almighty

Allah that you will consider my plight and come to help

and also benefit from me.


-------
SENATOR, LEE MEABE

CHAIRMAN SENATE COMMITTE

ON PETROLUEM RESOURSES

FEDERAL REPUBLIC OF NIGERIA

Attn: THE PRESIDENT/CEO

Hello Dear,

It is my pleasure to write and inform you of a transaction
involving the transference of ($15m Million U.S. Dollars
only into a foreign account for safe keeping pending (...)

06.05.2004
22:27
smile
[142]

Hellcat [ Legend ]

No i się wydało...to Tornuś to wysyłał :]

06.05.2004
22:29
smile
[143]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Siema :) [nie mogę się zdecydować, czy używać takich [ :-) ] czy takich [ :) ] emotsów :D

Sulik --> Mail to sciema, dostaje takich 15 dziennie na moje śmieciarskie konto na onecie :)

Torn --> Takich tez dostaje setki, czasem z Nigerii, czasem z Brazylii itd. :)

06.05.2004
22:31
smile
[144]

Torn [ Merces Letifer ]

Hell - a co... ma się te 100 baniek na koncie to zaszaleć można no nie ? :>

*wraca do kwater...*

06.05.2004
22:35
smile
[145]

SULIK [ olewam zasady ]

A juz z kumplem wymyslislismy sobie plana, ze drwuemy cala ta kase - pojedziemy "ratowac" tego kolesia, kropniemy go i wrucimy do Polski jachtem (no co marzenia nic nie kosztuja :D )

06.05.2004
22:35
smile
[146]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Zastanów się...czymże jest Twój problem w porównaniu z biedą w Afryce? :>

Torn -> Pamiętaj że zyski z fraje...khem, tych co do nich ten chłam wysyłamy są dzielone :>

06.05.2004
23:30
smile
[147]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Hej... :)

Chce powiedzieć ze jade na zjazd i mnie nie bedzie, choc chyba wróce do domu bo nie mam gdize spac, a dworzec to kiepsa alternatywa :D... to i tak raczej nie zagladnę w ogole na Net. Choc diabli wiedzią jak to bedzie. Prawdopodobnie bedę z powrotem w niedzielę. Ale w koncu bede miał gre X-2 i nie wiem czy sie pokarze. No chyba ze moge byc zmecony, spiacy... skrajnie pijany :P.

To skrótowo mówiąc do zobaczenia :).

06.05.2004
23:32
smile
[148]

Hellcat [ Legend ]

PaPa Burżuj :D
I nie zapominaj o nas...tych którzy tak mocno za Tobą tęsknią:D
[dobra, przyznaje się...Torn mi kazał tak napisać :P]
-----------------------------------------------------------------------------
Godzina: 00:14
[logoff]
Branoc VL :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 00:14:52]

07.05.2004
01:21
smile
[149]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - to baw sie grzecznie i nie splodz przypadkiem potomka :D

07.05.2004
01:24
smile
[150]

Adamss [ -betting addiction- ]

.-:› Nocny patrol rozpoczęty ‹:-.

07.05.2004
02:25
smile
[151]

SULIK [ olewam zasady ]

ehh - szukalem prostego wzoru z chemii, a zassalem okolo 100 MB pdfow (ponad 400 plikow) :D

07.05.2004
04:43
smile
[152]

SULIK [ olewam zasady ]

[ glos erica cartmana ]
wake up... wake up... [ odglos bicia po twarzy ]... wake up... sonofabitch :D

07.05.2004
06:19
[153]

SULIK [ olewam zasady ]

[ gasi swiatla w Vandenbergu bo i tak na zewnatrz jasno i idzie spac :) ]

- dobrano...dobryranek :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 06:19:40]

07.05.2004
09:35
smile
[154]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :D

Wyrobiłem sie szybciej niz myslałem i mam parę minutek wolnego :). Wiec mozecie nie tesknic za mną jeszcze :P

07.05.2004
09:50
smile
[155]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

OK to ja lece.... do zobaczenia

07.05.2004
10:02
[156]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - looknij do ddw, ale do czesci wczesniejszej niz moja - fajnego statsa zapodalem

07.05.2004
11:10
smile
[157]

M'q [ Schattenjager ]

Joł.

Stormuś --> a mnie się podopały te posty from JoeMonster :)

Wczoraj była burza i net na całą noc wyłączyli.... straszne :/

07.05.2004
12:40
smile
[158]

Hellcat [ Legend ]

YoO :D
Wróciłem z krucjaty :]

M'q -> Popieram, śmiszne to było :)

07.05.2004
12:42
smile
[159]

Brisk. [ Chomik ]

YoO :D

hmmmm siem gubiem o_O czy jak mam wykupiony abonament to żeby ściagnąc sobie poradnik to i tak muszem płacic sms za niego? hę? :D kurna troche techniki i sie człowiek gubi :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 12:47:19]

07.05.2004
12:47
smile
[160]

M'q [ Schattenjager ]

Joł Brisk, Hell..... Bregusia nie było :P

07.05.2004
12:49
smile
[161]

Hellcat [ Legend ]

M'q -> Był...na forum ok. 11:30 :P

Brisk -> FTP-y i poradniki w PDF-ie są tylko na MC i GOlMaxie :)
Na GOLSMS-ie ich nie ma :P
Jak masz GM lub MC to nie musisz :)

07.05.2004
12:52
smile
[162]

M'q [ Schattenjager ]

Hell --> pffff o 11.30 :p

07.05.2004
12:56
smile
[163]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ehhhh :D nie pocieszyłes mnie :D choc tak naprawde chciałem se tylko poczytać arta o Day of Dafeat żeby sie do czegos tam przyczepić :D [na 101% bym coś znalazł :D ]

M'q czesc młodzieży :D

07.05.2004
13:08
smile
[164]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Za czytanie nawet jak się ma GOLSMS-a nie trza płacić :P

M'q -> Phi... :P

07.05.2004
13:12
smile
[165]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes wim to czecież :D Ale wolałem to w pdf a nie tak wwwowo :D

07.05.2004
13:14
smile
[166]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Jak będziesz grzeczny to Ci dam w prezencie :]

07.05.2004
13:17
smile
[167]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Siema :)

Kto mnie poszukiwał?

07.05.2004
13:20
smile
[168]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ja grzeczny? *szuka w słowniku co znaczy słowo "grzeczny"* :D


Bregan a.k.a. Czapajew chyba M'q :D

07.05.2004
13:21
smile
[169]

Pencil [ Konsul ]

Witajcie :-)

07.05.2004
13:22
smile
[170]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> Znaczy sie...tego, no jak poprosisz albo coś w ten deseń :P

Bregan -> M'q Ciem szukał :P

M'q -> Bregan przyszedł :P

Czołgiem Penny :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 13:23:07]

07.05.2004
13:24
smile
[171]

Brisk. [ Chomik ]

Pencil czesc :D

Prezes no no no :D thx hehe ale text juz przeczytałem [słaby text :] ] Dość skromniutki, króciutki a można było pisać i pisać i pisać i pisać :D

07.05.2004
13:26
smile
[172]

Hellcat [ Legend ]

Prezes -> To dlaczego Ty nie napisałeś sam swojego tekstu? :)

07.05.2004
13:37
smile
[173]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes a jakoś mi nie przyszło do głowy aby akurat napisac akurat o DoD'zie :D Ale tamten text jest za krótki mimo wszystko, zreszta jak większośc opisów tej gry, mapek i wogóle jej w PL necie :] A pisac i tak tu nic juz nie napisze :D [tak tak ciagle to 50 goli za text mnie ściga :D]

07.05.2004
13:45
smile
[174]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, skoro giera taka dobra to czemu tak słabo lansowana* w necie? :)

*cześć Breguś :]
[przepraszam...pomyliłem adrez :P]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 13:47:57]

07.05.2004
13:47
smile
[175]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Czasami mam wrażenie, że ludzie piszą głupoty* na tym forum :D

*Czesc Hellus :P

07.05.2004
13:56
smile
[176]

Hellcat [ Legend ]

Breguś -> Jakie tam głupoty :)
Są ludzie, klamki i całe zamki :]

07.05.2004
14:02
smile
[177]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ano fakt :D wystarczy wejśc na boarda CS i DoD żeby nieźle sie uśmiać z porównania ilości uzytkowników :D Ale coś sie zaczyna dziać [patrz screen :] sie pochwale bo taki mam tam nick :D] Teraz są próby organizacji ligi ale trudno idzie bo ledwo chwyta liczba klanów 10. Ja tam nigdzie nie gram choć propozycje są :] I jakby liga ruszyła to pewnie sie gdzies upcham :D Teraz są planowane dwa turnieje takie jak w przypadku CS więc jest szansa że wtedy by był dośc duży ruch w kierunku DoD'a :D

07.05.2004
14:05
smile
[178]

Hellcat [ Legend ]

Prezes, gratzy :]
Ja ostatnio wziąłem się za Tactical Ops, modek do UT i szczerze mówiąc...niezbyt mi się przypodobał :)
Może teraz zobacze co to ten DoD :] [właśnie sobie czytam ten poradnik :)]
Ale tak czy siak...czekam na kase i kupuję CS:CZ :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 14:09:02]

07.05.2004
14:56
smile
[179]

[email protected] [ Wirnik ]

Dzien dobry Panstwu :)

Wreszcie weekend... no dobra, nie bylo tak zle :)

Co tam u Was ? :)

07.05.2004
14:57
smile
[180]

Hellcat [ Legend ]

Jeju...tu żyją ludzie :D
Czołgiem [email protected] :)

Leje...ciągle leje :)
A poza tym, dobrze calkiem :)

07.05.2004
14:58
smile
[181]

[email protected] [ Wirnik ]

Hell, a niby czemu nie mieliby zyc ? :)

Co do deszczu... U mnie tez leje, ale przelotnie... :)

Nawet nie wiesz jaka ulge czuje po testach kompetencji... aczkolwiek wolalbym by ten humanistyczny byl w innych klimatach, np cos w wojskiem ;)

07.05.2004
14:59
smile
[182]

Hellcat [ Legend ]

Bo mogli umrzeć :P

Nie dziwota...daleko od siebie nie mieszkamy :P
Wiesz...co do tych Twoich testów...nawet się nie dziwie :P

07.05.2004
15:02
smile
[183]

Hellcat [ Legend ]


=========================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTYNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
=========================================

....................PLEASE WAIT WHILE LOADING......................


strzela do żarówki :D


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-07 15:13:00]

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.