
xkxtx [ KBR ]
Linia Komend w Max Payne (jedynce). jak włączyć ??
Pytam sie o to ponieważ mój kolega nie mioże przejść całej gry max payne wiec pomyslałem że kiedy zrobi sobie przerwe w grze wpisze mu kod na nieśmiertelnośc czy cos tak no i pewnie wtedy przejdzie jest on taki debil jeszcze że kiedy nie przekjdzie tej misji to albo ja dostaje bo gebie albo mi napeieprza żebym mu pomóg sie uczyć . No i dlatego potrzebuje tego jak sie wlącza tą linie kopmend w grze Max Payne I .

zarith [ ]
z parametrem developer

xkxtx [ KBR ]
no własnie mi o to chodzi ale jak uruchomic ta linia komend
zarith [ ]
we właściwościach skrótu masz coś co się nazywa obiekt docelowy i jest tam ścieżka do execa w cudzysłowach. na końcu (po cudzysłowie dopisujesz -developer i voila
xkxtx [ KBR ]
dzinks zarith teraz już ide do kolesia