GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Linia Komend w Max Payne (jedynce). jak włączyć ??

04.05.2004
12:33
smile
[1]

xkxtx [ KBR ]

Linia Komend w Max Payne (jedynce). jak włączyć ??

Pytam sie o to ponieważ mój kolega nie mioże przejść całej gry max payne wiec pomyslałem że kiedy zrobi sobie przerwe w grze wpisze mu kod na nieśmiertelnośc czy cos tak no i pewnie wtedy przejdzie jest on taki debil jeszcze że kiedy nie przekjdzie tej misji to albo ja dostaje bo gebie albo mi napeieprza żebym mu pomóg sie uczyć . No i dlatego potrzebuje tego jak sie wlącza tą linie kopmend w grze Max Payne I .

04.05.2004
12:38
smile
[2]

zarith [ ]

z parametrem developer

04.05.2004
12:49
smile
[3]

xkxtx [ KBR ]

no własnie mi o to chodzi ale jak uruchomic ta linia komend

04.05.2004
12:55
[4]

zarith [ ]

we właściwościach skrótu masz coś co się nazywa obiekt docelowy i jest tam ścieżka do execa w cudzysłowach. na końcu (po cudzysłowie dopisujesz -developer i voila

04.05.2004
12:57
[5]

xkxtx [ KBR ]

dzinks zarith teraz już ide do kolesia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.