GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kupuje canon S50

04.05.2004
09:50
[1]

robirem [ Chor��y ]

kupuje canon S50

to znaczy jescze się zastanawiam i proszę wszystkich o opinie o tym aparacie, pozdrawiam

04.05.2004
09:52
[2]

insmac [ Konsul ]

Kupuj.

04.05.2004
10:32
smile
[3]

Roko [ Generaďż˝ ]

zależy za ile :)
to dobry aparat, ja uzywam S30 i bardzo mi odpowiada

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.