GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Outlook doprowadza mnie do szalu---> pomocy !

04.05.2004
09:25
smile
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

Outlook doprowadza mnie do szalu---> pomocy !

witam

probuje skonfigurowac poczte pod outlookiem express i nie wiem czemu ale mam problem.

mianowicie wpisuje wszystko (login, haslo, pop3 itd), wciskam wyslij/odbierz a program marudzi ze mam haslo nie tak.

ale wchodzac poprzez strone www haslo dziala

dodam jeszcze ze chodzi o darmowe konto onetu ([email protected])

pomozcie prosze

Wystąpił problem przy logowaniu się do Twojego serwera pocztowego. Twoje hasło zostało odrzucone. Konto: 'poczta.onet.pl', Serwer: 'poczta.onet.pl', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: '-ERR Bad login / Bledne haslo lub login', Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC92

04.05.2004
09:28
[2]

Kune [ TYCHY ]

a sprobuj jako:
pop3.poczta.onet.pl
smtp.poczta.onet.pl
login: [email protected]
haslo: iles_tam_liter + co_najmniej_jedna_liczba
+ uwierzytelnienie pol wych.

04.05.2004
09:31
[3]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

Kune----> tak mam wlasnie ustawione wszystko jak wspomniales

te same pop3 i smtp, haslo tez iles liter + cyfra i uwierzytelnienie tez zaznaczone

04.05.2004
09:32
[4]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

identycznie sie wkurzałem, jako login musisz podać pełnego maila (tak jak napisał kune)

04.05.2004
09:40
smile
[5]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

login mam podany jakos [email protected] :)

04.05.2004
09:56
[6]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

prosze pomozcie

04.05.2004
11:02
[7]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

naprawde nikt nie wiem ? :((

04.05.2004
11:32
[8]

Rezor [ Defibrylator ]

Kiedyś miałem podobną sytuacje, powodem tego była źle wpisana Nazwa konta, gdy to poprawiłem wszystko było Ok.

04.05.2004
11:34
smile
[9]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Zdzisiek--->a masz jakis program antywirusowy sprawdzajacy poczte podczas odbierania? Bo jak tak, to moze po prostu cos tam zle przekierowuje na proxy i wychodza takie szopki

04.05.2004
11:44
smile
[10]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

ogolnie wiadomo ze outlook do najlepszych rozwiazan nie nalezy ;]

zainstaluj sobie The Bat :-)

04.05.2004
11:53
[11]

tomirek [ ]

mialem kiedys konto na onecie - jedno z najgorszych darmowych kont, ktore kiedykolwiek uzywalem. Ciagle klopoty itd. Czesto spotykalem sie z podobnym problemem co ty.
Sproboj w loginie wpisac cala nazwe konta lacznie z "malpa" i nazwa serwera a nie tylko nick. Moze tez byc tak, ze to program antywirusowy jest winny.
Od czasu kiedy uzywam komercyjnego konta na home.pl (cos kolo 60PLN rocznie) nie mam zadnych problemow. Z darmowych zostawilem sobie tylko konto na o2.

04.05.2004
12:11
[12]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

juz mam !!

zamiast pop3.poczta.onet.pl wpisalem poczta.onet.pl :) (itd)


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.