bukers [ Konsul ]
problem z wstawieniem animacji flasha na strone!
No własnie ja jestem troche jeszcze poczatkujacy w tych sprawach ale jak zrobie jakas animacje to jak ja wstawic na stronke??? mam program front paga to moze przez to jakos sie da co?? Please help me!
MGS BigBoss [ Konsul ]
w Micromedia Flash 5 jest taka funcja
Ctrl + shift + F12
odrazu ci wstawi do html'a aty tylko kod przetransportujesz do strony

klod____ [ Generaďż˝ ]
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="https://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=5,0,0,0" width="250" height="210">
<param name=movie value="XXXXXX.swf">
<param name=quality value=high>
<embed src="XXXXXX.swf" quality=high pluginspage="https://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="250" height="210">
</embed> </object>
za XXXXXX.swf wstawiasz nazwe swojego pliku swf