GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Scanowanie dysku pod XP czym???

04.05.2004
08:12
smile
[1]

Greedoo [ Konsul ]

Scanowanie dysku pod XP czym???

Witam,
Jak można sprawdzić dysk czy nie ma błędów i tym podobne pod Xp?, Pod W98 nie było problemu odpalało się Scandisk (Gruntowy) i leciało z całym dyskiem, a pod Xp to jest tylko Defrag. Jak można to zrobić pod Xp czy jest jakiś specjalny programik, którym można to zrobić? Nie było by też problemu gdy bym miał obie partycję Fat32 (jedną mam Fat32 drugą NTFS) odpalił bym bootowanie z Win98 i poleciał bym scandiskiem, ale no właśnie scandisk (przynajmniej ten dosowy) nie widzi partycji NTFS. POMOCY.

04.05.2004
09:07
[2]

Kune [ TYCHY ]

w narzedziach administracyjnych / zarzadzanie komputerem masz tam zarzadzanie dyskami, tam jest opcja analizuj i defrag. w 98 przed defragiem lecial scan disc wiec moze to i to samo, pozatym w Norton SystemWorks tam jest program z tego co wiem co takie rzeczy wykonuje.

04.05.2004
09:20
smile
[3]

tygrysek [ behemot ]

Norton Disk Doctor
polecam !!

04.05.2004
09:38
smile
[4]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

w XP tez jest scanDisc tylko teraz to sie nazywa "sprawdzanie błędów" klikasz na dysku prawym /własciwosci/narzedzia i pierwszy od góry nad defragiem - jak chcesz zrobic full sprawdzenie to bedzie konieczny reebot ( taki juz urok XP )

04.05.2004
10:00
smile
[5]

Rendar [ Senator ]

Popieram Tygrysa. Jak najbardziej NU.

04.05.2004
10:01
smile
[6]

Trzepiskor [ SETH ]

norton disk doctor

04.05.2004
12:38
smile
[7]

Greedoo [ Konsul ]

Dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.