GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

tusz zastępczy do hp

04.05.2004
07:24
[1]

Kozzie [ Konsul ]

tusz zastępczy do hp

Mam drukarkę hp PSC 2410. Świetna rzecz, mówię wam, tylko, że kiedy dzisiaj kupiłem do niej atrament (2 wkłady) i wybuliłem nieco ponad 250 zł nie wydaje mi się już tak świetna. Zastanawiam się, czy następnym razem nie kupić zastępczego wkładu, lub napełniacza. Co o tym sądzicie? Jaka jest jakość napełniaczy, albo tuszów zastępczych? Możecie podać jakieś dobre firmy, albo takkie, których nie warto kupować? Jaka jest jakość druku i wogóle.

Mac

04.05.2004
08:01
[2]

Tinej10 [ Konsul ]

Dopełniacze to rewelacja, za 40 zł przedłużasz drukowanie o jakieś 3 pojemniki, osobiście mam 2 hp jednego canona i jednego lexmarka i wszytkie dopełniam czarnymi dolewkami LAMBDA (uniwersalne) i wszystko śmiga. polecam

04.05.2004
08:41
smile
[3]

legrooch [ Legend ]

Kozzie ==> za 70zł można kupić cartridge zastępcze do HP. Są one normalnej pojemności. Za 110 można kupić "powiększone". Jeżeli zrobisz tak: wykorzystujesz oryginalny cartridge, regenerujesz, regenerujesz, kupujesz zastępczy itd, to jakość wydruku niezauważalnie spadnie Ci, ale będziesz finansowo lepiej stać :)

04.05.2004
09:18
[4]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

04.05.2004
10:11
smile
[5]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Ja tam zawsze nabijam sobie zawsze za 50 zyla nowy tusz czrny i kolorowy i to na kilka nabić

04.05.2004
10:29
[6]

Roko [ Generaďż˝ ]

używam hp 3550 ( małe ale fajnie drukuje ) - cartridge 10ml za ok 130 zł.
jako oszczędny z natury :) kupiłem za 50zł dopełniacz firmy Inktec za 50zł ( starcza na 4 napełnienia)
oszczędność = 470 zl !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.