Kozzie [ Konsul ]
tusz zastępczy do hp
Mam drukarkę hp PSC 2410. Świetna rzecz, mówię wam, tylko, że kiedy dzisiaj kupiłem do niej atrament (2 wkłady) i wybuliłem nieco ponad 250 zł nie wydaje mi się już tak świetna. Zastanawiam się, czy następnym razem nie kupić zastępczego wkładu, lub napełniacza. Co o tym sądzicie? Jaka jest jakość napełniaczy, albo tuszów zastępczych? Możecie podać jakieś dobre firmy, albo takkie, których nie warto kupować? Jaka jest jakość druku i wogóle.
Mac
Tinej10 [ Konsul ]
Dopełniacze to rewelacja, za 40 zł przedłużasz drukowanie o jakieś 3 pojemniki, osobiście mam 2 hp jednego canona i jednego lexmarka i wszytkie dopełniam czarnymi dolewkami LAMBDA (uniwersalne) i wszystko śmiga. polecam

legrooch [ Legend ]
Kozzie ==> za 70zł można kupić cartridge zastępcze do HP. Są one normalnej pojemności. Za 110 można kupić "powiększone". Jeżeli zrobisz tak: wykorzystujesz oryginalny cartridge, regenerujesz, regenerujesz, kupujesz zastępczy itd, to jakość wydruku niezauważalnie spadnie Ci, ale będziesz finansowo lepiej stać :)
Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

Gonsiur [ Angel of Death ]
Ja tam zawsze nabijam sobie zawsze za 50 zyla nowy tusz czrny i kolorowy i to na kilka nabić
Roko [ Generaďż˝ ]
używam hp 3550 ( małe ale fajnie drukuje ) - cartridge 10ml za ok 130 zł.
jako oszczędny z natury :) kupiłem za 50zł dopełniacz firmy Inktec za 50zł ( starcza na 4 napełnienia)
oszczędność = 470 zl !