GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego usuwacie moje watki?

03.05.2004
21:33
smile
[1]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

Dlaczego usuwacie moje watki?

Nie wiem kto tu moderuje, ale wobec mnie ta osoba jest bardzo upierdliwa... nie dosc ze przenosi wszystki moje watki do dowcipow, to jeszcze usunal jeden z normalniejszych topicow jaki pojawil sie w ostatnim czasie (Czy rajcuje was zakladanie nowych watkow?). bez obrazy dla innych, ale watki takiej tępoty jak magdulla nie sa usuwane, ba, ciesza sie nawet duza popularnoscia, siedlisko glupoty widocznie jest tolerowane (a nawet pozadane), a moj watek byl sensowny... i oczywiscie musial zniknac, pewnie dlatego ze dyskusja nie ograniczala sie do "+1".

03.05.2004
21:38
[2]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Sprawiedliwosc jest slepa

03.05.2004
21:40
[3]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


Pierwszy z równych, równy i równiejszy :) . A tak na serio zalazłeś pewnie którejś mordzie za paznokieć, a taka magdula widać nie. Poza tym to kobieta :) .

03.05.2004
21:42
smile
[4]

Kajkes [ Vegetan ]

Jednych rajcuje zakładanie nowych wątków, innych rajcuje ich usuwanie.

03.05.2004
21:43
smile
[5]

gofer [ ]

Niee...znowu jakiś niedoceniony natręt pod nową ksywką z zastrzeżonym mailem i gg robi za bohatera forum...man, gdyby Twoje poprzednie wątki były mądre albo chociaż trochę śmieszne to może moderatorzy nie wypieprzaliby Ci kolejnych wątków od tak, dla zasady.

PS
nie licz, że ktoś z moderatorów Ci odpowie...czasy tłumaczenia się z decyzji już dawno minęło...

PPS
takie sprawy załatwia na maila (no chyba, że chce się zarobić trochę fejmu na forum)

03.05.2004
21:45
smile
[6]

Asmodean [ Konsul ]

Obstawiam ze zaraz zacznie sie bluzganie i watek doskoczy do minimum 40 postow...

03.05.2004
21:46
smile
[7]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


quqoch - dziewczynka, dziewczynka, nawet nie dziewczyna.

03.05.2004
21:50
smile
[8]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Zbój Jakubek ---> Czy to naprawde ty :] no tak w koncu "slepa sprawiedliwosc" cie odnalazla :D he ? hehe
no cuz widac ze twoj "nowy stopien" nie przyspozyl ci fanow ani honorow :] coz a teraz sio do piaskownicy :)

ps. mamusia nie mowila ze nie ladnie obrazac innych ?

03.05.2004
21:53
[9]

Kajkes [ Vegetan ]

MiniWm-----> widocznie ciebie nie uczyła, bo sam go obrażasz.

03.05.2004
21:57
smile
[10]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

gofer --> widzisz, nie widziales tamtego watku, wiec sie nie wypowiadaj. nie slyszalem tu o takiej zasadzie, ze watek musi byc "troche smieszny lub troche madry" zeby go nie wypieprzyli... watki polowy z forumowych kretynow nie sa ani smieszne ani madre, a nikt ich nie wypieprza. a moj nie lamal FAQ (co jest chyba najwazniejsze) a zostal usuniety.

MiniWm --> synuś, ja juz dawno zapomnialem o takim popychadle jak ty, a ty jeszcze masz do mnie jakies urazy, ze cie osmieszylem publicznie na forum. skoncz dzieciaczku i nie rob z siebie pajaca.

03.05.2004
21:58
smile
[11]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Kajkes --> ehm ? a gdzie ja go obrazam ? ja mu tylko probuje delikatnie przypomniec(uswiadomic) :] pewna stara sytuacje :) coz zgadzam sie z gorem :)

03.05.2004
21:58
[12]

bartek [ ]

Co to za nowa moda, ze prawie wszyscy pisza cóż przez u owarte? Jakies nowe slowo?

Zbóju Jakubku, z takimi sprawami wal na mail, najlepiej Soula, rowniez nie mam pojecia dlaczego Twoj watek nt. tego kogo nam brakuje poszedl do dowcipow. Moze pomylka?

03.05.2004
22:02
[13]

Magdulla [ Konsul ]

Zbój Jakubek ---> taka jest moze między nami różnica, ze ja wiem, ze robie glupie wątki, a Ty myslisz, ze robic zajebiste! Aaa i mowisz, ze twoje wątki nie łamią FAQ. Zastanowilabym się nad tym. W FAQ jest napisane, zeby nie obrażać innych forumowiczów, a Ty to robisz nazywając mnie tępotą !!! Choc mi i tak to wisi, zastanowilabym się nad tym slowem, moze jakby powiedział to ktos dla mnie ważny, a Ty jestes dla mnie zwyczajnie obojętny!

03.05.2004
22:03
smile
[14]

amoreg1234 [ użytkownik ]

miniwm, zboj jakubek --> odrazu widac ze oboje jestecie dzieciaki...

03.05.2004
22:03
[15]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

bartek --> to ze przenosza kazdy moj watek do dowcipow to pikus... chodzi raczej o to, ze usuneli zupelnie bezpodstawinie calkiem normlany watek. sugeruja sie autorem, a nie trescia, szkoda...

03.05.2004
22:05
smile
[16]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


bregan aka jakubek- nie zapominaj szkrabie ze abonament NIE chroni przed banem na forum, wiec licz sie ze slowami, bo jak widac sobie zbierasz coraz wiecej punktow marna podróbko,a pozniej znowu bedziesz sie wyplakiwal ze masz bana

03.05.2004
22:05
smile
[17]

MiniWm [ Yoshinkan ]

Zbój Jakubek --> "synuś, ja juz dawno zapomnialem o takim popychadle jak ty, a ty jeszcze masz do mnie jakies urazy, ze cie osmieszylem publicznie na forum. skoncz dzieciaczku i nie rob z siebie pajaca." no no mocne slowa :] ktos tutaj ma urazone ego :] osmieszyles mnie ? co gdzie ? kiedy ?

ps. moze twoje watki obrazaly innych ? byly to czyste prowokacje ?

ps2. sorki :) mialo byc gofer a nie gorem :]

ps3 :D spadam bo czuje sie popychadlem :D

amoreg1234 --> no wiec mow za siebie :) coz widac ze robie zle probojac uswiadomic "juniorowi" ze robi zle :]

03.05.2004
22:07
smile
[18]

Yeti z Tybetu [ Junior ]

Zbój Jakubek ----> najpierw chciałeś stać się sławny na tym forum, teraz chcesz z siebie zrobić męczennika. Skończ ten cyrk bo to jest żałosne.
Każdy Twój wątek jest nic nie warty. Dlaczego?
Każdego co wpisze się do Twojego wątku nazywasz idiotą. A jeśli świat dookoła Ciebie wydaje się jakiś dziwny, a wszyscy inni to idioci to może to Ty jesteś idiotą?

03.05.2004
22:12
smile
[19]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

BAN!TA --> Przeginasz smarku, zaraz dowiemy się kto jest kto...

Edit: W wątku "Kogo brakuje wam na forum" zapytałem Cię jakie masz argumenty, na to, że Jakubek, Pencil i ja to jedna osoba, oczywiście więcej twojego posta tam nie ujrzeliśmy, boś się poblokował i zamknął. Nie ma to jak dyskusja poparta rzeczowymi argumentami, ale Ciebie stać tylko na gówniarskie pyskówki.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 22:29:21]

03.05.2004
22:14
[20]

Magdulla [ Konsul ]

Zbój Jakubek---> ile ty masz tak wogule lat? Bardzo chcialabym nazwac Cię tępotą, ale nie zrobie tego !

03.05.2004
22:15
[21]

gofer [ ]

Zbój Jakubek - > Kolejny bojownik o wolność? Chłopcze, jesteś jednym z tych, którzy nic dobrego na to forum nie wnoszą i imho jesteś na liście potenencjalnych odbiorców bana. I szczerze Ci coś powiem - naprawdę nie czytam Twoich wątków, szkoda czasu. Czasem przeczytam, co nabazgrałeś w pierwszym poście, dalej mi się nie chce, bo nędza. I nie chce mi się dyskutować o Twoich mądrych czy głupich wątkach, bo jak sam powiedziałeś - nie przeczytałem tego ostatniego - nie wiem czy był on zgodny czy niezgodny z help/faq, ale imho Ty cały jesteś niezgodny z help/faq. Poza tym - obiecał Ci ktoś kiedyś, że moderacja będzie sprawiedliwa, tj. każdy nieregulaminowy wątek pójdzie pod przycisk? Nie wiem czy to zrozumiałeś, więc dodam - pytanie retoryczne. Nie, nikt Ci nie obiecał. Masz regulamin i masz się do niego stosować, a kwestia czy Twój wątek jest z tym regulaminem zgodny i czy nie należy go usunąć należy już do moderatora. I mam nadzieję, że wycięcie tego wątku było pierwszym krokiem do usunięcia Cię z tego forum, frustracie...

03.05.2004
22:22
smile
[22]

Arab Lawrence [ spamer ]

gofer - pamietasz te czasy, kiedy za jeden bluzg lecial tygodniowy perm ban ? ah gdzie sie podzialy tamte jarmarki

03.05.2004
22:27
smile
[23]

gofer [ ]

Arab Lawrence - > taa, kiedy dupa pisalo się d**a....blaszane zegarki...

03.05.2004
22:28
smile
[24]

amoreg1234 [ użytkownik ]

miniwm--> wiec nie zwracaj uwagi na tego gnojka, wtedy uznam cie za osobe dojzala :)

03.05.2004
22:28
smile
[25]

Bogdan mówi bankowy [ Junior ]


czapajew---->jakbys byl tu dluzej dzieciaku to bys wiedzial ze Soulcatcher nie ujawnia takich informacji a teraz spac. poza tym powtarzasz sie z tym urazem zieff

03.05.2004
22:29
smile
[26]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

gofer - :*
yeti - :*
madzia - :*

jednym slowem, nie chce mi sie z wami gadac :)
czekam na posta moderatora i eot.
(tak szczerze mowiac, to nawet nie czytam tych waszych wypocin bo czasu nie mam)

03.05.2004
22:29
smile
[27]

zarith [ ]

albo tygodniowy, albo permanentny, zdecyduj się arab:)

a co do ciebie, zbóju jakubku, well, pozwól że zapalę świeczkę nad twoim wątkiem, który zgasł tak przedwcześnie... [']

03.05.2004
22:33
[28]

gofer [ ]

łeee, cienki jesteś Jakubek...dwa posty Ci napisałem i to jeszcze takie lekkie, a Ty już idziesz spać? wiedziałem, że wyżej wała nie podskoczysz, za słaby jesteś na kłótnie na tym forum...

03.05.2004
22:34
smile
[29]

Asmodean [ Konsul ]

gofer---> twoj post smierdzi prowokacja:)))

03.05.2004
22:35
smile
[30]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Zajebiście się tutaj dzieje.

03.05.2004
22:35
smile
[31]

Magdulla [ Konsul ]

Jak dostanie bana to az z zaskoczenia Jakubek narobi w gacie...buhahaha :)))

03.05.2004
22:35
smile
[32]

gofer [ ]

Asmodean - > ma śmierdzieć :)

03.05.2004
22:36
smile
[33]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Magdulla =--> Idź stąd!!

03.05.2004
22:37
smile
[34]

Magdulla [ Konsul ]

Goozys----> już to mowiles ;))) Kilka godzin temu... ;))))

03.05.2004
22:37
smile
[35]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

gofer --> ales mnie teraz sprowokowal, nie mam czasu na dyskusje, thats all. eot.

ok, ja teraz bede tylko sledzil watek, nie odpisuje na wasze prowokacje.

03.05.2004
22:37
[36]

gofer [ ]

Goozys ma legendę i już rozstawia ludzi po kątach...tak trzymać Goozy :)

[edit]
Zbój Jakubek - > taa, a gdybym nie napisał, że to ma śmierdzieć prowokacją to pewnie pomiotałbyś się jeszcze trochę misiu, nie? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 22:42:30]

03.05.2004
22:38
smile
[37]

Coy2K [ Veteran ]

alez to dojrzale ze strony autora, ze sie woli wyzalic publicznie :-)

03.05.2004
22:39
smile
[38]

Magdulla [ Konsul ]

Coy2K----> czy to Ty jestes moim mężem? :>

03.05.2004
22:43
smile
[39]

Coy2K [ Veteran ]

Magdulla >>> nie jestem twoim mezem, ty jestes moja wlasnoscia, wiec przestan siedziec tyle przed komputerem tylko do garow kobieto !

03.05.2004
22:44
smile
[40]

Magdulla [ Konsul ]

Ty kogucie domowy!!!!!!!

03.05.2004
22:44
smile
[41]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Łeee . Wszedłem w ten wątek bo myślałem że chodzi o watki czyli podpaski ? :)))

03.05.2004
22:47
[42]

Coy2K [ Veteran ]

Lupus >>> watki to on moze sobie sam usunac ;-)
Magdulla czy ja do sciany pisze ? idz pozmywac naczynia, bo zadnego z ciebie pozytku nie ma

03.05.2004
22:50
smile
[43]

gofer [ ]

Coy2k - > cooo? nową se znalazłeś, kanalio?! ty męska szowinistyczna świnia rozsiewająca swoj material genetyczny na prawo i na lewo.....

nieee, nie chce mi się tego drugi raz wałkować :))))

03.05.2004
22:52
[44]

Magdulla [ Konsul ]

Coy2K----> Tys mnie wydziedziczyl ???!!!! Slub mamy przecierz kogucie!!! Jezeli tak to ja skladam pozew o rozwod!

03.05.2004
22:53
[45]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

bylo gdzies napisane przy rejestracji bodajze ze watki moga byc usuwane przez moderatorow bez podawania przyczyny

03.05.2004
22:56
smile
[46]

tygrysek [ behemot ]

Zbój Jakubek --> odpowiem krótko Tobie, bo długie teksty sprawiają Tobie trudność.
Otóż, Twój wątek zapewne został usunięty dlatego, że 99% tekstów które piszesz to beznadziejna bzdura, która jest mniej warta niż "+1" statsiarzy.

03.05.2004
23:01
smile
[47]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

ta. moze chlopaczek w koncu zrozumie, ze jego watki sa beznadziejne a tak po a tym nie masz wazniejszych problemow na glowie niz zakladanie kolejnych zrytych watkow!?

03.05.2004
23:01
smile
[48]

Asmodean [ Konsul ]

Heh do 50 dobija nawet... moze cie mi mowic Nostradamus...

Ale swiadczy to o tym jacy jestescie starajac sie krytykowac i wyzywac Zboja, robiac to tylko dolewacie oleju w tryby jego machiny polewki z Was samych. Ale trzymajcie tak dalej odzywajcie sie w glupich watkach myslac ze naprawicie swiat - bedzie tylko smieszniej. hehe co za lud...

03.05.2004
23:01
smile
[49]

Coy2K [ Veteran ]

gofer misiaczku...ona nic dla mnie nie znaczy, niepelnoletnia nawet a za to jest prokuarator ;-)
Magdulla glupoty piszesz ( jak zwykle zreszta :) :P

03.05.2004
23:03
smile
[50]

gofer [ ]

Coy2k - > teraz to się wypchaj, ja Cię już nie chcę...Arab Lawrence jest przystojnieszy

03.05.2004
23:05
smile
[51]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Bogdan (dla niewtajemniczonych Banita) znowu poszczekał, a pózniej uciekł z podkulonym ogonem, kiedy poprosiłem go o argumenty :) Heh... zabawny człowiek :)

03.05.2004
23:06
smile
[52]

Coy2K [ Veteran ]

taaa ? teraz to cie egzotyki rajcuja ? no tylko uwazaj zebys jakiegos syfa nie zlapal czasem :P

03.05.2004
23:07
[53]

Arab Lawrence [ spamer ]

i ma szyby naftowe

03.05.2004
23:08
smile
[54]

gofer [ ]

Coy2k - > on przynajmniej nie chleje jak Ty!
Arab Lawrence - > :* z :P *śmieje się*

03.05.2004
23:10
smile
[55]

Coy2K [ Veteran ]

pieniadze to nie wszystko :P

03.05.2004
23:11
smile
[56]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Coy2K --->kazdy ma swoją cenę , nawet Ty :P

03.05.2004
23:12
[57]

Coy2K [ Veteran ]

chcesz przez to powiedziec, ze zostaniesz moim towarzyszem ? :-)
razem mozemy Bregana pognebic ;-)

03.05.2004
23:12
smile
[58]

gofer [ ]

Banita - > tato, powiedz Coyowi, żeby się ode mnie odwalił...

03.05.2004
23:13
smile
[59]

Asmodean [ Konsul ]

jakas telenowela nam sie tu zrobila...
dlaczego ranisz jego uczucia Coy'u??? Czy dojdzie do konsensusu dowiemy sie za 50 odcinkow...
brzaylianki z samymi facetami to jescze nie widzialem...

03.05.2004
23:14
[60]

Arab Lawrence [ spamer ]

czy Zboj to wasz nieslubny bękart ?

03.05.2004
23:16
smile
[61]

Justa_ [ lady in blue ]

Bogdan zdradzasz mnie :(

03.05.2004
23:17
[62]

gofer [ ]

Zbój to pewnie bękart Coya...Coy się lekko prowadził w swoim czasie i teraz na alimy nie wyrabia :))))

03.05.2004
23:18
smile
[63]

Asmodean [ Konsul ]

Arab---> prawie sie ciastem przez Ciebie udlawilem, chciales mnie zabic... dowaliles...

03.05.2004
23:19
smile
[64]

Coy2K [ Veteran ]

ok ok przyznaje sie :-) tak to jest jak sie uprawia seks bez zabezpieczenia i niech to bedzie dla was wszystkich przestroga...

03.05.2004
23:20
[65]

Lucky Luck [ Moderator ]

Zbóju Jakubku ---> Proponuje założyć nową ksywke. Niestety ilość prowokacji spowodowała, że nikt nie traktuje jej poważnie. Jeżeli chcesz ten problem rozwiązać inaczej - napisz na maila:
Kontakt z adminem forum [email protected] z dopiskiem w temacie "w sprawie forum dyskusyjnego"

03.05.2004
23:27
smile
[66]

gofer [ ]

oho, szeryf nadciągnął...trzeba iść spać :)

03.05.2004
23:30
[67]

Arab Lawrence [ spamer ]

gofer- przy mnie mozesz czuc sie bezpiecznie

03.05.2004
23:32
[68]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


Justa------>Ciebie?tylko z Lawrencem.....

03.05.2004
23:34
[69]

Coy2K [ Veteran ]

co on takiego ma, ze tak do niego ciagniecie !?

03.05.2004
23:36
[70]

Arab Lawrence [ spamer ]

Coy2K - podpowiem ci, to cos dlugiego i przyjemnego w dotyku

03.05.2004
23:38
smile
[71]

Goozys[DEA] [ Virus ]

1. Zbój Jakubek zadał proste pytanie (niestety nikogo nie było stać na rzeczową odpowiedź)
2. Rozpoczęła się nagonka na Zbója, jaki to on jest, a jaki nie (dalej nik nie kwapił się by odpowiedzieć z sensem)
3. Spodziewałam się pewnych osób w tym wątku i też takowe zawitały.
4. Wpadł imć tygrysek, powiedział co wiedział, ale niestety mało wiedział.
5. Zrobił się burdel, a zrobili go Ci wszyscy, którzy z początku ganili Zbója za jego zachowanie.
6. Wpadł szanowny moderator Lucky Luk, upomniał Zbója (pytam się "za co?"), a burdel pozostał bez jakiejkolwiek reakcji ze strony moderatora.

BRZNADZIEJA!!!

03.05.2004
23:38
[72]

Coy2K [ Veteran ]

Lawrence nie pisalem "co on takiego ma ze mu ciagniecie" :-)

03.05.2004
23:42
[73]

Justa_ [ lady in blue ]

Bogdan nastepnym razem kiedy bedziesz z nim, kiedy zachce ci się pomacać piersi i przypomnisz sobie ze on ich nie posiada... nie przyłaź do mnie :PPP

03.05.2004
23:42
smile
[74]

Banananan [ Dezerter ]

BAN!TA -> To się leczy, nie bój się... :)

03.05.2004
23:43
[75]

tygrysek [ behemot ]

Goozys[DEA] -->
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2317761&N=1
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2303560&N=1
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2300276
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2300357
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2300357
https://69.93.87.186/s043.asp?ID=2278237

04.05.2004
00:27
smile
[76]

SoulHunter [ Bad Boy ]

czymś sobie musiałeś zasłużyć na to że ci wątki kasują

04.05.2004
07:41
smile
[77]

amoreg1234 [ użytkownik ]

usuncie i ten watek :P nie wnosi nic pozytecznego dla forum

04.05.2004
08:44
smile
[78]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Zbój Jakubek ----> Są wady i zalety propozycji pana "Strzela szybciej od własnego cienia" [by Dalton brothers]. Plusem, że ktoś już nie będzie kasował twoich wątków, a minus, że stracisz wszystkie posty. Ale można temu zarazdzić - wykup WarezMAX :) lub M@yClub. Popiszesz w kategorii Premium. Jest nie moderowana. i znowu będziesz Chorążym

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-04 08:50:11]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.