
matisf [ X ]
Romet ogar 200, opłaca się ???
Mam pytanie do wszystkich znawców dwóch, trzech i czterech kółek
Mam do wzięcia rometa ogar 200 w idealnym stanie z papierami za darmo!!!
I teraz moje pytanie
Czy opłaci mi się do niego dołożyć tz wymalować dodać flamy wychromować cylinder i sprzeda, i ile mogę się spodziewać że dostanę za niego ??
Lakierowanie i inne rzeczy robię sam, więc tylko materiały mnie będą kosztowały, dodam że ostatnio przerobiłem jave 350 ts na chopera i sprzedałem za 1500 zł .
Fett [ Avatar ]
jak za darmo to sie chyba oplaca :)
bartek [ ]
Fett, a co? Zafundujesz materialy?

matisf [ X ]
^^^^^^^up^^^^^^^
nikt nie zajmuje się starociami :)