GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Romet ogar 200, opłaca się ???

03.05.2004
21:08
smile
[1]

matisf [ X ]

Romet ogar 200, opłaca się ???

Mam pytanie do wszystkich znawców dwóch, trzech i czterech kółek

Mam do wzięcia rometa ogar 200 w idealnym stanie z papierami za darmo!!!
I teraz moje pytanie

Czy opłaci mi się do niego dołożyć tz wymalować dodać flamy wychromować cylinder i sprzeda, i ile mogę się spodziewać że dostanę za niego ??

Lakierowanie i inne rzeczy robię sam, więc tylko materiały mnie będą kosztowały, dodam że ostatnio przerobiłem jave 350 ts na chopera i sprzedałem za 1500 zł .

03.05.2004
21:12
[2]

Fett [ Avatar ]

jak za darmo to sie chyba oplaca :)

03.05.2004
21:31
[3]

bartek [ ]

Fett, a co? Zafundujesz materialy?

04.05.2004
09:43
smile
[4]

matisf [ X ]

^^^^^^^up^^^^^^^
nikt nie zajmuje się starociami :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.