
easy1965 [ Pretorianin ]
Problem z Windows czcionki albo rozdzielczość??
No właśnie część okienek otwiera się jak gdyby w mniejszej rozdziałce lub jakby część czcionek była zbyt duża wrzuciłem screena bo ciężko to opisać,nie wiem po czym tak się stało być może regcleaner wywalił coś z rejestru,w niektórych przypadkach nie da się pracować bo część przycisków nie mieści się w oknie :(
może ktoś wie o co chodzi i jak to poprawić ,mam XPpro
tomirek [ ]
sprobuj XPkowego przywracania systemu i cofnij sie do dnia, gdzie to dzialalo normalnie, chyba ze zrobiles blad i wylaczyles przywracanie na partycji systemowej

easy1965 [ Pretorianin ]
przywracanie mam wyłączone, interesuje Mnie co to za cholera ,bo obraz systemu mam jakby co

easy1965 [ Pretorianin ]
nikt nie wie z czym to jest związane??