GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Windows czcionki albo rozdzielczość??

03.05.2004
20:51
smile
[1]

easy1965 [ Pretorianin ]

Problem z Windows czcionki albo rozdzielczość??

No właśnie część okienek otwiera się jak gdyby w mniejszej rozdziałce lub jakby część czcionek była zbyt duża wrzuciłem screena bo ciężko to opisać,nie wiem po czym tak się stało być może regcleaner wywalił coś z rejestru,w niektórych przypadkach nie da się pracować bo część przycisków nie mieści się w oknie :(
może ktoś wie o co chodzi i jak to poprawić ,mam XPpro

03.05.2004
21:30
[2]

tomirek [ ]

sprobuj XPkowego przywracania systemu i cofnij sie do dnia, gdzie to dzialalo normalnie, chyba ze zrobiles blad i wylaczyles przywracanie na partycji systemowej

03.05.2004
21:44
smile
[3]

easy1965 [ Pretorianin ]

przywracanie mam wyłączone, interesuje Mnie co to za cholera ,bo obraz systemu mam jakby co

04.05.2004
01:02
smile
[4]

easy1965 [ Pretorianin ]

nikt nie wie z czym to jest związane??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.