iceland [ Pretorianin ]
MANHUNT!!!!jest wielki
Gra jest swietna,ma klimat,grafę i niczego sobie udzwiekowienie.Gram w nią od wczoraj i zassała mnie:).Mam pytanie :w misji w której mam znalęzc kasetę wideo i cos tam jeszcze-tam gdzie kolesoe mają grilla w restauracji-jak mam przejsc początek tej misji?Czy te drewniane sciany mogę jakos przesuwać..czy mam isc na totalną rozwałkę.Chociaz to drugie wyjście nie byłoby w stylu mANHUNTA.wYSWIETLA MI SIĘ NAPIS ze mogę pewne obiekty przesuwać ale nie mogę.Pomocy i thnx:)!!!!
.Jacek 99. [ Senator ]
Ja bym powiedzial raczej ze wyswietla sie napis ze mozesz za obiektami chowac sie i strzelac automatycznie zza nich. Podbiegasz i spacja.
Dlaczego nie spytales w dlugim watku tylko robisz nowy?