snopek9 [ Legend ]
Amica-Legia jaki wynik?
No włsnie jaki waszym zdaniem będzie wynik tego spotkania ?
Ja obstawiam ta: Amica -Legia 0:3 ,Bramki:Sagan 2 i jedą Włodarczyk.
Amica po kłutniach w zespole boleśnie przekona sie co to strata Szamo.Tak przynajmniej myśle a wy?
Mecz juz za 2 godzinki.
felomon [ KaeM apel ]
1:2 Sagan i Zieliński
Trzepiskor [ SETH ]
2:1
armia [ Pretorianin ]
3:1dla Legii

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
2:1 dla Legii bo to co prezentuje Amica to jest parodia:D
megaabol [ Generaďż˝ ]
0:0 lub 1:0 dla Amicki
Zacker [ Stanley ]
Amica - Legia 1:1
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
1:1 ewentualnie 2:1 dla Legii.
cycu2003 [ Senator ]
2:0 dla Legii

xKx [ CLINIC ]
0-0

Brisk. [ Chomik ]
Nie wqiem czemu ale mam dziwne przeczucie, że tym razem Legia może nie wygrać....
hubs [ Stand UP Speak UP ]
Brisk.------->nie jestes sam ;/ ja mam jakies przeczucie ze to bedzie słaby mecz legii
Brisk. [ Chomik ]
hubs a wtedy praktycznie można uznać, że seson piłkarki pierwszej ligi w Polsce sie skończył...

sergi__ [ Underworld ]
wierze ze Legia wygra 3:0

snopek9 [ Legend ]
Panowie oby nie postawiłem na nich .Zresztą i tak jestem za Legią nawet jakbym na nich nie stawiał w Expekcie

SirGoldi [ Gladiator ]
Stawiam tak jak w innym wątku. 1 : 3 dla Legii! :)
davis [ ]
0:0 :(

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nikt nie trafil :)
PROSZATAN [ Apokalipsa ]
2 : 1 dla Legi