GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spam-jak z tym walczyć :(

03.05.2004
17:05
smile
[1]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Spam-jak z tym walczyć :(

Witam :)
Poraz kolejny prosze was o pomoc. Mam skrzynke na o2.pl (dwa konta) i ktos sie na mnie uwzial i codzinnie otrzymuje po 20 mejli ze spamem i wirusami. Filt antyspamowy na stronce mam wlaczony a poczte obsluguje outlookiem? Czyzby outlook sciagal tez wszystko z katalogu spam? Poleccie jakis lepszy program do odbierania poczty lub inny portal z kontami mejl.

03.05.2004
17:07
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

jest taki progs Symanteca
Anty-spamer cze jakos tak

03.05.2004
17:14
[3]

wysiu [ ]

Cos masz nie tak skonfigurowane, program pocztowy nie powinien pobierac wiadomosci ze 'Spamu'. Przynajmniej u mnie (OE) ich nie pobiera..

03.05.2004
17:21
smile
[4]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

uzywam norton anti-spam i zaden shit mi nie przychodzi

03.05.2004
18:48
[5]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

ZgReDeK --> Ze spamem generalnie nie da się walczyć. A tak poważnie, to Outlook ma odpowiednie reguły, które można ustawić i od razu skasuje z serwera wiadomości z konkretnego adresu. A tak nawiasem mówiąc to nie można podawać na żadnych grupach czy forach swego prawdziwego adresu, albo podawać jakiś darmowy, bo prędzej czy później zapełni się spamem.

03.05.2004
18:53
smile
[6]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Zablokuj adres e-mail z którego przychodzi ów spam i po kłopocie :)

03.05.2004
19:04
smile
[7]

amarok [ Generaďż˝ ]

program zwie się mailwasher.
ściąga z serwera tylko nagłówki maili, dzięki czemu możesz kasować wiadomości bez ściągania ich na dysk.
bombowa rzecz.

04.05.2004
00:16
[8]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Problem tkwii w outlooku ;/ od odbiera poczte ze spamu

Bregan----> jak na stronce o2.pl??

04.05.2004
00:16
[9]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Problem tkwii w outlooku ;/ od odbiera poczte ze spamu

Bregan----> jak na stronce o2.pl??

04.05.2004
00:16
[10]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Problem tkwii w outlooku ;/ od odbiera poczte ze spamu

Bregan----> jak na stronce o2.pl??

04.05.2004
00:29
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

najszybciej... zmien adres mailowy
ja dostawalem ostatnio okolo 50-75 maili ze spamem dziennie to pozbylem sie tej skrzynki :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.