
MoLy [ Pretorianin ]
wROCŁAW W ŁIKEND ?...co było..?
niestety wyjechałam z mojego kochanego Wrocławia i nie było mnie na te piekne dni .. kiedy Wrocław był sławny i muzykalny .. wiec bardzo chciałabym sie dowiedzieć co sie działo w moim pieknym miescie .. był ktos , wodział ?...
dawajcie jakes recenzje..:)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
przed chwila na polsacie byla jakas relacja zobacz moze jeszcze jest

MoLy [ Pretorianin ]
tak tak wTV .. ale ja chce coś hm.. bardziej obiektywnego .. wypowiedz kogos kto był idział i powie czy mu sie podobało i co najbrdziej . ale idem zobaczyc na polsat..

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
ja mielm do wyboru ząbkowice albo wroclaw i pojechalem do ząbkowic:P

Father Michael [ Padre ]
MoLy -> dzis na TVP 1, okolo 21:30, ogladaj :)