GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wROCŁAW W ŁIKEND ?...co było..?

03.05.2004
15:28
smile
[1]

MoLy [ Pretorianin ]

wROCŁAW W ŁIKEND ?...co było..?

niestety wyjechałam z mojego kochanego Wrocławia i nie było mnie na te piekne dni .. kiedy Wrocław był sławny i muzykalny .. wiec bardzo chciałabym sie dowiedzieć co sie działo w moim pieknym miescie .. był ktos , wodział ?...


dawajcie jakes recenzje..:)

03.05.2004
15:29
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

przed chwila na polsacie byla jakas relacja zobacz moze jeszcze jest

03.05.2004
15:31
smile
[3]

MoLy [ Pretorianin ]

tak tak wTV .. ale ja chce coś hm.. bardziej obiektywnego .. wypowiedz kogos kto był idział i powie czy mu sie podobało i co najbrdziej . ale idem zobaczyc na polsat..

03.05.2004
15:33
smile
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ja mielm do wyboru ząbkowice albo wroclaw i pojechalem do ząbkowic:P

03.05.2004
15:36
smile
[5]

Father Michael [ Padre ]

MoLy -> dzis na TVP 1, okolo 21:30, ogladaj :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.