
Brisk. [ Chomik ]
Internetowy Klub Buraka <Pole nr. 112>
WSTĘPNIAK
Bez skojarzen:
wszyscy maja swoje klany, wszyscy w cos graja, czyms sie kreca.. jedni sa paladynami, inni maja ostre jak brzytwa katany... czesc lubi kompilowac kernela (cokolwiek to znaczy), niektorzy spotykaja sie w karczmie i mowia wiersze, a inni cierpia na bezsennosc i noca pisza cos az im sie klawiatury poca.. sa hodowcy chomikow, meczyciele ptakow :-D, i zainteresowani hardłerem, straznicy moralnosci i cnot wszelakich...
tylko ja jestem Burakiem
nie interesuje mnie wiele, rosne sobie na polu i gora nac na dole zozole i nie wiem gdzie mi cieplo.. poradzcie mi co trzeba zrobic, zeby byc takim fajnym ludkiem jak Wy.. tez chcialbym gdzies przynalezec.. miec jakies ideolo i lubic sie czyms krecic.. kleic modele z kamasutry, kopac rowy przeciwodlamkowe albo byc wielkim pilotem w bardzo waznym symulatorze motolotni bombowej..
bo zycie to nie je bajka.. zazdroszcze naprawde wszystkim pokreconym przez los napalencom, ale coz mozna poradzic jesli nie lubi sie mangi, nie handluje sie w kosmosie bo zimno i ma sie katar, ostatniego elfa widzialo sie po pijaku na imprezie techno, jedyna wykonana w zyciu misja typu combat byla ucieczka strozowi sadu u ksiedza, a probujac napisac cos powaznego, smutnego i wznioslego zarazem zawsze wydaje sie z siebie belkot.. dlatego czas przynac sie i nie owijac w bawelne:
JESTEM BURAKIEM I JESTEM Z TEGO DUMNY!!!
Z buraczenia tez mozna zrobic sobie doktryne, trzymac sie i w jej imie walczyc z niewiernymi.. wcale nie musze byc paladynem, dowodca U-bota, panem Musashi, ani romantycznym poeta na widok ktorego wszystkie sarny maja mokro w stringach, zeby czuc sie dumnym z tego ze jestem BURAKIEM!!
Burak jest zwyklym szarym obywatelem i nie posiada, zadnych nadprzyrodzonych zdolnosci - nie umie ani dobrze wladac mieczem, ani fragowac tylem w zwisie w CounterStrike'a przez mgle, nie jest tez specjalnie utalentowany, piekny, ani bystry - jest za to cudownie przecietny i wszedzie go pelno... sila Buraka lezy w jego ilosci.. jest nas duzo, a bedzie jeszcze wiecej i nie pytaj co Burak moze zrobic dla Ciebie, lepiej spytaj co Ty mozesz zrobic dla Buraka??!!
Badzmy dumni z tego jacy jestesmy - nie udawajmy nikogo na sile, w koncu i tak wszyscy skonczymy w 1 kg torbie z cukrem... tu nie chodzi o to, zeby byc trędi.. ja wlasnie uswiadomilem sobie, ze nigdzie nie naleze, nic mnie nie kreci bardziej niz innych i wogole, ze jest nudno wokol i ciezko na umysle.. dlatego tez rozpoczalem samodzielna krucjate przeciwpancerna i probuje nia zarazic tez Ciebie chlopczyku i Ciebie dziewczynko.. ale widze, ze jestes raczej z tych Burakow-egoistow co to samotnie tna fale rzeczywistosci na oceanie zludzen...
[ by Mazio ]
Buraki:
1. Mazio (https://www.narva.ee/~nedo/)
2. Angelord (nocny cwiklarz Czamberki)
3. Insmac (cukrowy Burak i do tego wymagajacy)
4. HuntERjf (Burak od seksu i wychowania mlodych Buraczków)
5. Scierwopluj
6. Manolita (kosmata, nie mylic z pluszowa MISS BURACZANA)
7. Ainaval a.k.a. a.i.n..
8. Globus III Buraczany
9. Ficket ze wsi Buraczanej
10. Tinejus burakus
11. TrzyKawki (skryty burakofil - Bura3K honoris causa)
12. Quicky ((burak jakich malo)
13. buba (burak z dziada pradziada)
14. Mutant z Krainy OZ (dodany na wyrazna prosbe i grozbe ze strony wlasnej)
15. KaGieBe (wywiad Buraczany)
16. Wich3r (Buraczito from Mongolia)
17. Aspazja (kaganek barszczu na Balkanach)
18. BLADE22 (Czarny Burak...Obronca rodu buraków)
19. Contro von Versial Burak V
20. BRzYDak (Burak w najwyzszym stopniu przetworzenia)
21. Czamber[ka] (Buraczek w stringach)
22. XKx (odrzucany przez kobiety :) )
23. Kanon (niepismienny skryba buraczany)
24. Vania (Rosyjski Burak z imigracji)
25. Blood_x (Burak dwureczny na emigracji)
26. Gris (Burak w miodzie)
27. Faloxxx (zlosliwy Burak)
28. Burak z lisciem na glowie (lisc jako bonus)
29. Cuphay (Burak cwiklowy)
30. Immothep (Buraculus Pospolitus)
31. Darek21 (Burak kanibal)
32. Sturm (Burak utajony)]
33. Yoshu (najwiekszy Buraczany len jakiego w zyciu widzieliscie ^^)
34. EJay (Burak zburaczony do granic mozliwosci)
35. Kamil210 (samozwańczy Burak)
36. Wysiu (Burak bez dwoch zdan)
37. Solymr (paladyno-Burak)
38. Bitzky (szwedzki Burak pastewny)
39. Elfik (Burak Honoris Causa)
40. BIGos - pól-vice-hemi-demi-extra-masta-prezes (po degradacji) :->
41. Syxa (ubrana w stringi przez Mazia)
42. Widzący (Burak który Widzi)
43. Xkxtx (burak od stóbbb do głófff)(albo poprostu Kamil :-))
44. JA (psiapsiula kocurki :-) )
45. Grzybiarz (Burak o smaku grzyba :-D)
46. OSZKI (Buraczany dinozaur :-D)
47. Zofia (Buraczek w czerwonej skorupce)
48. Następny (Burak Bojowy)
49. :Serafin: (El Burako from Mexico :-))
50. FemmeFatale (buraczana siostra z nieprawego łoża :-D)
51. ..::Tr0yAn::.. (burakus wirusus internetus)
52. BRUDNY_Harry (Brudny_Burak)
53. Zacker (burak nie z tej ziemi)
54. EwUnIa_kR (Podglądaczka)
55. Mentor12 (zburaczony Burak do granic Buraczowosci)
56. Magdulla (burak, którego zjadła zakonnica)
57. Andrewlee (burak Samurai)
Przyjaciele buraków:
1. Xelloss zlosliwy (Eskimos)
2. Scierwopluj
3. Sulik (hiszpanski lowca Buraczanych czarownic)
4. zarith (seler)
5. Hadriel (Truskaw Ninja)
6. K@mil (Kalarep w Mundurze)
7. bartushan (poprostu lubie Buraki:)
8. Zmudix (lubie ale tylko z chrzanem, więc chrzańcie ile wlezie ;))
9. Qba19 (tak testowo ;))
10. Sayet (Burakowiec)
11. Mysiek (Burak poczatkujacy)
12. Garbizaur (po prostu lubię Buraki)
13. Sir Klesk (Barszcz)
14. Kocura (Kocur :) lubie Burakiii....)
15. Storm Shadow (Podrywacz i kombinator :D)
16. Brisk. (Miłośnik Hobbickich stóp :P )
17. felomon (mistrz buraczanego kamuflażu)
18. Khe (pierwszy normalnie nienormalny buraczek)
19. gofer (bardzo miły i lubi plosić :D)
20. Cicha śmierć (przylazł tu za pewną buraczanką)

Brisk. [ Chomik ]
Witamy na nowym polu :) [by Czamber]
Szafa gra :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
siódmy!
Andrewlee [ BFXXJ ]
O kurcze jednak 2gi :)
Jak sie hoduje buraki?
Podlewa sie jakos? Musze w koncu o siebie zadbac :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Nowe pole :)
Czesc Andrewlee buraku :)
Brisiu bedem pufal bo tak :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Sześć :D
wstałam wreszcie <jupi> :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme czesc czesc :D
Andrewlee tego to nikt nie wie :D
bubus nie pufaj bo bende phihał :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
buba, FemmeFatale ------> Yo buraki :)
Konsola mi sie niedawno popsula (PS2) i zawiozlem ja do serwisu w Wawie, ciekawe ile bede musial im zabulic :/
Moze bedzie znizka dla burakow :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk :D
qrde no.....zaszło słońce na poletku :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Andrew hmmm....wypraszam sobie BURAKA :P jeno słodziutką buraczkę :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Hej Femme :) Juz wstalas? to ranny ptaszek jestes :)
Brisiu dobra przekonales mnie, phi :)
Andrewlee, a moze bedzie gratis dla burakow :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Znalazlem historie buraka: https://www.kws.de/ca/bu/ort/
:D
Andrewlee [ BFXXJ ]
FemmeFatale -----> Yo slodziutka buraczko :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
bubuś heej :D
nom a so ?:> ja wczoraj tak pozno sie polozyłam...;(
nie jestem zbytnio wytrzymała :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Andrewlee....yo sludziutki buraczq ::::D <przytula>

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme, przeciez nic nie mowie :)... a ktora to jest pozno u Ciebie? :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
FemmeFatale ------> :)
Hmm, jestesmy burakami cwiklowymi czy cukrowymi :)?

Brisk. [ Chomik ]
bubus bo ja mam niezwykłą siłe przekonywania :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
buba...hmm...no nie wiem..mi juz od 24.00 zaczyna sie chciec spac :D ale zalezy co robie jeszcze >:D
wczoraj to poszlam ok 2 i ten komp mnie jakos usypiał...
poza tym..dzis wstalam zmęczona :P
ja jestem słodki buraczek ---> czyli cukrowy :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, na razie to chyba jedynie sam siebie przekonales :)
Femme a to wczesnie szlas :) i jeszcze sie zmeczona obudzila, po tylu godzinach snu :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
bubuś...no widzisz ja mogłabym spać 24h na dobe :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
He? To ja sie polozylem o ok. 24, wstalem o 10 i nie jestem zmeczony :)
A jutro do szkoly na 8 - blah :(

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
no niestety :(
ja na 8 - W-F ;(
bedziemy skakać przez kozła :D

Brisk. [ Chomik ]
bubus siebie nie musze przekonywać do niczego :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme ja to zas moglbym nie spac w ogole :)
Brisiu no do niczego siebie nie musisz przekonywac, a do czegos ? :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
buba...może na stare late mi to się zmieni :D
na razie mogłabym z łozka nie wychodzić :)

buba [ Cuckoo For Caca ]
chrrrrrrrr... spiacy sie zrobilem przez to gadanie o spaniu... chrrrrrrrrr :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś Ty mi tu nie mędrkuj :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, a fizolofować moge? :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś no w ostateczności możesz :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, ale mi sie nie chce :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś mordko Ty moja ja przecie pisze, że "możesz" a nie, że "musisz" :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
umiem czytac Brisiu wbrew pozorom :) ... ale to i tak nie zmienia faktu ze mi sie nie chce tego, no, ten dlugi wyraz na "f" :)

Brisk. [ Chomik ]
pozory, ahh te pozory :D na "f"? :D frytek? :D no mi tez jakoś nie :D wolałbym kotleta :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu nieladnie, znowu zachowales pozory żeś sie przygotowal do egzaminu? :) I nie zawracaj tu gitary Frytką - zaraz sie bedzie wymawial ze to chodzi o frytki do jedzenia :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś yyyy....eeeee.....o so Czi chozi? :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu nie wiem a co? :) ... przeca sam zaczales opowiadac o tej Frytce od big brata :)

Brisk. [ Chomik ]
STOP!!! bubus :D mówimy NIE polityce i mówimy NIE tym wszystkim szoł co w tivi nam wciskac zaczeli :]

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu no ja jestem za, ale to Ty zaczales :)

Brisk. [ Chomik ]
miałem jak najbardziej na myśli frytki qrna do jedzenia :D innych nie powinnismy przywoływać tutaj :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, do jedzenia, jaaasne :) ... a tak badełej to zjadlbym se teraz hranolky :)

Brisk. [ Chomik ]
kogoś byś se zjadł? :D
o_O

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, no pisze, to znaczy jest napisane - hranolky... czyli frytki wlasnie :) trzeba sie uczyc jezykow obcych, nie? :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk :D
bubuś to po czesku nie ?:D

Brisk. [ Chomik ]
bubus masz racje :D Pppmffmpp mmpąmpmź fmpmmmpmpmff ppmmmmmpmpffmmmpmfmmm łppfmmpfmfffpmffmpp :Mpm hehehe
Femme *usmiecha sie do Femme*

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme tak czeski :)
Brisiu łośku przetlumacz to albo rzuc linkiem do tego programu bo mi sie nie chce szukac :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
jupi jestem smart :P
wiecie że oderwałam się na 10,7 sek od kompa i wyszłam do ogrodu :D
jestem nieziemsko boska :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme buuuuuuu musisz wiecej ćwiczyć :D
bubuś powyżej pisze: Nie bądź taki madrala łobuzie :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme jestes smart i nieziemsko boska :) ... prawie 11 sekund, co tam tak dlugo robilas? :)
Brisiu nie wierze, daj linka do tlumacza albo napisz jak sie nazywa bo ni wiem co wpisac w wyszukiwarce :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk >=D
szybko się ucze :P
ale tak really to wyszłam na 15 min..jest ślicznie..słoneczko, trawka, kwiatuszki mniam :D i wszystko było cudnie tylko moje zwariowane psisko mnie pobrudziło grrrrrrrrr :P

Brisk. [ Chomik ]
Femme --> trawka, kwiatuszki mniam :D buehehe hmmm ja jednak proponuje żebys frytki jadła :P
bubus dokładnie to napisałem :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk aaaaaaaaaaaahahhahah :D mi sie już frytki przeżarły - obecnie jestem na etapie tostów pod każdą postacią :D
BTW. najsmaczniejsza jest zawsze łodyga ;D

Brisk. [ Chomik ]
Femme hmmmm może mi powiesz coś jeszcze o swoich zainteresowaniach :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, gdyby bylo jak mowisz to dalbys tego linka w koncu :) ... no ale okej rozumiem :)
Femme, tosty mniam mmmmmm :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus ok ok zaraz poszukam :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk...no wiesz...hmmm..hmmm...z uwagi na Twoje dobro i niezachwianny światopogląd :P..może raaczej nie :D
Uwierz tak będzie lepiej dla Ciebie ;)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
buba no a ostatnio mam nowy przepis na pycha tościki ze zwykłego chlebka mniam mniam :D

Brisk. [ Chomik ]
Kenny Translator :]

Brisk. [ Chomik ]
femme to ja nawet nie wiedziałem że mam jakiś światopogląd....tym bardziej niezachwiany :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk.....wiem więcej o Tobie niż Ty sam :P
ale co do niezachwialonośći to musiałabym się zastanowić jeszcze raz :P

Brisk. [ Chomik ]
Femme aha :D wróżka? :D :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk poprostu kobieca intuicja :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme *smieje sie*

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme ja lubie tylko jesc, robic nie lubie :)
hehe, wlasnie mi sie przypomniala scena z Pulp fiction z tosterem :)
Brisiu dzieki... i nawet prawde mowiles z tym tlumaczeniem :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk...zresztą nazywaj to jak chcesz :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
bubuś no ja też ale jakoś nikt nie był chętny żeby mi zrobić :P te tosty no :P
ale wyszły pyszne mmm :D aż sie głodna zrobiłam znowu :D

Brisk. [ Chomik ]
bubuś nie wierzyłes mi? :D *foch*
Femme wogóle nie mam zamiaru tego nazywać :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk...rozumiem :D
to wykroczyło poza granice Twojej wyobraźni :D

Brisk. [ Chomik ]
Femme no własnie w tym problem, że nie rozumiesz :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme to jest chyba zarazliwe bo ja tez sie glodny zrobilem :)
Brisiu nie wierzyć, Tobie? Przeciez Tobie wszyscy wierza :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus ehhh zgubiłes słowo " nie " :D tam miałes napisać: Przeciez Tobie wszyscy NIE wierza :D

Brisk. [ Chomik ]
aha i ja tez jezdem głodnym :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk...Czyżby ?:D
żebyś się pewnego pięknego dnia nie zdziwił...:D
BTW...czy dziś mamy pewien piękny dzień ?:D:>
dobra lece pograć w CS'a
cya all :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
he...a ja własnie jem pysznego budyniowca z galeretką i mandarynkami by meine Mutter :D
hiehiehie...:D
dobra sześć:D

Brisk. [ Chomik ]
Femme hiehiehie :D nic z tego :D

corey [ Pretorianin ]
sześć buraki !!
takie pytanie mam : kiedy obchodzicie dzien dobroci dla buraka??
bo z tego co slyszalem to bardzo wazne buraczane swieto ale podobno nie ma stalej daty :P
:D

Brisk. [ Chomik ]
corey codziennie, codziennie :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme smacznego budynia :) i papa :)
Brisiu myslalem ze to jest tak oczywiste ze nie trzeba tego pisac :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś może dla nas oczywiste ale bierz pod uwage także innych uzytkowników gola :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Czesc corey :)
Swieto buraka obchodzimy dwa razy w roku - pierwszy raz od stycznia do czerwca, a dugi od lipca do grudnia :)
Brisiu no co Ty, dla nich tez to jest oczywiste :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś ufffffff :D to dobrze bo to uświadamianie każdego męczy mnie już :D
*je*

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, no widzisz juz masz o jedno zajecie mniej do roboty :)
*nieje*

Brisk. [ Chomik ]
bubuś zajęć Ci u nas dostatek :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
tak, np. nauka do egzaminu :)

Brisk. [ Chomik ]
nie no znalazł sie qrna zaganiacz do nauki :D
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
BOSCHE JAKA JESTEM MIERNA ;(

Brisk. [ Chomik ]
Femme no pozwole sie z tym nie zgodzić ponownie :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
eh juz nie mogę no rzucam cs'a :P

Brisk. [ Chomik ]
Femme brawo!! :D pierwsze męska decyzja w Twoim życiu!! :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu hehe jaki zaganiacz, kto, gdzie, jak? :)
Femme wczoraj byl taki watek na golu o rzucaniu cs'a :) ale czy Ty tego na pewno chcesz? chyba nie :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus znów mędrkujesz! :D
Femme idź na całość!! :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu ok. poprawie sie :)
Femme, młotek, młotkiem potraktuj te plytki i daj psu na pożarcie, a to co zostanie zmiel w maszynce do miesa i spal w kominku :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus no ja mysle :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, pffff dobry kawał :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk...pfff..nie musze podejmować męskich decyzji :D
bubuś nie mam płytek ;P
a teraz nie mogę wbić na serek więc sobie przyszłam do Was:D

Brisk. [ Chomik ]
Femme póki co nie musisz :D
bubuś hahaha bardzo śmieszne :D
z PL boisk:
Amica - Legia póki co: 0:1 Komentarz: wrrrrrrrrrrrrrrr :[
Zaglębie - Cracovia póki co: 1:0 Komentarz:YEAHHH :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Femme ehh co za szkoda :) a taki fajny plan byl :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk :D ano ::::D
buba nom idę dalej probować:D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu no a moze nie? :)
Femme skop im tam tylki :) tzn. w grze, a nie rodzince :)

Brisk. [ Chomik ]
Femme w DoD'a bys pograła :D
bubuś no mówie że bardzo smieszne :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu taa, mowisz jedno a myslisz inaczej :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus buahaha i widzisz :D sam mówisz że myślem :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, a to juz sie przejęzyczyc nie wolno? :) hehe, no dobra, wkopalem sie :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus bo nie umiesz kombinować :D
Raport z boisk :]
Amica - Legia 0:1 wrrrrrr :[
Lalus Saganowski zamiast w reprezie to we Wronkach se qrna postrzelał :]
Wisła ma 5 pkt przewagi nad Legią [reszta gdzies tam środek tabeli zamiata :D] a do końca sezonu zostało 5 kolejek :]
Wisła gra jeszcze z: Dospel[W], Odra[D], Łęczna[W], Polonia[D], Lech[W]
Legia gra jeszcze z: Płock[D], Świt[D], Groclin[W], Widzew[D], Dospel[W]
Sezon zakończy sie na kolejce nr. 24 22.o5.2004 kiedy Legia nie wygra z Groclinem, choć Groclin gra fatalnie :]
Dobre wieści po przegrana Cracovi z Zagłęniem :] Przez co Zagłębie wyprzedziło o jeden pkt Cracovie :] hiehiehiehie :]
Wynik z mojego prywatnego boiska :] ------------>
Pierwszy mecz sezonu :]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
DoD rządzi Brisiu :)

Brisk. [ Chomik ]
Femme jakos to dziwnie zabrzmiało :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu do Ciebie mi jeszcze troche brakuje, ale robie postepy :) .. i czemu sie cieszysz z przegranej Cracovii? hłehłe :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś nie troche a baaaaaarrrrrrrrrdzo dużo :D I wcale sie nie ciesze z przegranej Cracovi....ja sie ciesze z wygranej Zagłębia :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
wiesz....w Doda grałam w sumie może kilkanaście razy :D
ale i tak jestem pr0:P nie no w sumie to b fajna giera :)
w co jeszcze grasz przez neta ?:D
może w FT :D?

Brisk. [ Chomik ]
Femme grac grałem w dużo gier min. Q ][, UT, UW 2oo4, ET, CoD, MoHAA, JA no i w AA i DoD [a dla "rozrywki w HL :D] jeszcze tam niejedno było ale nawet nie pamietam so :D Ale teraz tylko w DoD'a :]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
he? :D
to ja musze sobie doda zainstalować u siebie...bo zawsze grałam tylko w caffe :) a no i kupić Warcrafta w koncu ;(
:D

kocura [ kocurzasta ]
dzien dobry :))
ale sie rozpisalam hlehle :D]

Brisk. [ Chomik ]
kocura czesc :D
Femme he? :D a nie nie grałem w he? :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu nieprawda bo brakuje mi tylko bardzo duzo, a wlasciwie to samo duzo, a nawet tylko troche. Hm nie, kombinujemy na takim samym poziomie, a w sumie to nawet ja kombinuje bardziej od Ciebie :) ... z wygranej Zaglebia, oczywiscie :)
Czesc kociak :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Brisk --------> (troche OT) Ja gralem kiedys w Jedi Academy, wszystkich rozwalalem rowno, az kiedys wszedlem na polski serv i zaczeli na mnie klnac ze ich wszystkich wybijam - od tamtego momentu juz nie gram w JA :/

Brisk. [ Chomik ]
Andrewlee o tak dokładnie, tyle że ja już z przyzwyczajenia nie grywam wogóle na polskich serwach w cokolwiek właśnie z tego powodu :]
bubus cienki jestes :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
Graliscie w MGS albo MGS2? Wg. mnie najlepsza gra ever :)
Ma ta "glebie"... szczegolnie MGS1

Brisk. [ Chomik ]
W jedynke grał mój brat i nawet z punktu widzenia obserwatora ca łkiem całkiem przyjazna gra a dwójki na oczy nie widziałem :]

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu pffff i kto to mowi :)
Andrewlee pierwsza czesc skonczylem a druga "wlasnie przechodze" :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
buba ------> Na PC, XBox czy PS2?

buba [ Cuckoo For Caca ]
zapomnialem dopisac - ten cudzyslow dlatego ze przechodze juz to to od roku :) ale odkad mam stale lacze to wszystkie gry poszly w kąt :) a seria faktycznie jest swietna, juz czekam na trojke :)
w jedynke gralem na psx - gra w wersji japonskiej hehe, dwojka na PS2 :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Tez czekam na trojke, widziales trailery z E3 i TGS?

buba [ Cuckoo For Caca ]
Widzialem jeden trailer z plytki pierwszego numeru OPS2M i co tu duzo mowic, szykuje sie hit :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Pewnie z E3 2004 tez bedzie jakis trailer...
Ide ogladac Sedziego Zgreda...

buba [ Cuckoo For Caca ]
Andrewlee, pewnie bedzie ale zwiastuny MGS'ow maja czesto po 10 minut wiec i tak tego nie sciagne :)

Brisk. [ Chomik ]
A ja ide jesc :]

buba [ Cuckoo For Caca ]
A ja ide po piwko :)

kocura [ kocurzasta ]
czy mi sie zdaje czy ktos wspomnial o piwie? :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
o piwie? pierwsze slysze :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś zabije Cie :]
*poszedł po pwio a cały dzień prawie nie myślał o nim* :]

kocura [ kocurzasta ]
bubik--> osz Ty!! :] ja mam to na pismie ze idziesz na piwo... ... ja to mam na pismie!!
Briś--> ja tez prosze *szczery usmiech* :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu ... to sie nazywa wdziecznosc :) to ja mu tu podsuwam taki pomysl, a ten mnie chce killnąć :)
kociak nie "na" a "po" piwko :) dokladnie to bylo w szafce przy komputerze (tak dla zmyłki przed starszym, co by mi nie podkradal) :)

Brisk. [ Chomik ]
A HAHAHAHA!!! :D BENDE TFARDKI I NIE POSZEDŁEM PO PIFO!!! :D

kocura [ kocurzasta ]
bubik--> oj no dovbrze dobrze... :D szczegol..czepisz sie... :P "na" czy "po" -wazne ze "piwo" :D :]
(alew z tym chowaniem to chytry pomysl :D - tylko ze nie jest schlodzone..chyba ze masz jakas ...dziwna szafke :D)

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, żaaałuj chlopie załuuuuj :) mmmmmm pycha, takie zimniutkie, tego mi bylo trzeba :)

kocura [ kocurzasta ]
Briś--> i widac tego skutki... :D :P
bubik--> czyli masz dziwna szafke skoro mowisz o zmnym piwie :D

Brisk. [ Chomik ]
bubuś TFARDKIM TRZEBA BYĆ!!! :D

Brisk. [ Chomik ]
kocurka skutki? :D hę? :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
kociak schlodzone nie jest, fakt, ale przynajmniej jest tylko moje :)
stalo w cieniu wiec tak nie jest tak zle :)
Brisiu to Ty badź tfardki a ja se otworze drugie :)

Brisk. [ Chomik ]
*jest TFARDKI*

kocura [ kocurzasta ]
Briś--> a nic nie... :] ja cos mowilam? nieee..... :] nic..nic... :P
bubik--> po 2?...eee..to nie fer!! przynies mi tez... *ladnie prosi* :)))

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
witka :D
Brisk w he nie grałeś?!?!?! :OOO pffffff...;D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Dobra, nie otworze drugiego, bo mi sie Was żal zrobilo :)

Brisk. [ Chomik ]
kocurka nie kombinuj :D
Femme ano nie grałem w he :D

Brisk. [ Chomik ]
bubuś buahahaha bo masz jeno jedno :D

Brisk. [ Chomik ]
sorry znaczy sie bubus miales jedno boś już wypił :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
Brisk <przytula> naucze Cie kiedyś :D
rtomiczek [ Pretorianin ]
Dobry wieczór!!!!

Brisk. [ Chomik ]
Femme dobra :D człek sie w końcu óczy całe rzycie :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, co to jest za ludź :) mialem dwa, jedno jest wypite zostalo drugie. Nie wierzysz to wsiadaj w autobus i przyjezdzaj :)
Witaj rtomiczek :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
rtomiczek dobry nie dobry :D ale witaj :)

kocura [ kocurzasta ]
Briś--> ze ja?? ja kombinuje? nigdy... :D
"końcu óczy całe rzycie" e tego :D hehe
Femme--> czesc :))
rtomiczek--> :)) czesc
bubus--> :))

Brisk. [ Chomik ]
bubuś pfffffff sam mi udowodnij :D wsiadaj w autobuś i mi przywież :D
kocurka aha! kombinujesz :D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocurzasta... witaj :):) jak tam samopoczucie ?:P

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, ale to bedzie niesprawiedliwe bo po drodze moge gdzies kupic, a jak Ty przyjedziesz a ja bede caly czas na forum to co innego :)

kocura [ kocurzasta ]
Bris--> troche...tylko troche... malutenako..tak tyci tyci... :)))
Femme-> wspaniale.... eee..chyba nie umiem klamac :D
tak srednio... a u Ciebie? :))

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocura....u mnie gorzej niz źle :<
mam egzaminki do FCE nic sie nie ucze..olewam ludzi..olewam wszystko w ogóle :(
jestem wredna, podła, nieczuła i ranię wszystkich których kocham :(
i ogolnie jest extra

kocura [ kocurzasta ]
Femme--> "nieczuła i ranię wszystkich których kocham :( " ja tez taka jestem... :(((
a jakie egzaminki? ja tez sie nic nie ucze...jesli chodzi o olewanie ludzi to tez to robie...procze 3 osob... (łał) tzn nie olewam 3 osob... duzo nie?
*glaszzcze* :*
chcesz jogurta? :)

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocura jestes kochana....:( moge skosztować :D dzis w ogole oprocz tostow nie jadlam nic konkretnego tylko same ciasta :P bede gruba beka :P egzaminki do ang :( zdaje firsta i 1-szy mam 27 maja :(
ja jestem w ogole zimną suką w kontaktach z ludźmi :(
bleh:(

kocura [ kocurzasta ]
Femme--> oj to niezdorwo tak sie odzywiac !! * tu gadka o zdrowym odzywiamiu itd blablabla* :D
*podaje jogurcika*
to powodzenia na egzminku... i checi do uczenia :/ zycze... :))
chyba mamy ten sam problem :(( a najgorsze jest to ze nie wiem jak sie tego pozbyc a tego kogo zranilam nie mam odwagi przeprosic... :((
niestety sie juz zegnam...
papapa :*
kolorowych snow...
do jutra...
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
kocura...ale jak mam dołka to zapycham go słodkościami :)
ja nigdy pierwsza nie wyciągam ręki...:/
eh....urażona duma boli i to nawet jak z mojej winy :<
kocurka 3maj się :*:*:*
ja tez zmykam...
dobranoc...mimo wszystko..
Brisk. [ Chomik ]
bubuś nie kombinuj :D
kocurka & Femme branoc :D
qrna jestem o krok o piwa :(

Brisk. [ Chomik ]
qrna ale cisza......i spokój......nawet ciepło......ciemno.....*rozbiera sie* :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
dobranoc młodzieży PPP :)
Brisiu o tej porze juz nie kombinuje :)... a Tys caly czas o krok od piwa? :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś tak, ale mnie tak qrna szuszy :D od tygodnia coś codziennie piwo :] ale nie nie wypije choć szuszy mnie jak jasny gwint :D ehhh dziś mam ciężki dzień w pracy zapowiedziany, potem nauka, potem musze złapac kolege żeby obgadać [taaaaa :D musze go do czegos przekonać :D] i sie wtedy z nim napije :D żeby go łatwiej przekonać :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, haha z ta nauką to Ci wyszlo :) bedziesz sie uczyl az tyle co dzisiaj? :)... zlapac kolege mowisz :) hm, a za co? :) i jeszcze mu chce kurna lapowke dawac :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś uczyc sie musze bo na 100% pójde na jednego kolosa w weekend i na jedne zajęcia bo sobie skasowałem ostatnio dane z ćwiczen i nie miałem na czym ćwiczyc w domu oraz na drugie bo sie okazało że zaliczenie jest z obecności a ja nie byłem na nich już 3 razy :] ale kolo jest spoko więc powinienem wyżyć :D a kolege musze złapać i mi złożyć ciekawa [głównie dla mnie :D] eferte finansowo-mafijną :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu ok skoro tak mowisz, ale ja tam i tak swoje wiem :) ... oferte finansowo-mafijną, czyli ze sie mam nie krecic w poblizu bankow w najblizszym czasie. Dzieki za cynk :)

Brisk. [ Chomik ]
bubus jaki cynk? jaki cynk? ja nie kabel :D wiedziec może i wiesz ale nie to so myslisz że wiesz bo tak na prawde tego nie wiesz :D

Brisk. [ Chomik ]
właśnie sprawdziłem jak mi sie zajęcia rozkładaja w sobote :| jakbym nie miał kolosa to bym przed 15 miał wolne i go home a tak wolne mieć mam ale kolosa mam chyba dopiero o 18.30 :| 3 i pól h :| jeeeeeeeeezzzzzzzz :|

Brisk. [ Chomik ]
ale za to w niedziele jade sem na 11.30 i kończe o 13 :] hahahaha :D :P ooo chyba że na niedziele własnie przerzucimy kolosa :] hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu po jakiemu Ty do mnie rozmawiasz :)
i kurna wtorek mamy a ten juz kombinuje co zrobic zeby isc na jak najmniej zajec w łik end :)

Brisk. [ Chomik ]
bubuś buehehehe no wiesz :D im wczesniej sie zaczyna tym lepiej :D ale tak na serio to ja nigdy nic nie planuje bo nic nie wychodzi wtedy :D jak cóś robic to w danej chwili a nie mysleć co qrna bendzie za pare dni :]

Brisk. [ Chomik ]
OK ja ide :] wszystko comi potrzebne do kombinacja [czyt. męczenia kolegi :D] se wydrukowałem :D teraz tylko pare szczegółów i bedzie dobzie :D
bubuś branoc :D :*
Czamber DobraNoc :D
EwUnIa_kR DobraNoc :D
*se posedł pod swoje łóżko*

Brisk. [ Chomik ]
hehe musze se zrobić żarciem bo cos mi sie widzi że posiedze dziś tez długo :D se idem :D
papa :D

buba [ Cuckoo For Caca ]
Brisiu, mi sie wydaje ze zaczynasz mędrkowac :) .. a ja se wlasnie zaplanowalem ze idem spac albo nie idem jeszcze nie wiem :)
w każdym razie...
Branoc Brisiu :)
i reszta Buraczkow :)
PS. co za żarłok, w pol do drugiej nad ranem a ten żere tą bułę :)

Brisk. [ Chomik ]
YoO :D hehehe Banda Spiochów :D
Brisk. [ Chomik ]
no spoko :]
znów rano, pogadałbym to ofkorz wszyscy albo śpią ale wybyli już z domu :]
ehhh zbieram sie do pracy :]

Brisk. [ Chomik ]
przynajmniej założe nową czesc

Brisk. [ Chomik ]
NOWE POLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D