
Andrew_wojownik [ Centurion ]
Mapy w heroes of might & magic 3-4
jak w wątku czy ktoś ma jakąś instrukce w której pisze jak je robić
A to do sportu bo robienie map to sport a pozatym niewiedziałem gdzie to dać
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 15:09:01]