armia [ Pretorianin ]
Hip-Hopowy świat
Zapraszam do wątku o hiphopie. Jakie są wasze ulubione piosenki, zespół i inne.
Właśnie z mojej wieży leci MEZO.

iNfiNity! [ Senator ]
Masz wieże w pokoju? Tylko jedną? Drugą pewnie zniszczyli !:)
A tak w ogóle naucz się korzystać z wyszukiwarki - jest już cykliczny wątek o czarnej muzie!
iNfiNity! [ Senator ]
Jeszcze link dla ciebie:

Loczek [ Senator ]
Mezo to disco polo nie hip hop :/
sorry, ze tak ostro, ale naprawde uważam, ze koło prawdziwego HH on nawet nie leżał... przeciez to muzyka dla tego samego pokroju osób co czytają bravo czy filipinke :)
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
już powstał wątek o Hip-Hopie pt. "spokojne rozmowy o Hip Hopie cz.XX"
poszukaj sobie :)