GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hip-Hopowy świat

03.05.2004
14:46
[1]

armia [ Pretorianin ]

Hip-Hopowy świat

Zapraszam do wątku o hiphopie. Jakie są wasze ulubione piosenki, zespół i inne.
Właśnie z mojej wieży leci MEZO.

03.05.2004
14:48
smile
[2]

iNfiNity! [ Senator ]

Masz wieże w pokoju? Tylko jedną? Drugą pewnie zniszczyli !:)

A tak w ogóle naucz się korzystać z wyszukiwarki - jest już cykliczny wątek o czarnej muzie!

03.05.2004
14:49
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

Jeszcze link dla ciebie:

03.05.2004
14:49
smile
[4]

Loczek [ Senator ]

Mezo to disco polo nie hip hop :/

sorry, ze tak ostro, ale naprawde uważam, ze koło prawdziwego HH on nawet nie leżał... przeciez to muzyka dla tego samego pokroju osób co czytają bravo czy filipinke :)

03.05.2004
14:50
[5]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

już powstał wątek o Hip-Hopie pt. "spokojne rozmowy o Hip Hopie cz.XX"
poszukaj sobie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.