grompablo [ Konsul ]
CO zmienić a co dodac na tej stronie
oto strona zespołu rockowego troche amatorska :P
stoi na republice wiec mozecie sie spotkac z limitami godzinnymi

o^scar^^ [ GRWD ]
hmm nawet nawet choc rocka nie lubie podoba mi sie logo oraz to niebieskie kolo loga co stoi po obu stronach :]... troszeczke menu jest tradycujne ale ujdzie w tłoq :]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
nawet fajna stronke tylko ta sonda ma troche za ciemna czcionke przynajmniej u mnie, no i moglbys troszke zmniejszyc napisy z kategoriami ;] a tak to spoko :]

hotDog [ Outsider ]
Szczerze mówiąc to bym zmienił wszystko :) A już na pewno rozszerzenia *.bmp na *.jpg
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
nie podoba mi sie czcionka i odcien niebieskiego <za bardzo instensywny> wszystko inne jest OK :)

grompablo [ Konsul ]
juz poprawilem sonde tzn juz ona dziala :P
Andrew_wojownik [ Centurion ]
A moze wogule zamknąć tą strone (brzytka że niepowiem)

maniak kompa [ Pretorianin ]
troche rozjaśnij kolory
armia [ Pretorianin ]
Nic nie widzę.......
grompablo [ Konsul ]
strona musi miec takie ciemne kolory poniewaz to wynika z nazy CARPE NOCTIS - a wy myslcie co ona oznacza
fifalk [ fifalkowiec ]
looooogooooo sieeeeee laaaaaduuuuuuujeeeee zaaaa dluuuuugooooo, zmniejsz wielkosc pliku - prawei 500kb to troche duzo...
wywal ten latajacy w kolko napis "welcowme to our site..." - denerwujacy jest
troche zmniejszylbym czcionke w menu - za duza w porownaniu do reszty. linki nie dawalbym na czerwono - jakos mi nie pasuje... moze bialy? albo zielono-niebieski...?
ogolnie moze byc :-]
Mayhem [ Henry Chinaski ]
Proponuję poprawić nazwy zespołów w opisach składu ("Evenesens") i wywalić te kropki w środku zdań. Poza tym fifalk ma rację - białe linki wyglądałyby lepiej.

cycu2003 [ Senator ]
fajna stronka,moze troche jasniejsza czcionka,
grompablo [ Konsul ]
kurd niw ime co jest z tą sondą ona jest z prv.pl i cos kurde nie dziala
grompablo [ Konsul ]
strona się troche zmieniła
i prosze mnie poinformowac o błedach itp
cycu2003 [ Senator ]
ten napis troche przesadzony z tym niewyraznym

Peleque [ Generaďż˝ ]
Ekran poczatkowy powinien sie zmiescic w calosci zeby niezaleznie od rozdzialki nie trzeba bylo przewijac - ale to szczegol ogolnie calkiem daje rade ;)
grompablo [ Konsul ]
a na jakiej rozdzielczosci musisz przewijac ?
Peleque [ Generaďż˝ ]
1024x768
grompablo [ Konsul ]
aj to mow ze ci chodzi o pionowy pasek :P no zeczywiscie mogloby go nie byc
Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]
dla mnei to trochę zbyt niebieskie :| eeee
karolix [ Pretorianin ]
strona niczego sobie , fajny skład :P sprzęt ah fajnie miec sponsora
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
pfff, szczerze mówiąc nie pamiętam już jak wcześniej wyglądała ta stronka, ale jak dla mnie nadal za niebiesko ;]
helboy_15 [ Legionista ]
może by tak stworzyc działy do Filmów i Gier gdzie można by podawać linki itp albo może jest już coś takiego tu nie wiem bo jestem tu nowy

hotDog [ Outsider ]
niestety... nadal bym wszystko zmienił...no może oprócz tekstów
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Zamien kodowanie strony z charset=iso-8859-1 na charset=iso-8859-2 :)
Możesz również zmienic rozsrzenia z htm na html. Własciwie w niekotrych miejscach jest htm a pozniej html - przydaloby sie to ujednolicic :)
SULIK [ olewam zasady ]
- ale splat screen - heh... nie wydaje Ci sie ze logo poczatkowe jest za duze i za dlugo sie laduje np. na modemie ?
- logo na stronie troche jakies nie tenteges - nie podoba mi sie
- menu - juz lepiej zrobic normalne tekstowe - to jest strasznie amatorskie - widac ze wszytko robione w jakims FrontPage podobnym p[rogramie
- sklad - nie potrzebnie calosc to obrazek - byby ladnie wyglada ale duzo miejsca zajmuje :(
- ogolnie uarzam ze napisy w logo nie powinny sie zmeiniac
- kolorystyka spoko - to mi sie podoba - reszta do dopracowania :)
o^scar^^ [ GRWD ]
Strona nawet fajna jak na amatora :] heh sam jestem amatorem gdzies te niebieskie dwa loga widziałem pewnie kpnołeś je z jakiejś stronki :]
grompablo [ Konsul ]
---> oscar kolega co tą strone robił powiedział mi ze sam to zrobił bawiąc się efektami w jakims graficznym programie
a poza tym on nie ma neta

klod____ [ Generaďż˝ ]
ja bym zmienil wokalistki ;)