GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CO zmienić a co dodac na tej stronie

03.05.2004
14:23
[1]

grompablo [ Konsul ]

CO zmienić a co dodac na tej stronie

oto strona zespołu rockowego troche amatorska :P

stoi na republice wiec mozecie sie spotkac z limitami godzinnymi

03.05.2004
14:26
smile
[2]

o^scar^^ [ GRWD ]

hmm nawet nawet choc rocka nie lubie podoba mi sie logo oraz to niebieskie kolo loga co stoi po obu stronach :]... troszeczke menu jest tradycujne ale ujdzie w tłoq :]

03.05.2004
14:28
smile
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

nawet fajna stronke tylko ta sonda ma troche za ciemna czcionke przynajmniej u mnie, no i moglbys troszke zmniejszyc napisy z kategoriami ;] a tak to spoko :]

03.05.2004
14:30
smile
[4]

hotDog [ Outsider ]

Szczerze mówiąc to bym zmienił wszystko :) A już na pewno rozszerzenia *.bmp na *.jpg

03.05.2004
14:34
[5]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

nie podoba mi sie czcionka i odcien niebieskiego <za bardzo instensywny> wszystko inne jest OK :)

03.05.2004
14:53
smile
[6]

grompablo [ Konsul ]

juz poprawilem sonde tzn juz ona dziala :P

03.05.2004
14:54
[7]

Andrew_wojownik [ Centurion ]

A moze wogule zamknąć tą strone (brzytka że niepowiem)

03.05.2004
15:18
smile
[8]

maniak kompa [ Pretorianin ]

troche rozjaśnij kolory

03.05.2004
16:10
[9]

armia [ Pretorianin ]

Nic nie widzę.......

03.05.2004
16:46
[10]

grompablo [ Konsul ]

strona musi miec takie ciemne kolory poniewaz to wynika z nazy CARPE NOCTIS - a wy myslcie co ona oznacza

03.05.2004
17:20
[11]

fifalk [ fifalkowiec ]

looooogooooo sieeeeee laaaaaduuuuuuujeeeee zaaaa dluuuuugooooo, zmniejsz wielkosc pliku - prawei 500kb to troche duzo...

wywal ten latajacy w kolko napis "welcowme to our site..." - denerwujacy jest
troche zmniejszylbym czcionke w menu - za duza w porownaniu do reszty. linki nie dawalbym na czerwono - jakos mi nie pasuje... moze bialy? albo zielono-niebieski...?

ogolnie moze byc :-]

03.05.2004
17:44
[12]

Mayhem [ Henry Chinaski ]

Proponuję poprawić nazwy zespołów w opisach składu ("Evenesens") i wywalić te kropki w środku zdań. Poza tym fifalk ma rację - białe linki wyglądałyby lepiej.

03.05.2004
17:53
smile
[13]

cycu2003 [ Senator ]

fajna stronka,moze troche jasniejsza czcionka,

11.05.2004
13:02
[14]

grompablo [ Konsul ]

kurd niw ime co jest z tą sondą ona jest z prv.pl i cos kurde nie dziala

01.06.2004
15:08
[15]

grompablo [ Konsul ]

strona się troche zmieniła

i prosze mnie poinformowac o błedach itp

01.06.2004
15:09
[16]

cycu2003 [ Senator ]

ten napis troche przesadzony z tym niewyraznym

01.06.2004
15:23
smile
[17]

Peleque [ Generaďż˝ ]

Ekran poczatkowy powinien sie zmiescic w calosci zeby niezaleznie od rozdzialki nie trzeba bylo przewijac - ale to szczegol ogolnie calkiem daje rade ;)

01.06.2004
15:27
[18]

grompablo [ Konsul ]

a na jakiej rozdzielczosci musisz przewijac ?

01.06.2004
15:31
[19]

Peleque [ Generaďż˝ ]

1024x768

01.06.2004
15:40
[20]

grompablo [ Konsul ]

aj to mow ze ci chodzi o pionowy pasek :P no zeczywiscie mogloby go nie byc

01.06.2004
16:24
[21]

Nurzyk [ mAstEr oF pUlpEts ]

dla mnei to trochę zbyt niebieskie :| eeee

02.06.2004
19:51
[22]

karolix [ Pretorianin ]

strona niczego sobie , fajny skład :P sprzęt ah fajnie miec sponsora

02.06.2004
20:10
[23]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

pfff, szczerze mówiąc nie pamiętam już jak wcześniej wyglądała ta stronka, ale jak dla mnie nadal za niebiesko ;]

02.06.2004
20:42
[24]

helboy_15 [ Legionista ]

może by tak stworzyc działy do Filmów i Gier gdzie można by podawać linki itp albo może jest już coś takiego tu nie wiem bo jestem tu nowy

02.06.2004
21:02
smile
[25]

hotDog [ Outsider ]

niestety... nadal bym wszystko zmienił...no może oprócz tekstów

02.06.2004
21:18
[26]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Zamien kodowanie strony z charset=iso-8859-1 na charset=iso-8859-2 :)
Możesz również zmienic rozsrzenia z htm na html. Własciwie w niekotrych miejscach jest htm a pozniej html - przydaloby sie to ujednolicic :)

02.06.2004
21:27
[27]

SULIK [ olewam zasady ]

- ale splat screen - heh... nie wydaje Ci sie ze logo poczatkowe jest za duze i za dlugo sie laduje np. na modemie ?
- logo na stronie troche jakies nie tenteges - nie podoba mi sie
- menu - juz lepiej zrobic normalne tekstowe - to jest strasznie amatorskie - widac ze wszytko robione w jakims FrontPage podobnym p[rogramie
- sklad - nie potrzebnie calosc to obrazek - byby ladnie wyglada ale duzo miejsca zajmuje :(
- ogolnie uarzam ze napisy w logo nie powinny sie zmeiniac
- kolorystyka spoko - to mi sie podoba - reszta do dopracowania :)

02.06.2004
21:37
[28]

o^scar^^ [ GRWD ]

Strona nawet fajna jak na amatora :] heh sam jestem amatorem gdzies te niebieskie dwa loga widziałem pewnie kpnołeś je z jakiejś stronki :]

03.06.2004
08:07
[29]

grompablo [ Konsul ]

---> oscar kolega co tą strone robił powiedział mi ze sam to zrobił bawiąc się efektami w jakims graficznym programie

a poza tym on nie ma neta

03.06.2004
09:11
smile
[30]

klod____ [ Generaďż˝ ]


ja bym zmienil wokalistki ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.