
tygrysek [ behemot ]
MoTeC - co to jest ??
właśnie znalazłem taki program zainstalowany u siebie na HDD i zupełnie nie mam zielonego pojecia co to jest -->
szukając po necie znalazłem tylko informacje o jakiś systemach do samochodu
help

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
takimi programami robi sie diagnostyke silnika :]

tygrysek [ behemot ]
jakiego silnika ?? bo zgupiałem :)
samochodowego ??
ale jaki to ma związek z moim komputerem ??
Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Tygrysek -> MoTec sie instaluje razem z GTR PRESS DEMO :-)
Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Btw gtr -> Szkoda ze nie da sie grac na myszce... Jeszcze nigdy tak szybko klawiszy nie naciskalem ... a i tak nie pomaga ... Rzuca mna jak workiem kartofli :-) Super gra.. ale bez kiery raczej nie do pogrania ;

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
a wiec jest to tak ... masz specjalne czujniki podlaczone do silnika samochodowego i do komputera no i ustawiasz sobie to i owo, monitorujesz jego prace... tak w skrocie :)

tygrysek [ behemot ]
a moge to odinstalować Seboos ??
czy jest to integralna część gry/dema ??
PS: trzeba sobie kierownicę kupić wreszcie :)
tygrysek [ behemot ]
dzięki Krzychu, Seboos już mi wyjaśnił "pochodzenie" programu
Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Tygrysek -> Wydaje mi sie ze mozna odinstalowac...ale nie sprawdzalem na wlasnej skorze... :-)

superzabijaka [ Konsul ]
Motec to jest progos służący do analizy pracy pojazdu, zachowania sięzamochodu i jego podzespołów podczas wyścigu i dzięki uzyskanym info. do optymalizacji ustawień pojazdu. Jest to identyczny program jaki używa się w prawdziwych wyścigach. Jesli jednak nie bijesz swoich rekordów o setne sekundy do niczego ci się nie przyda..ale bajer jest:) Instaluje się domyślnie z GTR