GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chierarchia pamięci wewnętrznej komputera...

03.05.2004
12:48
smile
[1]

Sn00py [ Legionista ]

Chierarchia pamięci wewnętrznej komputera...

Mam do was pytanie czy znacie jakies strony na temat pamieci wewnetrznej komputera?? bo wiem ze najmniejsza jest pamiec flash, ROM i RAM, na temat ROM-u i RAM-u cos wiem ale o pamięci flash nic mam nadzieje ze mi pomorzecie..

03.05.2004
12:50
[2]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

flash, inaczej zwany EPROM to po prostu zapisywalny (programowalny wlasciwie) ROM

03.05.2004
12:56
[3]

Sn00py [ Legionista ]

A masz cos na ten temat wiecej napisane gdzies bo mi trzeba bardziej rozwiniete inforamcje na ten owy temat bo ta praca ma miec minimalnie 10 stron wiec wiesz ehm..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.