
Hary_in da house [ tylko Hary ]
W co gracie? Co polecacie?
W jakie darmowki gracie? Ja gram w Cronous ale nie zadowala mnie wiec potrzebuje na ten tydzien jakiejs dobrej gry pomijajac Knight-onlina
pozdr
[HNTR] [ Freak ]
Może Soldat ?
SirGoldi [ Gladiator ]
A może Ryzom? Tylko masa z nim problemów jest... www.ryzom.com
BTW: Zrezygnowałeś z MuOnline?
Hary_in da house [ tylko Hary ]
Goldi: a trzeba sie rejestrowac na fileplanet zeby sciagnac ryzoma? Moze jakas inna strona jest z clientem. A z Mu zrezygnowalem juz przy ok 13 watku wiec dawno bo nie wychodilo mi, tak samo w knight online jak stracilem pol lvla 40 to sie zalamalem bo 2 dni sie meczylem z tym lvlem.

cotton_eye_joe [ maniaq ]
Americas Army.. qrde ta gra uzaleznia... jes ttroche za wolna (wole cos w stylu Quake :->), ma troche bugów. ale ma też to "cos" ze sie chce grac i grac ;P
Hary_in da house [ tylko Hary ]
tia cos o tym wiem tylko cos sie zwalilo jak zainstalowalem wersje 2.0 ze nie moglem wejsc do gry pozatym szukam jakis cRPG