GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W co gracie? Co polecacie?

03.05.2004
12:44
smile
[1]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

W co gracie? Co polecacie?

W jakie darmowki gracie? Ja gram w Cronous ale nie zadowala mnie wiec potrzebuje na ten tydzien jakiejs dobrej gry pomijajac Knight-onlina

pozdr

03.05.2004
13:31
[2]

[HNTR] [ Freak ]

Może Soldat ?

03.05.2004
13:33
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

A może Ryzom? Tylko masa z nim problemów jest... www.ryzom.com
BTW: Zrezygnowałeś z MuOnline?

03.05.2004
14:04
[4]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

Goldi: a trzeba sie rejestrowac na fileplanet zeby sciagnac ryzoma? Moze jakas inna strona jest z clientem. A z Mu zrezygnowalem juz przy ok 13 watku wiec dawno bo nie wychodilo mi, tak samo w knight online jak stracilem pol lvla 40 to sie zalamalem bo 2 dni sie meczylem z tym lvlem.

03.05.2004
14:30
smile
[5]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

Americas Army.. qrde ta gra uzaleznia... jes ttroche za wolna (wole cos w stylu Quake :->), ma troche bugów. ale ma też to "cos" ze sie chce grac i grac ;P

03.05.2004
14:35
[6]

Hary_in da house [ tylko Hary ]

tia cos o tym wiem tylko cos sie zwalilo jak zainstalowalem wersje 2.0 ze nie moglem wejsc do gry pozatym szukam jakis cRPG

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.