tadzikg [ Konsul ]
jakie polecacie bijatyki????
na wlasnie jakie mozecie polecic bijatyki????
prosze o podanie linkow do nich
thanx

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Mortal Kombat 4, Guilty Gear X to moje typy, a co do linko to nie dam bo nawet nie mam ,a nie chce mi sie szuakc ,ale wpisz sobie na gry.wp.ql to moze cos znajdzie ;D
cycu2003 [ Senator ]
Motral Kombatt,link bedzie na stronie o jakis starych grach
cotton_eye_joe [ maniaq ]
"soul blade" (najlepsza w jaka gralem, arcadowa ale bardzo fajna) + epsxe

Misio-Jedi [ Legend ]
tadzikg ---> Najlepsza bijatyka jaką mogę ci polecić:
Jedziesz do jakiejś zapadłej dziury (najlepiej na Podhalu), wchodzisz do jakiejś taniej knajpy (jakiejś mordowni),
wypatrujesz gościa o groźnym wyglądzie który najgłośniej gada, podchodzisz i dajesz mu w mordę.
Będziesz miał taką bijatykę że lepiej nie można.

Misio-Jedi [ Legend ]
No i będziesz miał super płynną grafikę i dźwięk surround.