GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jakie polecacie bijatyki????

03.05.2004
12:39
[1]

tadzikg [ Konsul ]

jakie polecacie bijatyki????

na wlasnie jakie mozecie polecic bijatyki????
prosze o podanie linkow do nich
thanx

03.05.2004
12:42
smile
[2]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Mortal Kombat 4, Guilty Gear X to moje typy, a co do linko to nie dam bo nawet nie mam ,a nie chce mi sie szuakc ,ale wpisz sobie na gry.wp.ql to moze cos znajdzie ;D

03.05.2004
12:52
[3]

cycu2003 [ Senator ]

Motral Kombatt,link bedzie na stronie o jakis starych grach

03.05.2004
13:14
[4]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

"soul blade" (najlepsza w jaka gralem, arcadowa ale bardzo fajna) + epsxe

03.05.2004
13:19
smile
[5]

Misio-Jedi [ Legend ]

tadzikg ---> Najlepsza bijatyka jaką mogę ci polecić:

Jedziesz do jakiejś zapadłej dziury (najlepiej na Podhalu), wchodzisz do jakiejś taniej knajpy (jakiejś mordowni),
wypatrujesz gościa o groźnym wyglądzie który najgłośniej gada, podchodzisz i dajesz mu w mordę.

Będziesz miał taką bijatykę że lepiej nie można.

03.05.2004
13:20
smile
[6]

Misio-Jedi [ Legend ]

No i będziesz miał super płynną grafikę i dźwięk surround.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.