van [ ignoruj mnie ]
Dziwny problem w IE 6...
no wiec nie wczytuje mi sie style css do stron. nie laduja sie zarowno ode mnie z pc jak i z innych serwoerow. nie wie ktos co sie moze dziac?
Banananan [ Dezerter ]
Opera... :)
up