GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny problem w IE 6...

03.05.2004
12:20
[1]

van [ ignoruj mnie ]

Dziwny problem w IE 6...

no wiec nie wczytuje mi sie style css do stron. nie laduja sie zarowno ode mnie z pc jak i z innych serwoerow. nie wie ktos co sie moze dziac?

03.05.2004
13:37
smile
[2]

Banananan [ Dezerter ]

Opera... :)

03.05.2004
14:27
[3]

van [ ignoruj mnie ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.