bubbas [ Centurion ]
CZy kiedyś powstanie AGE OF EMPIRE III??
szukam i szukam gier strategicznych takich jak ta i lepszej znaleźć sie nie da.Tylko czekać
chyba, ze już powstaje.To by było..
cycu2003 [ Senator ]
ja nic nie slyszalem o kontynuacji,chociarz moze
Kune [ TYCHY ]
Bubbas ------> z tego co wiem to kontynuacja Age of Empires bylo Age of Mithology, ktore bylo moze w 1/100 tak dobre jak AoE. Moze MS powroci kiedys do AoE, ale chyba narazie nic z tego nie bedzie, bo takto juz ukazala by sie jakas zapowiedz.
bubbas [ Centurion ]
cycu---->A znasz jakąś podobną grę w tym klimacie?Byłbym fajnie
bubbas [ Centurion ]
Lubie właśnie takie gierki historyczne z elementami ekonomiki.Wtedy to sie dopiero gra
cycu2003 [ Senator ]
HORDE,malo znana na naszym rynku ale dla mnie bomba,trzeba sie troche naszukac
bubbas [ Centurion ]
no tak łatwo nie jest.Właśnie jej szukam no i kiepsko

cycu2003 [ Senator ]
oficjalna strona,to jest druga czesc,moim zdaniem lepsza
bubbas [ Centurion ]
screen'y takie przykonywujące nie są, ale na pewno bym sobie w to pograł
cycu2003 [ Senator ]
bylo to chyba w komputer swiat gry,musialbys sie popytac
bubbas [ Centurion ]
ALE w sumie to najchętniej bym sobie pograł w coś bardzo rozbudowanego no, ale oczywiście w stylu age'a
cycu2003 [ Senator ]
to jest cos podobnego,
morzesz np. po jakims czasie przejsc z stylu ze bylo wszystko drewniane w murowane
ShadowNET [ SNC WS1 ]
Rise of nations - to gra ze stajni MS, uwazam ja za kontynuacje AoE. Naprawde swietnie sie w to gra.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 13:02:50]
bubbas [ Centurion ]
To juz lepsze
dzieki
Mureczek [ Junior ]
To wy nic niewiecie? :>
A oto link:
https://www.ensemblestudios.com/
i drugi
https://gry.wp.ql/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,17302
cronotrigger [ Rape Me ]
Mureczek --. nie wiem skad i po co wyciagnales ten watek..ale 8 miesiescy nie bylo nic wiadomo o AoE III

Mureczek [ Junior ]
cronotrigger dla Twojej wiadomosci sa to oficjalne potwierdzenia ze gra sie ukaze, pisze o tym wszedzie, dziwne ze Ty akurat nic niewiesz, bo na wp od 2 stycznia o tym pisza, nawet 13 scrennow jest, i na oficjalnej stornie
zarith [ ]
mureczek --> cronotriggerowi chodziło o to, że wyciągnąłeś wątek sprzed 8 miesięcy, kiedy nikto o aoe3 nie słyszał. teraz to jasne, nawet na imperium o tym piszą:P
peners [ SuperNova ]
Ja już się tej gry nie moge doczekać tylko patrze jak wyjdzie ale predzej jak za rok to się jej chyba nie doczekam.