GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CZy kiedyś powstanie AGE OF EMPIRE III??

03.05.2004
12:04
[1]

bubbas [ Centurion ]

CZy kiedyś powstanie AGE OF EMPIRE III??

szukam i szukam gier strategicznych takich jak ta i lepszej znaleźć sie nie da.Tylko czekać
chyba, ze już powstaje.To by było..

03.05.2004
12:15
[2]

cycu2003 [ Senator ]

ja nic nie slyszalem o kontynuacji,chociarz moze

03.05.2004
12:21
[3]

Kune [ TYCHY ]

Bubbas ------> z tego co wiem to kontynuacja Age of Empires bylo Age of Mithology, ktore bylo moze w 1/100 tak dobre jak AoE. Moze MS powroci kiedys do AoE, ale chyba narazie nic z tego nie bedzie, bo takto juz ukazala by sie jakas zapowiedz.

03.05.2004
12:22
[4]

bubbas [ Centurion ]

cycu---->A znasz jakąś podobną grę w tym klimacie?Byłbym fajnie

03.05.2004
12:24
[5]

bubbas [ Centurion ]

Lubie właśnie takie gierki historyczne z elementami ekonomiki.Wtedy to sie dopiero gra

03.05.2004
12:25
[6]

cycu2003 [ Senator ]

HORDE,malo znana na naszym rynku ale dla mnie bomba,trzeba sie troche naszukac

03.05.2004
12:30
[7]

bubbas [ Centurion ]

no tak łatwo nie jest.Właśnie jej szukam no i kiepsko

03.05.2004
12:35
smile
[8]

cycu2003 [ Senator ]

oficjalna strona,to jest druga czesc,moim zdaniem lepsza

03.05.2004
12:39
[9]

bubbas [ Centurion ]

screen'y takie przykonywujące nie są, ale na pewno bym sobie w to pograł

03.05.2004
12:43
[10]

cycu2003 [ Senator ]

bylo to chyba w komputer swiat gry,musialbys sie popytac

03.05.2004
12:46
[11]

bubbas [ Centurion ]

ALE w sumie to najchętniej bym sobie pograł w coś bardzo rozbudowanego no, ale oczywiście w stylu age'a

03.05.2004
12:48
[12]

cycu2003 [ Senator ]

to jest cos podobnego,
morzesz np. po jakims czasie przejsc z stylu ze bylo wszystko drewniane w murowane

03.05.2004
12:58
[13]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

Rise of nations - to gra ze stajni MS, uwazam ja za kontynuacje AoE. Naprawde swietnie sie w to gra.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 13:02:50]

03.05.2004
14:35
[14]

bubbas [ Centurion ]

To juz lepsze
dzieki

05.01.2005
15:57
[15]

Mureczek [ Junior ]

To wy nic niewiecie? :>
A oto link:

https://www.ensemblestudios.com/
i drugi
https://gry.wp.ql/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,17302

05.01.2005
15:59
[16]

cronotrigger [ Rape Me ]

Mureczek --. nie wiem skad i po co wyciagnales ten watek..ale 8 miesiescy nie bylo nic wiadomo o AoE III

05.01.2005
17:42
smile
[17]

Mureczek [ Junior ]

cronotrigger dla Twojej wiadomosci sa to oficjalne potwierdzenia ze gra sie ukaze, pisze o tym wszedzie, dziwne ze Ty akurat nic niewiesz, bo na wp od 2 stycznia o tym pisza, nawet 13 scrennow jest, i na oficjalnej stornie

05.01.2005
17:43
[18]

zarith [ ]

mureczek --> cronotriggerowi chodziło o to, że wyciągnąłeś wątek sprzed 8 miesięcy, kiedy nikto o aoe3 nie słyszał. teraz to jasne, nawet na imperium o tym piszą:P

05.01.2005
17:59
[19]

peners [ SuperNova ]

Ja już się tej gry nie moge doczekać tylko patrze jak wyjdzie ale predzej jak za rok to się jej chyba nie doczekam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.