GSi [ Pretorianin ]
Far Cry - problem z myszką
Powiedzcie jak u Was działa myszka bo u mnie chodzi jakoś dziwnie z opóźnieniem. Próbowałem różnych ustawień sensa ale ciągle dziwnie działa i ciężko się celuje (gra chodzi płynnie).
Mam Athlona 2500+ XP, Ge ForcaFX 5600 256DDR, 512 Ramu(400mhz), myszke logitecha optyczną za 70 zł, win2000 pro.
Prosze o pomoc.