GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry - problem z myszką

03.05.2004
11:39
[1]

GSi [ Pretorianin ]

Far Cry - problem z myszką

Powiedzcie jak u Was działa myszka bo u mnie chodzi jakoś dziwnie z opóźnieniem. Próbowałem różnych ustawień sensa ale ciągle dziwnie działa i ciężko się celuje (gra chodzi płynnie).
Mam Athlona 2500+ XP, Ge ForcaFX 5600 256DDR, 512 Ramu(400mhz), myszke logitecha optyczną za 70 zł, win2000 pro.
Prosze o pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.