GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Unia Europejska a bimber ?

03.05.2004
11:13
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Unia Europejska a bimber ?

Jak to jest z wejsciem do Uni Europejskiej a pędzeniem bimbru ? Czy teraz jest to legalne ? Bo jak tak to szukujcie destylaty ;)

03.05.2004
11:15
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

musisz kochac bimber skoro to kategoria uczucia :P

03.05.2004
11:16
smile
[3]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

a jak to jest z (prze)pedzaniem na cztery wiatry pijaków?
takich jak Fett?
moze chociaż to jest legalne?

03.05.2004
11:16
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

a czy przed wejsciem do uni pedzenie bylo legalne

03.05.2004
11:19
[5]

Fett [ Avatar ]

Herr Pietrus - czy to jakaś aluzja może ? niee ja nie jestem pijakiem, powiem nawet że nie pije piwa, ale bimberek ukrecic to juz satysfakcja :)

trzepiskor - no niestety nielegalne, dlatego zajmowalem sie winkami ;)

03.05.2004
11:21
[6]

Trzepiskor [ SETH ]

no to jak nielegalne to chyba nic sie nie zmienilo

03.05.2004
11:26
smile
[7]

Swidrygajłow [ ]

bimber bimbrem, ale jak to jest z jabolami?
obiło mi sie o uszy, że bełciory w unii beda zakazane (ze wzgledow zdrowotnych)
czy ktoś ma jakieś info?

03.05.2004
11:30
[8]

The LasT Child [ GoorkA ]

Fett --> claal rodzinka sie u mnei brechtala z kategorii uczucia ;))

Herr Pietrus --> uspokuj, ja nie jestem jakims alkocholikiem, ale ten temat mnie ciekawi...

03.05.2004
11:31
smile
[9]

Fett [ Avatar ]

nie no wina to nam juz nie mogą zabrac ;( :P

ja mam nastawiony w tej chwili trójniak, jabcoka i jakieś świństwo z malin, porzeczek, agrestu i czegos tam jeszcze ;)

a wlasnie wiecie jak sie robi jablecznika ? chodzi mi o to piwo, bo to jest na 100% legalne :D a jak nielegalne to dla informacji wlasnej ;)

03.05.2004
11:54
[10]

Fett [ Avatar ]

UP^ tu musi byc ktos kto sie zna na prawie unijnym !

03.05.2004
11:58
[11]

Swidrygajłow [ ]

a niby dlaczego w ue maiłoby to być legalne? czyżby mieli mniej restrykcyjne prawo niż polskie?
poza tym pewnie to nei jest regulowane przez ichnie przepsiy, wiec obowiazuje prawo krajowe

03.05.2004
13:57
[12]

Fett [ Avatar ]

to sobie odpuszcze :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.