
Fett [ Avatar ]
Unia Europejska a bimber ?
Jak to jest z wejsciem do Uni Europejskiej a pędzeniem bimbru ? Czy teraz jest to legalne ? Bo jak tak to szukujcie destylaty ;)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
musisz kochac bimber skoro to kategoria uczucia :P

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
a jak to jest z (prze)pedzaniem na cztery wiatry pijaków?
takich jak Fett?
moze chociaż to jest legalne?
Trzepiskor [ SETH ]
a czy przed wejsciem do uni pedzenie bylo legalne
Fett [ Avatar ]
Herr Pietrus - czy to jakaś aluzja może ? niee ja nie jestem pijakiem, powiem nawet że nie pije piwa, ale bimberek ukrecic to juz satysfakcja :)
trzepiskor - no niestety nielegalne, dlatego zajmowalem sie winkami ;)
Trzepiskor [ SETH ]
no to jak nielegalne to chyba nic sie nie zmienilo

Swidrygajłow [ ]
bimber bimbrem, ale jak to jest z jabolami?
obiło mi sie o uszy, że bełciory w unii beda zakazane (ze wzgledow zdrowotnych)
czy ktoś ma jakieś info?
The LasT Child [ GoorkA ]
Fett --> claal rodzinka sie u mnei brechtala z kategorii uczucia ;))
Herr Pietrus --> uspokuj, ja nie jestem jakims alkocholikiem, ale ten temat mnie ciekawi...

Fett [ Avatar ]
nie no wina to nam juz nie mogą zabrac ;( :P
ja mam nastawiony w tej chwili trójniak, jabcoka i jakieś świństwo z malin, porzeczek, agrestu i czegos tam jeszcze ;)
a wlasnie wiecie jak sie robi jablecznika ? chodzi mi o to piwo, bo to jest na 100% legalne :D a jak nielegalne to dla informacji wlasnej ;)
Fett [ Avatar ]
UP^ tu musi byc ktos kto sie zna na prawie unijnym !
Swidrygajłow [ ]
a niby dlaczego w ue maiłoby to być legalne? czyżby mieli mniej restrykcyjne prawo niż polskie?
poza tym pewnie to nei jest regulowane przez ichnie przepsiy, wiec obowiazuje prawo krajowe
Fett [ Avatar ]
to sobie odpuszcze :(