GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Widział ktoś nowy numer czasopisma: GRY Komputerowe ? (2 płyty CD za 9 złoty)

29.01.2002
20:44
smile
[1]

Ko [ Run To The Hills ]

Widział ktoś nowy numer czasopisma: GRY Komputerowe ? (2 płyty CD za 9 złoty)

Brawo dla redakcji. Chyba jeszcze nikt na polskim rynku nie odważył się umieścić dwóch płytek za 9 złociszy - w tym oczywiście pełna wersja gry (Clash - nie mam pojęcia co to jest :) )
Tylko martwi mnie jedna rzecz. Nigdzie w kioskach nie można dorwać tego czasopisma :(

Aha, o zawartości lutowych Gier Komputerowych zostałem poinformowany przez e-mail właśnie od redakcji

29.01.2002
20:48
[2]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Ko--> Clash jest polską grą strategiczną wrocławskiej firmy Leryx Longsoft. Gra bardzo fajna, ale ma już swoje lata. Jest podobna do Warlords.

29.01.2002
20:52
smile
[3]

KrzysiekW [ Konsul ]

O ile pamiętam Clash to strategia turowa i do tego polska. Gra moze nie byla taka zla kiedy wyszla, ale to bylo kilka (moze 5, nie pamiętam juz) lat temu, więc teraz nie ma co zawracać sobie nią głowy. najbardziej podobna jest do Warlords 3, ale nie ma co porównywać tych gier bo przepasc między nimi jest ogromna. Jesli miałbym kupic tą gazete to tylko dla czasopisma, ale nie wiem jakie teraz jest bo ostatni numer GierKomputrerowych mam sprzed 2 lat.

29.01.2002
21:06
[4]

Ko [ Run To The Hills ]

Gry Komputerowe chyba jakieś pół roku temu upadły-splajtowały. Po jakimś czasie znów się podniosły na nogi, ale trochę to marnie wyglądało (pełna gra Time Warriors), później było lepiej (Ancient Conquest), a teraz wydaje mi się, że nie jest źle. Recenzje w tym czasopiśmie też stoją na dobrym poziowmie. Ciekaw jestem czy śp. Secret Service też się podniesie.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.