
Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
Pojutrze egzamin! - jak idą wam przygotowania?
wiem, że było już pewnie wiele wątków na ten temat, wiem, że właśnie ktś przeze mnie jeczy, wymiotuje ( nie! znowu ta nauka! )ale chodzi mi o to, czy i jak się do egzaminu przygotowujecie, czy się pzred nim stresujecie i czy jutro idziecie do szkoły ;-)

Jaelle [ Konsul ]
Ja zdawałam w tamtym roku - nie uczyłam się niczego, bo nie miałam zamiaru przerabiać wszystkiego od podstawówki...liczyłam na własną głowę :)
Nie stresowałam się - no może w dniu egzaminu, w szkole jak wszyscy zaczeli się denerwować i przy okazji mnie też .. :]
ale było git zajeb***** - 1 ławka przy komisji :]]]]]]]]]

merkav [ Aguś ]
Eee... jaki egzamin ?

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
a jak ci pozło?

amoreg1234 [ użytkownik ]
a ja mam pytanie do ciebie? czy ty uczyles sie wogle do tego testu ? bo ja nie mogeo sobie wyobrazic jak przerabiam material z 3 lat...

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
a chodiz o egzamin po gimnazjum - ci, których dotyczy, na pewno załapali...
TheAnswer [ Quetzal ]
Eee tam egzaminy!!

Jaelle [ Konsul ]
W moim przekonaniu bardzo dobrze - 78 pkt :) - z majcy nigdy dobranie byłam ;)

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
amoreg1234------->wiesz, powatrzam najważniejsze rzeczy...

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
wiecie, ja bym chciał, zeby ten egzamin był tak łatwy jak w tamtym roku...
wtedy można by nawet 100$ punktów zdobyć!

amoreg1234 [ użytkownik ]
eee o 100 to ja tylko pomarzyc moge :P (ale i tak pisze dopiero za rok :P)

Jaelle [ Konsul ]
Herr Pietrus - a jakie są te najważniejsze rzeczy według Ciebie ?

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No ja "pykam" zadania próbne z wyborczej :P Troche jeszcze pokuje ...

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
no wiesz - wzory z fizyki, schematy reakcji ( np. otrzymywanie estrow, kwasów tłuszczowych, soli ) z chemii, jakieś podsumowania z podręcznika od biologii...
mam takie przeczucie, ze ta nauka i tak na nic mi sie nie przyda - bo pewnie zdamłbym spokojnie z tym, co obecnie pamietam... ale przezorny zawsze ubezpieczony

amoreg1234 [ użytkownik ]
ej a skąd mozna wziac testy sprzed roku i jeszcze starsze ? zebym sprobowal swoich sil :P

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
a testy z geografii chemii, biologi i fizyki robiłem z kumplem na matmie od 2 tygodni...

Jaelle [ Konsul ]
wzory z fizy i jakieś tam z majcy miałam napisane na udach :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
ale i tak z nich nie skorzystałam bo nie było po co - jedyne co mogło się przydać to wzór na stożek - lecz był podany w zadaniu :
"oblicz coś tam coś tam pamiętając, że wzór ..."
cycu2003 [ Senator ]
ja rozwiazuje testy z gazety wyborczej

Jaelle [ Konsul ]
oj cycyu cycu - coś przestarzały jesteś ======> 2003 :P

Zacker [ Stanley ]
Mój kumpel miał dwa lata temu 99 pkt !!! Z Matematycznego miał 50 pkt , a z humanistycznego 49 pkt ! Pewnie gdzieć przecinka nie postawił :) Ja będe pisał egzamin dopiero ( albo już ) za rok. Jakoś mi sie nie śpieszy :))

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ja się w ogóle nie uczyłem do zeszłorocznego egzaminu, a napisałem nawet dobrze, nie rewelacyjnie, ale wystarczyło;) A najlepsze było, jak nam nauczyciele pomagali przy sprawach w których ktoś miał problem. Komisja siedziała z przodu, piła herbatke i tylko ze dwa razy zbadali czy nikt nie ściaga, a tak to można było robić co się chciało, a nauczyciele pomagali ile tylko mogli:)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
życzę powodzenie bo ja tesh pojutrze usiądę do testu w graniaku :(((((

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]
dzięki ;-)
chociaż nie wiem, jak to będzie - dzisiaj mam urodzinki, a po balu wiedza źle wchodzi do głowy...
łatwo za to wychodzi...
kajojo [ MU Online ]
Ja tam sobie powtarzam to co mięliśmy na dodatkowych godzinach i myślę, że o wynik nie muszę się martwić, jedyne co mnie niepokoii to to, że się z wypracowaniem w czasie nie zmieszczę, bo w porównaniu z innymi bardzo wolno pisze.
meo [ Centurion ]
Ja tam musze coś z chemii zobaczyć, wzory z fizyki, troche biologia. Matma jest banalna.
Jakoś to będzie ale wolałbym żeby już było po egzaminach:)))
cycu2003 [ Senator ]
na probnym tak pilnowali ze ****,otoczyli nas ze wszystkich mozliwych stron

megaabol [ Generaďż˝ ]
Moje przygotowania sątragiczne dopiero od tygodnia sie uczyłem i dzis jeszcze mam zamiar ale cienko to widze.
Trzymajcie za mnie kciuki ;)
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
przygotowuje sie tylko na matematyczno przyrpdniczy <rozwiazuje testy> bo mozna wiedziec ew jakich zadan sie spodziewac a na humanistyczny nie ma co bo tu glownie chodzi o czytanie ze zrozumieniem :) Z probnych miala 71 ale licze na wiecej :D 3mac kciuki :P

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
damy rade i zdamy :)
K@mil [ Wirnik ]
Przygotowuje sie wlasnie.... Ogolnie przekartkowalem biologie i geografie, musze jeszcze luknac na fizyke i chemie, ale najbardziej sie boje pracy otwartej z polaka. Ale coz, jakos bedzie...
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Ja sie nie ucze....
Chce sam sie przekonać jak mi wyjdzie test bez powtarzania....w koncu to test sprawdzający umiejętności z 3 lat nauki....
A jak zdobęde z 40 punktów...trudno, idzie sie dalej przez życie.
Orrin [ Najemnik ]
ja jestem rocznik 86 czyli pisalem ten smieszny exam pierwszy. Moim zdaniem to test dla idiotow. Nic sie nie uczylem i napisalem na prawi 80%
bekas86 [ Blaugranczyk ]
amoreg1234 --> poprzednie testy mozesz znaelz o ile pamietam to na stornie gazety wyborczej albo na cd która mozna niedano było kupic razme z gazeta. Nie ma sie czym przejmowac :p pisalem to cos 2 lata temu i luzik ciekawe czy tak tez bedize z matura za rok yyy ale wątpie

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]
Ja zdawalem w ubieglym roku. Nie uczylem sie na te testy, chociaz chciałem sobie cos tam z humanistycznego pocwiczyc, ale nie wyszlo. Z wyniku bylem w sumie zadowolony (po 38 pkt z kazdych dwoch), chociaz jednego zadania nie moglem sobie wybaczyc. A na stres to chyba najlepszy byl papieros przed (ale to tylko dobre dla mlodocianych palaczy) i papieros po.

Łowca Czarownic [ Konsul ]
nutkaaa< W tych testach humanistycznych gorsze są pytania z historii :/ Nie wszystkie można wyczytac z tekstu 8(
A sam robie zadania z poprzednich testów zamieszczone w Wyborczej i powtarzam wzorki, materiał z poprzednich klas. Heh na poczatku III gim sobie myślałem jak straszny będzie koniec roku< Bierzmowanie, testy, końcowe oceny. Dziś się budzę i orientuje się, że to właśnie ten czas :> Wrammm :P Jak ja to lubię. Mieć przeświadczenie ze będzie ciężko. Nie ma, że boli, jak by nie bolao to by wszyscy chcieli... ;D

Lucky_ [ Konsul ]
A za tydzien matura heh, trzeba sie zaczac uczyc powoli :D

Łowca Czarownic [ Konsul ]
Lucky< Powoli, powli... i będzie za późno :/ Nie myśl tak. Raz sie żyje ale nie wolno go marnowac co nie?