GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pojutrze egzamin! - jak idą wam przygotowania?

03.05.2004
10:14
smile
[1]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

Pojutrze egzamin! - jak idą wam przygotowania?

wiem, że było już pewnie wiele wątków na ten temat, wiem, że właśnie ktś przeze mnie jeczy, wymiotuje ( nie! znowu ta nauka! )ale chodzi mi o to, czy i jak się do egzaminu przygotowujecie, czy się pzred nim stresujecie i czy jutro idziecie do szkoły ;-)

03.05.2004
10:17
smile
[2]

Jaelle [ Konsul ]

Ja zdawałam w tamtym roku - nie uczyłam się niczego, bo nie miałam zamiaru przerabiać wszystkiego od podstawówki...liczyłam na własną głowę :)

Nie stresowałam się - no może w dniu egzaminu, w szkole jak wszyscy zaczeli się denerwować i przy okazji mnie też .. :]

ale było git zajeb***** - 1 ławka przy komisji :]]]]]]]]]

03.05.2004
10:18
smile
[3]

merkav [ Aguś ]

Eee... jaki egzamin ?

03.05.2004
10:18
smile
[4]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

a jak ci pozło?

03.05.2004
10:19
smile
[5]

amoreg1234 [ użytkownik ]

a ja mam pytanie do ciebie? czy ty uczyles sie wogle do tego testu ? bo ja nie mogeo sobie wyobrazic jak przerabiam material z 3 lat...

03.05.2004
10:19
smile
[6]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

a chodiz o egzamin po gimnazjum - ci, których dotyczy, na pewno załapali...

03.05.2004
10:19
[7]

TheAnswer [ Quetzal ]

Eee tam egzaminy!!

03.05.2004
10:20
smile
[8]

Jaelle [ Konsul ]

W moim przekonaniu bardzo dobrze - 78 pkt :) - z majcy nigdy dobranie byłam ;)

03.05.2004
10:20
smile
[9]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

amoreg1234------->wiesz, powatrzam najważniejsze rzeczy...

03.05.2004
10:21
smile
[10]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

wiecie, ja bym chciał, zeby ten egzamin był tak łatwy jak w tamtym roku...
wtedy można by nawet 100$ punktów zdobyć!

03.05.2004
10:24
smile
[11]

amoreg1234 [ użytkownik ]

eee o 100 to ja tylko pomarzyc moge :P (ale i tak pisze dopiero za rok :P)

03.05.2004
10:26
smile
[12]

Jaelle [ Konsul ]

Herr Pietrus - a jakie są te najważniejsze rzeczy według Ciebie ?

03.05.2004
10:28
smile
[13]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No ja "pykam" zadania próbne z wyborczej :P Troche jeszcze pokuje ...

03.05.2004
10:29
smile
[14]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

no wiesz - wzory z fizyki, schematy reakcji ( np. otrzymywanie estrow, kwasów tłuszczowych, soli ) z chemii, jakieś podsumowania z podręcznika od biologii...
mam takie przeczucie, ze ta nauka i tak na nic mi sie nie przyda - bo pewnie zdamłbym spokojnie z tym, co obecnie pamietam... ale przezorny zawsze ubezpieczony

03.05.2004
10:30
smile
[15]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ej a skąd mozna wziac testy sprzed roku i jeszcze starsze ? zebym sprobowal swoich sil :P

03.05.2004
10:31
smile
[16]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

a testy z geografii chemii, biologi i fizyki robiłem z kumplem na matmie od 2 tygodni...

03.05.2004
10:33
smile
[17]

Jaelle [ Konsul ]

wzory z fizy i jakieś tam z majcy miałam napisane na udach :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

ale i tak z nich nie skorzystałam bo nie było po co - jedyne co mogło się przydać to wzór na stożek - lecz był podany w zadaniu :

"oblicz coś tam coś tam pamiętając, że wzór ..."

03.05.2004
10:49
[18]

cycu2003 [ Senator ]

ja rozwiazuje testy z gazety wyborczej

03.05.2004
10:51
smile
[19]

Jaelle [ Konsul ]

oj cycyu cycu - coś przestarzały jesteś ======> 2003 :P

03.05.2004
10:56
smile
[20]

Zacker [ Stanley ]

Mój kumpel miał dwa lata temu 99 pkt !!! Z Matematycznego miał 50 pkt , a z humanistycznego 49 pkt ! Pewnie gdzieć przecinka nie postawił :) Ja będe pisał egzamin dopiero ( albo już ) za rok. Jakoś mi sie nie śpieszy :))

03.05.2004
10:59
smile
[21]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Ja się w ogóle nie uczyłem do zeszłorocznego egzaminu, a napisałem nawet dobrze, nie rewelacyjnie, ale wystarczyło;) A najlepsze było, jak nam nauczyciele pomagali przy sprawach w których ktoś miał problem. Komisja siedziała z przodu, piła herbatke i tylko ze dwa razy zbadali czy nikt nie ściaga, a tak to można było robić co się chciało, a nauczyciele pomagali ile tylko mogli:)

03.05.2004
11:09
smile
[22]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

życzę powodzenie bo ja tesh pojutrze usiądę do testu w graniaku :(((((

03.05.2004
11:11
smile
[23]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

dzięki ;-)
chociaż nie wiem, jak to będzie - dzisiaj mam urodzinki, a po balu wiedza źle wchodzi do głowy...
łatwo za to wychodzi...

03.05.2004
11:55
[24]

kajojo [ MU Online ]

Ja tam sobie powtarzam to co mięliśmy na dodatkowych godzinach i myślę, że o wynik nie muszę się martwić, jedyne co mnie niepokoii to to, że się z wypracowaniem w czasie nie zmieszczę, bo w porównaniu z innymi bardzo wolno pisze.

03.05.2004
12:02
[25]

meo [ Centurion ]

Ja tam musze coś z chemii zobaczyć, wzory z fizyki, troche biologia. Matma jest banalna.
Jakoś to będzie ale wolałbym żeby już było po egzaminach:)))

03.05.2004
12:17
[26]

cycu2003 [ Senator ]

na probnym tak pilnowali ze ****,otoczyli nas ze wszystkich mozliwych stron

03.05.2004
12:49
smile
[27]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Moje przygotowania sątragiczne dopiero od tygodnia sie uczyłem i dzis jeszcze mam zamiar ale cienko to widze.
Trzymajcie za mnie kciuki ;)

03.05.2004
12:50
[28]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

przygotowuje sie tylko na matematyczno przyrpdniczy <rozwiazuje testy> bo mozna wiedziec ew jakich zadan sie spodziewac a na humanistyczny nie ma co bo tu glownie chodzi o czytanie ze zrozumieniem :) Z probnych miala 71 ale licze na wiecej :D 3mac kciuki :P

03.05.2004
13:08
smile
[29]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

damy rade i zdamy :)

03.05.2004
13:12
[30]

K@mil [ Wirnik ]

Przygotowuje sie wlasnie.... Ogolnie przekartkowalem biologie i geografie, musze jeszcze luknac na fizyke i chemie, ale najbardziej sie boje pracy otwartej z polaka. Ale coz, jakos bedzie...

03.05.2004
13:22
[31]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Ja sie nie ucze....

Chce sam sie przekonać jak mi wyjdzie test bez powtarzania....w koncu to test sprawdzający umiejętności z 3 lat nauki....

A jak zdobęde z 40 punktów...trudno, idzie sie dalej przez życie.

03.05.2004
13:30
[32]

Orrin [ Najemnik ]


ja jestem rocznik 86 czyli pisalem ten smieszny exam pierwszy. Moim zdaniem to test dla idiotow. Nic sie nie uczylem i napisalem na prawi 80%

03.05.2004
13:30
[33]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

amoreg1234 --> poprzednie testy mozesz znaelz o ile pamietam to na stornie gazety wyborczej albo na cd która mozna niedano było kupic razme z gazeta. Nie ma sie czym przejmowac :p pisalem to cos 2 lata temu i luzik ciekawe czy tak tez bedize z matura za rok yyy ale wątpie

03.05.2004
13:33
smile
[34]

Jam Jest Pawian [ Pretorianin ]

Ja zdawalem w ubieglym roku. Nie uczylem sie na te testy, chociaz chciałem sobie cos tam z humanistycznego pocwiczyc, ale nie wyszlo. Z wyniku bylem w sumie zadowolony (po 38 pkt z kazdych dwoch), chociaz jednego zadania nie moglem sobie wybaczyc. A na stres to chyba najlepszy byl papieros przed (ale to tylko dobre dla mlodocianych palaczy) i papieros po.

03.05.2004
13:34
smile
[35]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

nutkaaa< W tych testach humanistycznych gorsze są pytania z historii :/ Nie wszystkie można wyczytac z tekstu 8(

A sam robie zadania z poprzednich testów zamieszczone w Wyborczej i powtarzam wzorki, materiał z poprzednich klas. Heh na poczatku III gim sobie myślałem jak straszny będzie koniec roku< Bierzmowanie, testy, końcowe oceny. Dziś się budzę i orientuje się, że to właśnie ten czas :> Wrammm :P Jak ja to lubię. Mieć przeświadczenie ze będzie ciężko. Nie ma, że boli, jak by nie bolao to by wszyscy chcieli... ;D

03.05.2004
14:07
smile
[36]

Lucky_ [ Konsul ]

A za tydzien matura heh, trzeba sie zaczac uczyc powoli :D

03.05.2004
14:58
smile
[37]

Łowca Czarownic [ Konsul ]

Lucky< Powoli, powli... i będzie za późno :/ Nie myśl tak. Raz sie żyje ale nie wolno go marnowac co nie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.