ZlotX [ Konsul ]
Przechwytywanie Obrazu (Video) z monitora
Jaki programto potrafi
Qbaa [ Generaďż˝ ]
chociażby CamStudio https://www.course.ws/software/camstudio.htm albo HyperCam https://www.hyperionics.com/hc/index.asp