GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przechwytywanie Obrazu (Video) z monitora

03.05.2004
10:01
[1]

ZlotX [ Konsul ]

Przechwytywanie Obrazu (Video) z monitora

Jaki programto potrafi

03.05.2004
12:13
smile
[2]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

chociażby CamStudio
https://www.course.ws/software/camstudio.htm
albo HyperCam
https://www.hyperionics.com/hc/index.asp

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.