
remwall [ Zagłębiak z DG ]
egzamin gimnazjalny w woj.ślaskim
czy ten egzamin do liceumk bedzie 5-6 maja i czy uczycie sie?ja jestem z D.G i ucze sie
remwall [ Zagłębiak z DG ]
odpiszcie czy napewno jest 5-6 maja i czy sczycie sie i czego!!
nagumo [ Pretorianin ]
egazmin do liceum? pogieło cię???
Garbizaur [ CLS ]
no a kiedy ma być??? Nie ucz się do tego, egz. jest prosty.