GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

egzamin gimnazjalny w woj.ślaskim

03.05.2004
07:56
smile
[1]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

egzamin gimnazjalny w woj.ślaskim

czy ten egzamin do liceumk bedzie 5-6 maja i czy uczycie sie?ja jestem z D.G i ucze sie

03.05.2004
08:07
[2]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

odpiszcie czy napewno jest 5-6 maja i czy sczycie sie i czego!!

03.05.2004
09:33
[3]

nagumo [ Pretorianin ]

egazmin do liceum? pogieło cię???

03.05.2004
09:39
[4]

Garbizaur [ CLS ]

no a kiedy ma być??? Nie ucz się do tego, egz. jest prosty.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.