
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Federacja Deluxe Ski Jump: Gry-Online [cz. 54] - Holandia
UWAGA: ZANIM ZADASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIE PRZECZYTAJ WSTĘPNIAKA!
CZŁONKOWIE
Cycu2003(4) =======> logoTwórca, stworzył logo federacji ;)
Mutant z Krainy OZ => gra bo mu się nudzi :]
Badzi ==========> po prostu wybija sie i leci :]
Hctkko=========> ma bardzo skomplikowany nick ;)
Pepsi ========>i poooleciał... do sklepu po pepsi, sponsor tytularny ;)
Kajojo ========> w locie strzela gafy :]
Buczo
PoH
Sypki
Szwaroc
Bioreaktor
ALEX2150
xkxtx
Skibi
Odeszli lub od jakiegoś czasu nie dają znaków życia
SzCzEsNy ====> Założył federację
wolfen3741
Skynet3000
ehhh
Marbi
Devilll2
Regis
Krzysieek
Tchibo
Sayet
Bambo
nowi zawodnicy ==> wszyscy forumowicze którzy spełniają warunki członkostwa [poniżej]
Prośba do uczestników: proszę o wpisanie w sygnaturce: należy do Federacji DELUXE SKI JUMP _ Gry OnLine
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LINKI
do naszej stronki: https://www.federacjadsj.prv.pl/
do kalkulatora przeliczającego punkty: https://skokinarciarskie.pl/punktacja/kalkulator.php
pozostałe z info o grze:
https://www.icpnet.pl/~mbm/ftp.html
https://www.dsj.prv.pl/
https://www.mediamond.fi/
https://www.dsj.cad.pl/
do poprzedniej części na samym dole
WAŻNE! Jeśli jesteś posiadaczem widnowsa XP i nie możesz robić screenów w DSJ
Ściagnij DOSboxa.
Znajdziesz go pod tym linkiem:
https://heanet.dl.sourceforge.net/sourceforge/dosbox/DOSBox0.61-win32-installer.exe
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INSTRUKCJA OBSŁUGI DOSBOXA
Na początku umieść DSJ w katalogu C:\gry\DSJ
Potem włącz DosBOX i wpisuj po kolei:
mount c c:\gry <enter>
c: <enter>
cd dsj <enter>
dsj <enter>
Po wpisaniu tych poleceń w prawidłowej kolejnośći powinno się uruchomić DSJ.
Aby grać na pełnym ekranie musisz nacisnąć Alt + Enter.
Ctrl + F12 służy do przyśpieszania gry.
Oczywiście <enter> oznacza, że w tym momencie masz nacisnąć klawisz Enter.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
* Pentium 166 lub szybszy
* Mysz z dwoma przyciskami
* Karta graficzna kompatybilna z trybem VGA
* 470 kb wolnej pamięci
* Dos 4.0 lub nowszy
* W przypadku posiadania windowsa XP potrzebny jest program DOSbox do robienia screenów (patrz wyżej)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
WARUNKI CZŁONKOSTWA
* Jeśli chcesz się zapisać to:
* Oddaj screena z wynikami z danej skoczni w dniu konkursu
* Kochaj grę DSJ ;)
* NIE PRÓBUJ OSZUKIWAC!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SPOSÓB ODBYWANIA SIĘ ZAWODÓW
Skaczemy jak w Pucharze Świata, po oddaniu dwóch skoków robimy screen z notą końcową i odległością i zamieszczamy go w wątku z konkursu.
Konkursy odbywaja sie w srody i w soboty, ale wyniki można dawać w dowolnym terminie, byle przed zakończeniem konkursu.
Jesli komus wyjdzie jakis wspanialy skok ktory wplynie na jego note w konkursie musi potwierdzic go powtorka, jesli nie bedzie jej posiadal nie zostanie sklasyfikowany.
Zaliczamy tylko PIERWSZEGO zamieszczonego screena, więc lepiej nie śpieszyć się z publikacją wyniku, bo zawsze można się poprawić.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
SKOCZNIE
1. Finlandia K105 - Regis 114m 136 pkt
2. Szwajcaria K170 - Regis 206 i 206m 440.3 pkt
3. Czechy K135 - Regis 155,5 i 154,5m 304.9 pkt
4. Białoruś K220 - Mutant 266 i 263m 452.2 pkt
5. Austria K70 - Regis 84 i 84m 292.5 pkt
6. USA K130 - Regis 168 i 168,5m 375.5pkt
7. Łotwa K165 - Mutant 194 i 193,5m 425.9pkt
8. Polska K80 - Devill 94 i 94m 291.5 pkt
9. Japonia K210 - Mutant 235 i 234,5m 415.3pkt
10. Belgia K95 - Mutant 124 i 125m 342.6 pkt
11. Islandia K190 - Mutant 211,5 i 211,5m 405.6pkt
12. Anglia K50 - Mutant 59 i 59,5m 273.5 pkt, Drużynówkę wygrała Drużyna 2 zdobywając 806.5pkt
13. Niemcy K120 - Mutant 133,5 i 134m 286 pkt
14. Estonia K155 - Mutant 185,5 i 186,5m 431.3 pkt, Drużynówkę wygrała Drużyna I zdobywając 1231.7pkt
15.Norwegia K90 - ex equo Kajojo i Poh z notą 278.5 pkt
16. Australia K240 - Mutant 294 i 296,5m 485.6 pkt
17. Irlandia K125 - Mutant 138 i 136,5m 279.6 pkt
18. Ukraina K60 - Kajojo 72 i 71m 282 pkt
19. Węgry K180 - Tchibo 222 i 222,5m 457.9 pkt
20. Szwecja K140 - Kajojo 162,5 i 161,5m 311.7 pkt
21. Włochy K230 - Mutant 254 i 253,5m 400.4 pkt
22. Dania K75 - ex equo Sypki, Tchibo i Mutant z notą 307.5 pkt
23. Słowacja K110 - Kajojo 129,5 i 129,5m 302.2 pkt
24. Kanada K185 - Mutant 206 i 206m 400.9 pkt
25. Litwa K145 - Sypki 166 i 164m 404.5 pkt
26. Kazachstan K85 - Mutant 102 i 103,5m 308 pkt
27. Chiny K205 - Sypki 239 i 243m 442.9 pkt
28. Francja K160 - Buczo 175 i 176m 392.7 pkt
29. Holandia K100
30. Rosja K200
31. Korea K150
32. Słowenia K250
33. Zakopane1 K120
34. Zakopane2 K65
35. Karpacz K85
36. Wisła K105
37. Szczyrk K85
Skocznie napisane pochyloną czcionką to skocznie na których już skakaliśmy,
Skocznia napisana podkreśloną czcionką to skocznia następna na której bedziemy skakać.
Dałem już taki tytuł bo jestem prawie pewien, że ten wątek będzie ciągnięty do środy, więc chyba nie zaszkodzi.
Kajojo---> Zaraz Ci zrobię i wyślę tabelki.
Buczo--> Gratuluję pierwszego zwycięztwa, fuksiarzu:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Tak wygląda teraz klasyfikacja generalna:
1 Mutant 2400
2 Kajojo 1466
3 Buczo 1191
4 Poh 1070
5 Pepsi 1044
6 Sypki 1002
7 Hctkko 967
8 Badzi 915
9 Szwaroc 622
10 Tchibo 569
11 Cycu 562
11 Alex 562
13 Regis 560
14 Devill 540
15 Skibi 525
16 Bioreaktor 524
17 Wolfen 517
18 Bambo 179
19 Biały 160
20 Sayet 127
21 Prix 113
21 Krzysiek 113
23 Dacar 109
24 Thralik 90
25 Hugo 85
26 xkxtx 80
27 Marbi 77
28 Skynet 67
29 Godliop 62
30 Ejay 55
31 Zgredek 45
32 Tadekdul 42
33 Vien 31
33 Pszczoła 31
35 Kiowas 13
Jak widać wojna Alexa z Cycem się zaostrza, bo teraz są na tej samej pozycji (o ile nie pomliłem się przy liczeniu:P).
Ciekawa jest też sytuacja Bucza i Kajojo których nie dzieli już taka spora przepaść i jeśli ten pierwszy weźmie się ostro do roboty, to jeszcze teoretycznie może wskoczyć na drugie miejsce.
Ale proszę, niech ktoś sprawdzi czy się nie pomyliłem w liczeniu:P

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Jupi !! Wygrałem :)))
Mutant --> Chyba zbyt optymistyczną wersję przedemną rozwijasz :P
W Holandii i na ostatnich liliputach będę się musiał bronić przed Sypkim a nie mysleć o gonieniu Kajojo ;P

cycu2003 [ Senator ]
Widze ze dzieje sie coraz wiecej
,ostatnie miejsce,
tyle samo punktow co ALEX i
mysle ze wyczulem prog w Holandii :)

cycu2003 [ Senator ]
JASNY SZLAK !!!!!!!!
W pierwszym skoku mialem 119 m !!
A w drugim sie debil wywalił i tylko 64 m !!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> A kto tym debilem sterował? :D
W Holandii mam na razie 304 pkt i więcej póki co nie skaczę;)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> lol :) a po drugie przez Ciebie muszę się zabrać za trening bo mam dopiero 301.7 nie moge do tych 121 doskoczyć :P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Ja jutro zacznę na poważnie trenować. Przydałoby się w końcu wrócić na najwyższe miejsce podium:D

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Mutant ---> a tak się zatrwożyłeś, jak o tych 121m powiedziałem... ;)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant --> To się lepiej weź do treningu bo ja też mam 304 :) ale końcówki nie powiem... może znowu 0,1 pkt więcej :P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> lol, jednak już dziś zacznę trenować:P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> między nami bedzie walka do samego końca:D o 10 lokate:D

cycu2003 [ Senator ]
ALEX--->ja juz mam gotowy skok,wiecej nie uskacze
nie bedziecie mieli nic przeciwko ze screen jbedzie troche zrobiony w wiekszej wersji,pomylilem sie a teraz juz go pomniejszyc nie mozna bo sie znieksztalca

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja własnie ide na pierwszy skok treningowy:) w Holandii:)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Do środy dużo czasu, dlaczego już chcesz oddać screena?

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
właśnie jestem juz po dwóch skokach i narazienko skoczyłem dwa równe 1 skok 108m a 2 skok 109m ale to dopiero przymiarka:D
cycu2003 [ Senator ]
mutant--->nie chce juz oddawac ale mysle ze juz wiecej nie uskacze,a screen mi sie duzy srobil wiec pytam czy taki przyjmiecie
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> A to, sorry, źle zrozumiałem;) Pewnie, że przyjmiemy, ale założe się, że do środy się poprawisz.
cycu2003 [ Senator ]
mutant-->nie bede mial zabardzo czasu,bo sie przygotowuje do egzaminu,najwyzej wpadne,wrzucic w srode screena

kajojo [ MU Online ]
mutant--> wiesz co, pomyliłem się, 79 punktów miałem z testów, które były dwa lata temu. Wasze testy rozwiązałem sobie dzisiaj i wbrew obiegowej opinii były dla mnie łatwiejsze, ponieważ uzyskałem (famfary) 89 punktów :DD
A teraz idę coś uskakać na Holandii, bo chyba będę musiał dzisiaj oddać screena.

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Kajojo ---> lipa... ja miałem z próbnego 87 a z prawdziwego (teraz fanfary :P) 91
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
To mieliście więcej niż ja:P Kajojo sam widzisz, że testy są proste jak drut:)

kajojo [ MU Online ]
Poskakałem sobie i póki co mam 310 punktów, jeszcze tylko oddać dwa równe skoki i z 320 będzie ;P

hctkko [ Firestarter ]
Kajojo---------> A jakie odległości? Przypuszczam że coś koło 120-122

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Widze że w czołówce bedzie zacięta walka :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Jak zwykle:P
Na razie ciutke mi do Kajojo brakuje, ale jeszcze mam czas na nadrabianie strat:)
kajojo [ MU Online ]
hctkko--> 118 i 122,5

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja tu dopiero na 110 m ląduje a niektórzy juz prawie na 120 m:)
cycu2003 [ Senator ]
nie no do 120 to niedoskocze

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Zrób aktualizację na stronce. Pepsi napisał komentarz, ja Ci wysłałem tabelki, czyli wszystko jest gotowe;)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant --> Skoro ciutkę brakuje Ci do Kajojo to również ciutkę brakuje Ci do mnie :)
Ale myślę że więcej się już nie poprawię, mimo to screena dam dopiero po Sypkim :P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> Czyli teraz jesteś już przed Kajojo? Kurde przez Was spać nie będę mógł:P

kajojo [ MU Online ]
Ano faktycznie zapomniałem o aktualizacji :P
Kurde faktycznie szykuje się walka z Buczem na zakończenie sezonu, a już myślałem, że będę mógł sobie odpuścić polskie skocznie :/

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> ja też nie doskocze do 120 chyba że bedzie jakiś cud:)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Jeśli będziesz Przegrywał z Buczem o jedną-dwie pozycje, to nie masz się raczej czego bać. Buczo ma tylko teoretyczne szanse na wyprzedzenie Ciebie, ale musiałbyś wyszstko do końca zawalić a on zajmować lokaty na podium, a to raczej nie możliwe, bo pewny jestem, że Buczo więcej przed Tobą nie będzie;)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Jeśli jesteś już przy atkualizacji, to dodaj polskie skocznie w tabeli;)

cycu2003 [ Senator ]
SzCzEsNy ====> Założył federację
wolfen3741
Skynet3000
ehhh <----Kto to jest ????

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ---> mam taki pomysł:)
może zrobić osobny turniej z polskich skoczni!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Miał brać udział w konkursach, ale chyba poległ przez XP. Pomyślałem, że miejsce na liście członków mimo wszystko mu się należy:P
Alex--> Jaki turniej proponujesz?;)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> osobny turniej cos w stylu TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI!!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Coś takiego było już wcześniej proponowane, ale jakoś sprawa przeszła bez echa;)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ---> chyba że zrobimy ten turniej jako letnie grand prix:)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
ALEX --> Very good pomysł :)) W końcu już lato więc najwyższy czas zakończyć puchar zimowy i zostawić sobie coś na póxniej :))
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Czyli po Słoweni zamkniemy klasyfikację i na polskich skoczniach będzie osobna walka o punkty?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant ---> Jestem ZA. Może nowy mini puchar ściągnie kilku nowych chętnych, bo nikomu już się nie chce dołączać do pucharu pod koniec trwania. Będzie dodatkowa walka, nowe emocje... no i moja pozycja w rankingu dużego pucharu będzie juz raczej nie zagrożona :))
kajojo [ MU Online ]
ALEX--> 100% za, w klasyfikacji generalnej żadnych zmian nie będzie (ewentualnie cycu się z ALEXEM zamieni, a reszta pozostanie bez zmian). No szykuje się ostra walka między Mutantem, mną, Buczem i Sypkim, prawdopodobnie i tak mutant wygra, ale napewno nie będzie miał on tak łatwo jak teraz, bo zrobię wszystko żeby mu przeszkodzić w wygraniu Pucharu Polskich Skoczni :)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Kajojo--> Luzik, w PPS jak to nazwałeś, nie liczę na pierwsze miejsce, bo na tych skoczniach oddałem tylko pare skoków. Nigdy tych skoczni nie lubiłem, gdyż imo są dodane na siłe i jakieś dziwne są i dlatego grałem w wersje dsj bez nich;) Ale w takim konkursie chętnie wezmę udział i posmakuję goryczy poraż(rz?)ki:P

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant ---> Ja skakałem na nich tylko raz ;P
A tak właściwie to gdzie można zdobyć wersję z tymi skoczniami ??
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
hm jakoś nieskładnie napisałem poprzedniego posta, ale chyba da się go zrozumieć:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> Pepsi może Ci wyslać.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
CZYLI NA SŁOWENI KOŃCZYMY SEZON A NA POLSKICH SKOCZNIACH ROBIMY OSOBNY TURNIEJ!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Trzeba to będzie jakoś rozreklamować na forum, żeby nowi się przyłączyli do rozgrywki.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ===> tylko w jaki sposób:D :P Moze poprosimy o pomoc Małysza:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Chyba jedyne co możemy zrobić, to dać jasną informację o nowym turnieju w temacie wątku.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ===> jeszcze troche i zostaniesz niedługo legendą:D

cycu2003 [ Senator ]
troche mnie nie ma a wy co ?? :)
ja tez jestem ZA
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> A to już mam 5000 postów? lol, pojęcia nie miałem.
Cycu--> Można powiedzieć, że decyzja już zapadła. Na polskich skoczniach będzie nowy turniej.

cycu2003 [ Senator ]
Czyli FINAL pycharu świata 15 maja
taka ciekawostka

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> chyba tak:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Dla Ciebie lepiej by było gdyby skończył się już dziś, bo jak Cię Alex znowu wyprzedzi, to będzie tragedia :)
cycu2003 [ Senator ]
mutant---->
narazie mamy tyle samo punktow
pozyjemy zobaczymy

cycu2003 [ Senator ]
Co znowu-------------->

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Na razie tak, ale chyba nie myślisz, że do końca będziecie remisować:P Ktoś z Was musi przegrać;)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> a jak nie to podzielimy sie razem tym miejscem które zajmniemy na końcu sezonu:D

cycu2003 [ Senator ]
ALEX--->Regisa i Devilla juz wzielismy,pewnie wezmiemy jeszcze Tchibo,i moze Szwaroca

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> to by musiał byc jakiś cud nad wisłą żeby Szwaroca wziąść:D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Nic ide spać miłych snów ludziska i dalekich skoków w kraju tulipanów:)

cycu2003 [ Senator ]
Skoro wszyscy poszli spac to ja tez ide
dobranocka

Szwaroc [ ]
Zebyscie mnie wzieli to by musial byc mega cud... ktory i tak zakonczyl by sie potem armagedonnem :D
btw. pomysl z pucharem polskich skoczni wpadl do mojej skromnej glowki z tym ze myslalem ze jednak bedziemy wliczac go do klasyfikacji (i osobno zliczac pkt tez of kurz) dokladnie tak jak z TCS
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Szwaroc--> Hm takie cuś wprowadzi tylko zbędne komplikacje i potrzebe robienia aż trzech tabelek po jednym konkursie:P Niech lepiej sezon zakończy się na słowenii i na polskich skoczniach będzie letnie GP z osobnym rankingiem.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ===> zgadzam sie z tobą:D

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Jak mógłbyś się nie zgadzać, skoro to Twój pomysł:)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> w końcu jakiś moja ustawa przeszła w końcu:)
cycu2003 [ Senator ]
Ale nie tak od razu zrobiimy ten puchar ,troche pozniej

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> kiedy na przykład:)??
cycu2003 [ Senator ]
ALEX--->gdzies w czerwcu moze,nie wczesniej

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> to teraz ty wysuwasz swój projekt odnośnie daty rozpoczęcia Letniej GRAND PRIX w skokach narciarskich na polskich skoczniach:)
cycu2003 [ Senator ]
A prosze bardzo :
Słowenia K250 -----5 czerwca
Zakopane1 K120 -----12 czerwca
Zakopane2 K65 -----19 czerwca
Karpacz K85 ---------26 czerwca
Wisła K105 ---------3 lipca
Szczyrk K85 ---------10 lipca
A teraz drugi wariant:
Słowenia K250 -----1 czerwca
Zakopane1 K120 -----5 czerwca
Zakopane2 K65 -----9 czerwca
Karpacz K85 ---------12 czerwca
Wisła K105 ---------16 czerwca
Szczyrk K85 -------19 czerwca
Ni i jak ?

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> ja bym był raczej za drugim wariantem!!!!

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Pogieło Cię? Po co robić tak długą przerwe, lepiej odrazu przełóżmy zawody na grudzień 2015 roku:/
Najlepiej będzie jak zrobimy wszystko idąc normalnym trybem, co sobotę i środę bez przerwy, tak żeby to jak najszybciej skończyć. Komu chciałoby się w czerwcu skakać? Gdyby udało się zebrać 5 chętnych to byłby cud.
cycu2003 [ Senator ]
pomylka slowenia bedzie wczesniej
Zakopane1 K120-----5 czerwca
Zakopane2 K65 -----12 czerwca
Karpacz K85-----19 czerwca
Wisła K105---------26 czerwca
Szczyrk K85---------3 lipca
A teraz drugi wariant:
Zakopane1 K120-----1 czerwca
Zakopane2 K65-----5 czerwca
Karpacz K85 -----9 czerwca
Wisła K105---------12 czerwca
Szczyrk K85---------16 czerwca

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> to zaproponuj ty jakieś terminy:D
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Powiedziałem przecież, że według mnie najlepiej będzie zrobić odrazu w taki sposób jak teraz odbywają się zawody. W ten sposób wszystko zakończy się w miare sensowym terminie - drugiego czerwca.

Szwaroc [ ]
Ma byc od razu! Bo z formy wylece ;P
Btw. jaki problem ze 3 tabelki?? Jedna ogolna taka jak zawsze a druga po kolejnym konkursie juz zsumowana i kazda z wynikami... zaden problem ja moge sie tym zajac.. i zawsze szansa ze ktos mnie jeszcze dogoni :D

cycu2003 [ Senator ]
no to postanowione
od razu po sezonie wrazamy do Polski

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> tzn chesz 19 maja juz skakćte polskie skocznie tak??

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Szwaroc---> Gdyby polskie skocznie liczył się do tej klasyfikacji która teraz jest to trza by trzy tabelki zrobić:
1. Do teraźniejszej klasyfikacji generalnej.
2. Do GP polskich skoczni.
3. Do tabelki z wynikami danej skoczni.
Alex--> Nie wiem czy 19 maja, bo teraz nie chce mi się sprawdzać, ale odrazu po słoweni w następną środę/sobotę powinien być pierwszy konkurs na polskiej skoczni.

Szwaroc [ ]
mutant ->
Jedna ogolna taka jak zawsze a druga po kolejnym konkursie juz zsumowana i kazda z wynikami... zaden problem ja moge sie tym zajac

Szwaroc [ ]
edit dla ubogich :d
jestem na forum juz rok i 5 miesiecy :D

Szwaroc [ ]
jeszcze tak btw.
wątków: 95,518
ciekawe co sie szykuje na 100 000 watek :D oby znowu nie bylo spammerstwa :D

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
szwaroc ===> mutant ma racje lepiej sezon zakończyć na skoczni we Słowenii a na polskich skoczniach zrobic osobny turniej:)

Szwaroc [ ]
Dla mnie lepsza zabawa byla by jak konczyc sezon turniejem wliczanym do klasyfikacji generalnej ale bedzie tak jak wybierze ogol :D
cycu2003 [ Senator ]
Szwaroc--->ale takie wlaczanie do glownej klasywfikacji pewnie wiele by nie dało bo juz pewnie wszystkie praktycznie pozycje beda roztrztygniete

Szwaroc [ ]
Cycu wcale nie powiedziane... szczegolnie w twoim przypadku

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Szwaroc--> Ale jak już Buczo powiedział - zupełnie nowy turniej da 200% więcej zabawy niż kontynuowanie tego, w którym tylko Pierś Alexa (lol) może coś zmienić.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ===> co ty chcesz znowu ode mnie:)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Z piersią alexa chodziło mi o Cyca (pierś) i Ciebie :P

cycu2003 [ Senator ]
Dajcie cynk
Jak wam idzie w Holandii ?
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Ja już powiedziałem i zawiesiłem treningi aż inni pochwalą się swoimi wynikami :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Ja na razie gram w Disciples, i dopiero wieczorem zabiorę się za trening bo ciągle jestem za Buczem;)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja narazie mam skoki na odległość 110 m:(

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
widze ze wszyscy trenuja:D

cycu2003 [ Senator ]
nie,ja juz nie trenuje,uskakalem troche,wiecej nie uskacze
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> To zarzuć screena;)
Ja zaczynam trening.

cycu2003 [ Senator ]
mutant--->etam,nie ma chleba,wrzuco go jutro kolo godziny 23

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> kryjesz cos przede mna:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> Alex i tak pewnie Cię wyprzedzi więc nie masz na co czekać:P

cycu2003 [ Senator ]
ALEX---->byc moze

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
jak Wam idzie? bo mi beznadziejnie :D najdalszy skok 120,5 ale drugi słaby. największa nota 302,coś tam :P już widzę to 8. miejsce jutro :)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> ja cie nie chce martwic ale jak jeszcze troche popracuje to do 120 m moge skakać narazie osiągam 115 m:P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Za nic w świecie cycu nie chce mi powiedziec ile skoczył:) Przez niego bede musiał sie wysilić jutro:( a moze i jeszcze dzisiaj

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
TAK JESZCZE TRENUJĄCYM FORUMOWICZÓW NIE WIDZIAŁEM;p

cycu2003 [ Senator ]
no to ALEX wiem ile ma na oko ,a reszta
Poh [ Pretorianin ]
witam. z miłą chęcią zaspokajam ciekawość wszystkich
btw gdzieś mam screena na 312 pkt z groszami ale nie mogę go zlokalizować więc daję tego
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Poh--> Na szczęście jestem przed Tobą:)
btw wie ktoś czy są gdzieś spisane rekordy z polskich skoczni? Ciekawy jestem ile hardcorowcy na nich skaczą, bo zdaje mi się, że niewiele. Mnie w każdym razie idzie na tych skoczniach po prostu słabo:)
Poh [ Pretorianin ]
mutant--> coś takiego znalazłem na skoki.gdz.pl - powinno być w miarę miarodajne i stanowić jakiś punkt odniesienia, mój najlepszy wynik na tych skoczniach to: zakopane 131 m, oraz wisła 116 m.
Zakopane 1 k-120 Jano 134.65 m
Zakopane 2 k-65 Jano 76.46 m
Karpacz k-85 Domin 98.20 m
Wisła k-105 Domin 119.59 m
Szczyrk k-85 Metsi 99.44 m

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Poh--> Masakra nigdy tyle nie skoczę.
Sypki [ Chor��y ]
Jesli dotychczasowy puchar zakonczy sie na slowenii to drastycznie spadna moje szanse na wskoczenie na wyzsze miejsce w klasyfikacji. Eh no coz trudno sie mowi.

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ja teraz czekam na cyca2003 jak odda swój screen:)

cycu2003 [ Senator ]
ale macie skoki,po 124 m,tyle to napweno nie bede mmial

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ==> ty cos ukrywasz przede mna:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Sypki--> Wpędzasz mnie w depresję :/
Cycu--> Nie martw się, ja też tyle nie będę miał:P

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Skoro już praktycznie zapewniłem sobie podium w generalce to już nie będę mordował myszki na Holandii :P
A wynik przyzwoity więc mogę oddać.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> To dziś wracasz do dawnego miejsca w szeregu:)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Mutant --> No tak, ale może w Rosji jeszcze zabłysnę :)) bo za Słowenią to aż tak bardzo nie przepadam choć może uda mi się wskoczyć tam na podium :)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
ja patrzę na Wasze screeny (a szczególnie Sypkeigo) to mam ochotę pociąć się elektrospirokontrazanzarą :P

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Buczo--> A ja od dziś odpoczywam aż do polskich skoczni, nie będę się jakoś starał zwłaszcza, że podobnie jak Pohowi zapodział mi się screen z moim wynikiem, a drugi raz nie chce mi się dopieszczać odległości:P Wieczorkiem pare razy skoczę i dam tyle ile uzyskam. Tak samo będzie aż do Słoweni, z pierwszego miejsca choćbym chciał to nie spadnę więc mogę sobie na takie olewajstwo pozwolić:) Na polskich skoczniach może się postaram:P
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Pepsi--> Nie od dziś wiadomo, że Sypki coś wspomagającego dosypuje sobie do herbatki:)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
pepsi --> Podobno masz wersję z polskimi skoczniami. Mógłyś powiedzieć skąd ją ściągnąłeś lub podesłać na maila ??
cycu2003 [ Senator ]
buczo---->myslalem ze wszyscy maja z polskimi skoczniami
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
cycu --> Ja też miałem ale po formacie nie pamiętałem skąd je ściągałem. A Ty skąd masz ??
cycu2003 [ Senator ]
Buczo--->mnie tata z pracy przyniosl od kolegi

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> dawaj tego twojego screena bo mnie denerwujesz;p
cycu2003 [ Senator ]
ALEX----->nie ma,zawsze ja daje pierwszy a ty potem jakos mnie doganiasz,raz ty oddaj pierwszy
p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
Buczo ---> ja mam wersję z niezbędnika, prześlę może wieczorkiem bo teraz zaraz się mama na kompa wbija (eh... znowu nie mam kiedy trenować :P)

Skibi [ Konsul ]
W programie to co nalpesze w Amsterdamie :]
119
116,5
300.2 pkt

cycu2003 [ Senator ]
zauwazylem ze jest wolne miejsce dla osob ktore przekorczyly 124 m w Polsce
hctkko [ Firestarter ]
nota: 308

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant ==> zrób ranking ?:)

p_e_p_s_i [ Polonia Bydgoszcz 4ever ]
po co skoczyć 2 równe skoki po 120m, lepiej skakać 23894723857962589 razy 120m ale nie w dwóch skokach pod rząd i oddać gówniany screen. ehh... który to już z kolei :/
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> A samemu se zrobić to nie łaska?:P
1. Sypki - 322.1
2. Poh - 311.5
3. Buczo - 310.5
4. Hctkko - 308.0
5. Pepsi - 301.7
6. Skibi - 300.2
Jeśli w poprzednim wątku nikt nie dał screena to chyba nikogo nie pominąłem:)

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
kurde ale miałem szanse wziąś pepsi pierwszy skok na 119 m ale drugi ledwo na 80m;p ale nadal trenuje;p

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> 80m? To coś Ty od kompa podczas drugiego skoku odszedł?:P

cycu2003 [ Senator ]
<---Mutant

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
kurde gorzej cycu2003 włączył mi sie na gg:)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu spieprzyłeś Alexowi skok i jeszcze się z tego śmiejesz. Ja na Twoim miejscu bym się wstydził:P

cycu2003 [ Senator ]
nie przeszkadzajcie ALEXowi bo musie skakac w skupieniu
cycu2003 [ Senator ]
mutant--->to nie w tym skoku ,w innym
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Cycu--> No ale tak czy siak spieprzyłeś mu skok:P

cycu2003 [ Senator ]
mutant--->nie wiedzialem ze leci

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> przez ciebie teraz juz nie moge tak dobrze skoczyć:(

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
ciągle nie wychodzi mi drugi skok:(

cycu2003 [ Senator ]
ALEX--->nie zwalaj na mnie ,widocznie jestes za slaby na ta skocznie
ale sie wystraszylem ,myslalem ze nie bede mial juz neta,wole nie kusic losu,dalbym go po ALEXie ale sila rzeczy

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
cycu2003 ===> masz zwyciestwo !!!!!!!!!!!! I kurde chociaz raz nie kłam kogoś !!!!!!!
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Masz jeszcze 3 godziny, "wszystko się może zdarzyć" :P

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
mutant --> dla mnie turniej sie powoli kończy im dalej skacze to jest juz tylko coraz gorzej:(
ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Oto mój skok::

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Ale jestem juz po pierwszym skoku próbnym w Rosji i mam note 400pkt:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Alex--> Na następnych skoczniach musisz się odegrać, bo inaczej Pierś będzie przed Tobą w generalce.
Cycu---> Pewnie też dosypujesz sobie coś do herbatki:)
Ok skoczyłem sobie pare razy i daję screena.
Bioreaktor [ Pretorianin ]
ja mam juz dosyc. Wiosna idzie i jakos kiepsko bez śniegu mi się skacze

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
1. Sypki - 322.1
2. Poh - 311.5
3. Buczo - 310.5
4. Mutant - 309
5. Hctkko - 308.0
6. Cycu - 307.2
7. Pepsi - 301.7
8. Alex - 300.6
9. Skibi - 300.2
10. Bioreaktor - 280.1
Chelsea straciła wszelkie szanse na awans do finału LM.
Eh, piękny mecz:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Eh, złą emotke dałem przy tamtym poście :/
Badzi [ Konsul ]
Nędza panie, nędza...

Szwaroc [ ]
A ja sobie dzisiaj odpuszczam :D szukam jednego goscia (zobaczcie watek o identyfikacji pilkarza ;P)
Best regards

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
No chyba mogę już napisać:
KONKURS ZAMKNIĘTY
Poh [ Pretorianin ]
drugie miejsce przy takim wyniku???? wygląda że nie tylko mi już nie za bardzo chce się katować sprzęt
Ja wczoraj trochę poskakałem na naszych polskich maluchach i może nie będzie aż tak źle jak myślałem,
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Następna część

LULAS1 [ Legionista ]
kiedybędą następne zawody