GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dead man`s niezły shit

03.05.2004
04:52
smile
[1]

weiland66 [ Chor��y ]

dead man`s niezły shit

SKOŃCZYŁEM FAR CRY I PRZESIADŁEM SIE NA DEAD, TRUDNO MÓWIC O RÓZNICY, TO JEST PRZEPAŚĆ, WESTERN TO NIEZŁY POMYSŁ NA GRE, ALE TO CO ZOBACZYŁEM ZAKRAWA NA KPINE, ZNIKAJACE TRUPY, PRAWIE ZERO INTERAKCJI, PRZECIWNICY Z INTELIGENCJA LEPPERA, SKACZACY JAK MAŁPY, CO TO KURWA JEST? JAK SOBIE PRZYPOMNE SOLDIERS OF FORTUNE, TO TA GIERA BIJE JA NA ŁEB, A MINĘŁO TYLE LAT, JEŻELI KUPISZ TE GRE JESTES IDIOTA, JEZELI JA DOSTANIESZ, UWAZAJ DARCZYNCE ZA WROGA

03.05.2004
08:58
smile
[2]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Po co w 2 wątkach piszesz to samo? : |

03.05.2004
09:15
smile
[3]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Pewnie mu skacze i chcial sie wyzalic ;P

03.05.2004
09:29
[4]

TheAnswer [ Quetzal ]

Że Dead man' s jest kicha to już wszyscy wiedzą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.