ZlotX [ Konsul ]
======>>>>>> Alias <<<<<<======
Na oficjalnej stronie gry pisze ze gra wyjdzie tylko na PS2 i XboX. Czy to prawda ?
ZlotX [ Konsul ]
qrw* czy wy nie umiecie pisac czy co

Verminus [ Prefekt ]
Szkoro na oficjalnej strone tak pisze to musi być prawda.
To chciałeś usłyszeć?

zarith [ ]
nie 'pisze' tylko 'jest napisane'
Andrewlee [ BFXXJ ]
I tak nie jest jakas specjalnie dobra..