GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

======>>>>>> Alias <<<<<<======

03.05.2004
00:33
[1]

ZlotX [ Konsul ]

======>>>>>> Alias <<<<<<======

Na oficjalnej stronie gry pisze ze gra wyjdzie tylko na PS2 i XboX. Czy to prawda ?

03.05.2004
09:59
[2]

ZlotX [ Konsul ]

qrw* czy wy nie umiecie pisac czy co

03.05.2004
10:29
smile
[3]

Verminus [ Prefekt ]

Szkoro na oficjalnej strone tak pisze to musi być prawda.
To chciałeś usłyszeć?

03.05.2004
11:04
smile
[4]

zarith [ ]

nie 'pisze' tylko 'jest napisane'

03.05.2004
11:44
[5]

Andrewlee [ BFXXJ ]

I tak nie jest jakas specjalnie dobra..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.