kameleon___ [ Pretorianin ]
rally championship - kto posiada ta gre?
prosilbym o odezwanie sie na mejla, gg badz w tym watku
ps. ja w sprawie muzyki z tej gry

Trzepiskor [ SETH ]
ja mam ta gierke

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ja mam jakies rally championship 2000 z komputer swiat gry... o to chodzi ??
ZlotX [ Konsul ]
ja mam zaplac za przesylke daj 5 zloty i ci wysle to jest oryginał
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
mam to w jakiejś gazetce była i nowszą wersję Xtreamteż