
Kajkes [ Vegetan ]
Stronka z zabawnymi wersjami 1 części pingwinka.
Wiem że było, ale doszły nowe rzeczy (najbardziej rozje*ało mnie to z małyszem i RedBullem)

marissaw [ Pretorianin ]
Gupie to jakieś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Mi tam sie podoba :)
marissaw---->może i gupie, ale nie głupie.
Ps. Ta łąka coś mi przypomina... :)

TheAnswer [ Quetzal ]
Głupie!!!!!
cycu2003 [ Senator ]
mnie sie cos obrazki nie chca zaladowac

Kajkes [ Vegetan ]
cycu2004--------> poodświeżaj, czasem mi też sie nie chcą ładnąć.