GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki kabel trzeba mieć aby zmienić soft w Nokii 3310?

02.05.2004
22:46
smile
[1]

iNfiNity! [ Senator ]

Jaki kabel trzeba mieć aby zmienić soft w Nokii 3310?

Witam. Posiadam kabel z jednej strony na wyjście COM a z drugiej wkładany pod baterie. Czy da się nim zmienić soft? Jak tak to jak?

02.05.2004
23:03
[2]

iNfiNity! [ Senator ]

^UP^

02.05.2004
23:07
smile
[3]

sapri [ ]

02.05.2004
23:09
smile
[4]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Oj z COMowym kablem to cudów nie zdziałasz :/ Bawiłem się COMowym kablem na Noki 75.. i były ładne jaja :)

02.05.2004
23:12
[5]

iNfiNity! [ Senator ]

Wyczytałem że potrzebny jeszcze drugi kabel na LPT do przeliczenia sum kontrolnych... szkoda :(

02.05.2004
23:21
[6]

iNfiNity! [ Senator ]

To wie ktoś czy jednak się da?

02.05.2004
23:27
[7]

TeadyBeeR [ Legend ]

Moze przy okazji ktos poleci jakies oprogramowanie do Sony Ericssona T68i ? Cos do zdejmowania simlocka, kopiowania kontaktow i smsow. Tym ze strony producenta mozna chyba tylko wgrywac obrazki i instalowac telefon jako modem.

03.05.2004
09:50
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

^UP^

03.05.2004
10:08
[9]

[HNTR] [ Freak ]


jasne, że się da.Do tego ten kabel służy. Poszukaj sobie w necie stron z programami np. "Phone Manager" czy coś w tym stylu. Tam też powinien być soft do komy.
Ps. Skąd masz ten kabelek ? Mam nokię 3510i i można w niej naprawdę dużo doinstalować i chciałbym taki kabelek nabyć :)

03.05.2004
10:26
[10]

TeadyBeeR [ Legend ]

Jak to skad kabelek ? Z allegro. Taniej niz w linku pewnie nie znajdziesz. Sam kupowalem u tego goscia kabel do T68i i dziala.

03.05.2004
11:15
[11]

iNfiNity! [ Senator ]

[HNTR]

Kabel pozyczył mi kumpel. :) Ale kurde nie znam się na telefonach za bardzo. Mógłbyś mi napisać jak zmienić soft przy użyciu tego kabla. Z góry dzięki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.