GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione w sieci - japoński boysbend

02.05.2004
22:24
smile
[1]

Swidrygajłow [ ]

Znalezione w sieci - japoński boysbend

kliknijcie prawym na linku i wybierzcie 'Zapisz jako' (7,8 MB)

myślę, że chłopaki podbiją świat

02.05.2004
22:27
smile
[2]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

ja jestem tego samego zdania. klasa sama w sobie

02.05.2004
22:29
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

fajne sa nie ma co

02.05.2004
22:30
[4]

Swidrygajłow [ ]

kurde szybkie łącza macie, u mnie trochę sie to sciągało

02.05.2004
22:32
smile
[5]

Justa_ [ lady in blue ]

fajne gacie

02.05.2004
22:41
smile
[6]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ehheehhe wypasione ;P Yattta !!!!!

02.05.2004
22:51
smile
[7]

Verminus [ Prefekt ]

Mnie się nie podobało. Myślałem, że to będą śmiesznie ubrani Japończycy śpiewający w ojczystym języku piosenkę w rytmie Disco Polo a tu jakiś show dla pedziów

02.05.2004
23:13
smile
[8]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

Swidrygajlow -> chyba nie pobija bo to strasznie stare ;P

02.05.2004
23:37
smile
[9]

oksza [ Senator ]

Widziałem to rok temu i najlepsze jest to że tam w tle szaleją za chłopakami tłumy :)

02.05.2004
23:43
[10]

Anarki [ Demon zła ]

fajne :)

02.05.2004
23:46
smile
[11]

Globus [ Generaďż˝ ]

dajcie mi tasak, noz do chleba, cos ostrego, bo ja widze posty anarkiego, to mnie sie zyc odechciewa :(

02.05.2004
23:49
[12]

Coy2K [ Veteran ]

Anarki zlozonosc twojej wypowiedz podzialala na mnie bardzo pobudzajaco i nagle czuje sie madrzejszym czlowiekem

02.05.2004
23:53
[13]

Morgius [ Pretorianin ]

Super, ale chyba tylko dla Japończykow/Chińczykow/itp.

03.05.2004
00:11
smile
[14]

Mrooofka [ because I want it ]

Całkiem nawet :) ale myslałam ze na koniec zdejmą te listki ;P

03.05.2004
00:18
smile
[15]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Dobre :) Melodyczna piosenka :)

Mrooofka -----> Jeżeli myślisz o tym co ja, to i tak nic z tego... :)

03.05.2004
15:15
smile
[16]

Qba Dębowy [ Konsul ]

mnie sie tam nie szczegolnie podobalo

03.05.2004
15:27
[17]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

tak mi sie kojarzy jakby to cale Yatta bylo w jakiejs bajce :P Ogolnie moze byc ;-)

03.05.2004
15:48
[18]

armia [ Pretorianin ]

Fajne

03.05.2004
17:02
[19]

tsunami [ PS3 ]

O_o

03.05.2004
17:06
smile
[20]

snopek9 [ Legend ]

Dobre,naprawde niezłe.

03.05.2004
17:11
smile
[21]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Muzyka wpada w ucho, ale po zatym nie rozbawiło mnie to...

03.05.2004
17:25
smile
[22]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

calkiem calkiem

03.05.2004
19:38
smile
[23]

34io [ Konsul ]

takie sobie

03.05.2004
19:58
[24]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

fajne

03.05.2004
20:43
smile
[25]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

Polecam kanał Arirang czasem są koncerty z zespołami popularnymi w Koreii Kiedyś był Zespół Heavy Metalowy :) Koreański, byli zajebiści - dawno tak się nieśmiałem to jakby Begerową dać do baletu

04.05.2004
05:44
[26]

volvo95 [ Legend ]

Trudno mi jest przypomnieć sobie coś głupszego , chociaż widziałem też flash yatta ....

04.05.2004
07:47
smile
[27]

soso [ Centurion ]

zonk

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.