
Swidrygajłow [ ]
Znalezione w sieci - japoński boysbend
kliknijcie prawym na linku i wybierzcie 'Zapisz jako' (7,8 MB)
myślę, że chłopaki podbiją świat

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
ja jestem tego samego zdania. klasa sama w sobie

Trzepiskor [ SETH ]
fajne sa nie ma co
Swidrygajłow [ ]
kurde szybkie łącza macie, u mnie trochę sie to sciągało

Justa_ [ lady in blue ]
fajne gacie

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ehheehhe wypasione ;P Yattta !!!!!

Verminus [ Prefekt ]
Mnie się nie podobało. Myślałem, że to będą śmiesznie ubrani Japończycy śpiewający w ojczystym języku piosenkę w rytmie Disco Polo a tu jakiś show dla pedziów

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
Swidrygajlow -> chyba nie pobija bo to strasznie stare ;P

oksza [ Senator ]
Widziałem to rok temu i najlepsze jest to że tam w tle szaleją za chłopakami tłumy :)
Anarki [ Demon zła ]
fajne :)

Globus [ Generaďż˝ ]
dajcie mi tasak, noz do chleba, cos ostrego, bo ja widze posty anarkiego, to mnie sie zyc odechciewa :(
Coy2K [ Veteran ]
Anarki zlozonosc twojej wypowiedz podzialala na mnie bardzo pobudzajaco i nagle czuje sie madrzejszym czlowiekem
Morgius [ Pretorianin ]
Super, ale chyba tylko dla Japończykow/Chińczykow/itp.

Mrooofka [ because I want it ]
Całkiem nawet :) ale myslałam ze na koniec zdejmą te listki ;P

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Dobre :) Melodyczna piosenka :)
Mrooofka -----> Jeżeli myślisz o tym co ja, to i tak nic z tego... :)

Qba Dębowy [ Konsul ]
mnie sie tam nie szczegolnie podobalo
nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]
tak mi sie kojarzy jakby to cale Yatta bylo w jakiejs bajce :P Ogolnie moze byc ;-)
armia [ Pretorianin ]
Fajne
tsunami [ PS3 ]
O_o

snopek9 [ Legend ]
Dobre,naprawde niezłe.

Orlando [ Reservoir Dog ]
Muzyka wpada w ucho, ale po zatym nie rozbawiło mnie to...

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
calkiem calkiem

34io [ Konsul ]
takie sobie
CrazyMan [ Ur-Shak ]
fajne

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]
Polecam kanał Arirang czasem są koncerty z zespołami popularnymi w Koreii Kiedyś był Zespół Heavy Metalowy :) Koreański, byli zajebiści - dawno tak się nieśmiałem to jakby Begerową dać do baletu
volvo95 [ Legend ]
Trudno mi jest przypomnieć sobie coś głupszego , chociaż widziałem też flash yatta ....

soso [ Centurion ]
zonk