GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy wirus ?

02.05.2004
21:58
smile
[1]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

Nowy wirus ?

Od pewnego czsu zauwazyłem dziwne zachowanie sie kompa ( samoczynny reboot ) Blaster pomyslałem - ale juz go przeciez raz wywalałem instalujac łaty wiec nie powinien wlesc znowu , poza tym blaster rebotował kompa zaraz po uruchomieniu połaczenia sieciowego a tu tymczasem komp chodzi czasem godzinke czsem dwie i nagle komuikat " usługa zarzadzania systemem NT ( nie znalazłem takiej ) zakonczy proces lsass.exe i rebocik - skany antywirusewe nic nie dały podobnie AdAware - zauwazyłem natomiast ze do autostartu przez rejestr pcha mi sie plik "avserve i avserve2" - wywaliłem to gówno - i czekam na kolejny reebot - czy ktos sie juz spotkał z czyms podobnym ? - jeszcze jedna ciekawostka program monitorujacy połacznie pokazuje mi 2 didatkow procesy których wczesniej nie było - własnie lsass.exe i 22522_up.exe - kto wie o co chodzi i CZYM to mozna wywalic ?

02.05.2004
22:01
smile
[2]

Trzepiskor [ SETH ]

tu masz odpowiedz
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2322499&N=1
wystarczy troche poszperac

02.05.2004
22:01
smile
[3]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Przejrzyj forum tam juz jest o tym pełno wątków (NAZWA WIRUSA SASSER!!!!!)

02.05.2004
22:03
smile
[4]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

tu masz ladnie opisane co i jak :

02.05.2004
22:05
[5]

QQuel [ Master of Puppets ]

"Cofnij system", miałem takie coś, tylko że mi się tak koło 10 minut chodziło...

02.05.2004
22:07
smile
[6]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

THX za pomoc - w takim razie co robi Norton - mksVir itp - NIC tego nie chciało wykryc ;_(

02.05.2004
22:08
[7]

QQuel [ Master of Puppets ]

Mi tam zadziałało "cofnięcie systemu"... A "otrzymałem" to bo wyłączyłem firewalla:P.

02.05.2004
22:29
smile
[8]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

QQuel >>> cofniecie niewiele by pomogło bo mam go juz kilka dni ( ostatnie instalowałem kilka programów i zrobiłem kilka punktów )

02.05.2004
22:33
smile
[9]

vult-q3 [ Konsul ]

trend micro internet security wygryl tego sessela jak nikt o tym jeszcze nie mowil :p polecam

02.05.2004
22:40
smile
[10]

vult-q3 [ Konsul ]

wykrył :F

02.05.2004
23:23
[11]

QQQromaneq [ Pretorianin ]

a moze mi ktos powiedziec co jest z serverasmi symanteca - nijak nie moge sie z nimi połaczyc ani live update anty wira ani rejestracja Norton System Works - mógłby ktos to sprawdzic ( tzn czy uda mu sie połaczyc ? )

02.05.2004
23:55
[12]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

na stronce Microsoftu jest opdpowiednia łatka likwidująca ten problem

03.05.2004
00:29
smile
[13]

holyfire [ Konsul ]

Moja sieć ma wspólny adres IP i Firewalla .Rozpoznają nas po MAC adresach :]
Więc takie problemy mnie nie dotyczą :P
Poza tym mam NAV'a 2003 ,Więc nic mnie nie ugryzie w Dupe :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.