GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kogo wam brakuje na forum?

02.05.2004
21:13
smile
[1]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

Kogo wam brakuje na forum?

Kogo z forumowiczy brakuje wam najbardziej?
Mi chyba Azziego :) zawsze potrafil rozbawic czlowieka jakims dobrym tekstem :D
jak np. ten z tymbarkiem "smacznego, azzie!" :D buahahaha, gosc byl nieprzecietny, szkoda ze juz go nie ma na forum... chociaz.. moze jest i sie ukrywa pod innym nickiem? :D

no.. jeszcze jedna osoba moglaby od czasu do czasu wpasc pod miszczuniem :> ale ta osoba woli araba :P pfff...

02.05.2004
21:14
[2]

White Star [ Soldier ]

MI SAYETA:D I ZIOMALKA...MOZNA Z NIM POZBIJAC

02.05.2004
21:15
smile
[3]

SULIK [ olewam zasady ]

Azzie dalej chyba jest na forum, ale co mi tam

mi brakuje Bumcykcyka :(

02.05.2004
21:16
smile
[4]

gris [ Generaďż˝ ]

mistszunia - czy jakos tak :D z niego mozna bylo posmiac sie :P

02.05.2004
21:17
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]


Gdzie jest Luty Tur???

02.05.2004
21:17
smile
[6]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

mat70 - proponuje delikwentowi bana na IP !!!!

02.05.2004
21:18
smile
[7]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

mat70 --> zegnamy pana :*

gris --> miszczunio jest, tylko pod innym nickiem :>

02.05.2004
21:18
[8]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


Mi brakuje więcej mordek (moderatorów) może Soul coś z tym zrobi...

Mazio wróć!!!

02.05.2004
21:19
[9]

volvo95 [ Legend ]

Memexa -- Z niego to był zawsze niezły polew . Całe forum zlewało z głupoty tego gościa ....

02.05.2004
21:20
smile
[10]

Arab Lawrence [ spamer ]

Zbój Jakubek - zakladaj sobie ile chcesz watkow, ale ode mnie wara szczylu

02.05.2004
21:20
[11]

SULIK [ olewam zasady ]

Mentor12 - moderatorzy sa, ale ich nie widac

02.05.2004
21:20
[12]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


eJay ---> wejdź na skejpa lub na gg!!!

02.05.2004
21:23
[13]

SULIK [ olewam zasady ]

Mentor - jak chcesz eJay'owi powiedzic kim byl Luty to po co robic to na GG ? chyba kazdy wie kto to byl - no moze po za eJayem :>

Arabku - pompowanie analne mu zapodaj za pomoca kompresora marki Carher i sie uspokoi :D

02.05.2004
21:27
[14]

col. Kilgore [ Konsul ]

Bardzo mi brakuje Głowy do wycierania ten to miał nieprzeciętne teksty :]

02.05.2004
21:27
smile
[15]

gris [ Generaďż˝ ]

Zbój Jakubek --> JEST!? :D poprosilk bym o nick :D

02.05.2004
22:36
smile
[16]

Banananan [ Dezerter ]

Mi brakuje Ficketa... :)

02.05.2004
22:50
smile
[17]

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]

szczerze powiedziawszy... siebie

03.05.2004
09:06
smile
[18]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

arab--> nie fikaj bo ci kredki z tornistra powypadaja :*

gris -> oczywiscie, juz podaje: Swidrygajlow, Arab Lawrence, Lawrence z Arabii, miszczunio, Luty Tur, i pewnie tez glowa do wycierania :D

03.05.2004
09:21
smile
[19]

bone_man [ Powered by ATI ]

Gdzie jest Mazio ?? :(

03.05.2004
09:22
[20]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Mazia, gdy był to było śmiesznie na forum.

03.05.2004
10:26
smile
[21]

[HNTR] [ Freak ]

Taki fajny gostek był, M-Hunter, ale go gdzieś wywiało i go nie ma :(

03.05.2004
10:28
[22]

[HNTR] [ Freak ]

A może Zbój Jakubek to Azzie ?

03.05.2004
11:07
smile
[23]

Arab Lawrence [ spamer ]

zboj fiutek - powtarzaj to sobie czesciej to moze uwierzysz, tylko wysoka kultura osobista wzbrania mnie przed napisaniem "wal sie"

03.05.2004
11:09
[24]

Pencil [ Konsul ]

Brakuje mi Uksia...

03.05.2004
11:11
smile
[25]

Fett [ Avatar ]

Massca - on mial mądre teksty
Luty tur - ten za to miał debilne teksty :D

mat70 - dojeb***

03.05.2004
11:19
smile
[26]

Man of Sorrows [ Centurion ]

Geez, jak ja nienawidze jak jakis debil "rozwali" wątek :/

03.05.2004
11:27
[27]

AnnataR [ Salon des Refusés ]

Sharda. Inteligentny cielawiek, co tu dużo pisać.

03.05.2004
11:37
smile
[28]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

arab --> idz juz sobie synu wafla i lepiej nie wypowiadaj sie o kulturze osobistej (vide tekst do FOXXXMagdy). Juz dawno sie wypaliłes i teraz pozostaly tylko suchary w twoim wykonaniu :)

03.05.2004
11:41
smile
[29]

Swidrygajłow [ ]

chciałbym coś sprostować - nie jestem Arabem Lawrancem ani Głową do wycierania

03.05.2004
11:43
[30]

Arab Lawrence [ spamer ]

Swidrygajłow - ja nie jestes, jak jestes

03.05.2004
11:44
smile
[31]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

jasne

03.05.2004
11:45
[32]

SirGoldi [ Gladiator ]

Fett ----> massca jest :)
Gramy sobie nieraz w BF: Vietnam przez neta. A po prostu na forum nie ma czasu się udzielać (zbyt często).

Zbój Jakubek ----> Już się nie moge doczekać aż bana dostaniesz...

Kogo mi brakuje? Chyba nikogo. Ale szkoda by było jakby masscy brakło... równy z niego gość!

03.05.2004
11:51
[33]

Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]

@Arab
Hehehe "Zbój Fiutek" <== rozbroiło mnie to :)
Gdzie wy takie texy znajujecie...

@Zbój Fituek (przpepraszam Arab za kopie ;) )
Jak juz raz pisałem....twoje wątki schodzą na psy...
I te twoje wafle które się wypaliły już są nudne :/

BTW.Najbardziej mi brak Azzie'go...
"Za moich czasów" dawał niezłego czadu ;)
Ostatnio cos wysiadł albo zmienił nicka...

03.05.2004
11:55
[34]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

goldi -> wazelina w innym watku

szef --> ale tepy jestes, myslisz ze kazdy moj watek to prowokacja, zalosne...

03.05.2004
11:58
[35]

SirGoldi [ Gladiator ]

Zbój Jakubek ---> Jezu ale ty jesteś żałosny... zmień rzeczywiście sobie tą ksywke na zaproponowaną przez Araba :) będzie pasować idealnie! Poza tym zastanów się nad znaczeniem słowa "wazelina" bo nie wiem jaki to miało związek z moim postem... Ile masz lat? 8? 9?

03.05.2004
12:00
smile
[36]

Magdulla [ Konsul ]

Q%&@ !!!! Dlaczego takich jak Zbój Fiutek Soul nie usuwa z forum?! Trafil sie jakis pedal i siedzi na forum i chyba będzie siedzial do usranej śmierci. Niestety.

03.05.2004
12:00
smile
[37]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


czapajew aka jakubek aka pencil---->podaruj se juz , chcesz wszystkim udowodnic jak to dlugo nie jestes na forum ,jak to wszystkich znasz,a jestes na forum kilka miesiecy i to widac na kazdym kroku , twoja wiedza pochodzi tylko z tego co gdzies wyczytasz , albo ktos ci powie. ja napisalem o swidrygajlowie 3 tygodnie temu, to zdazyles to powtorzyc kilkanascie razy.nie osmieszaj sie juz bardziej,nie masz nawet pojecia kto to jest glowa do wycierania,zaczynasz tylko coraz bardziej ludzi irytowac piszac pod coraz to nową ksywką , i myslac ze wszyscy sa takimi idiotami zeby sie nabrali na to.zenada dzieciaku zenada.wcale sie nie dziwie ze Swidrygajlow sie wkurzyl.eot.

03.05.2004
12:10
smile
[38]

SULIK [ olewam zasady ]

Magdulla - tak wlascieiwe to dalej zastanawiam sie czemu jestes jeszcze na tym forum :|

03.05.2004
12:11
smile
[39]

Magdulla [ Konsul ]

SULIK----> ja też się zastanawiam :|

03.05.2004
12:11
smile
[40]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

buahahahahaha, muahahaha, ufff.... ihahahahahaha.... spamerze nie kompromituj sie więcej :)

nie dosc ze mowisz ze czapajew to ja, to jeszcze wyleciales z pencilem... buaahhahaha :)

siema bogdan :*

03.05.2004
12:13
smile
[41]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Brakuje mi starej gwardii.

03.05.2004
12:16
smile
[42]

SULIK [ olewam zasady ]

Holly12 - ciebie byc tu juz dawno nie powinno :|
ale nie wiem, czemu Soul sie zlitowal - imho niepotrzebnie :|

Gooz - mowiac gwardia mas na mysli moderatorow ? oni sa, ale niestety chyba maja mozliwosc mniejszego banowania :|

03.05.2004
12:19
[43]

Goozys[DEA] [ Virus ]

SULIK =--> Moderatorzy? Jest kilku, ale mnie rozchodzi się o kilka osób, które poznałem tutaj ponad dwa lata temu, a ze względu na niezbyt udane przemiany serwisu, opuściły GOLa.

03.05.2004
12:19
[44]

Magdulla [ Konsul ]

SULIK---> Być może :D
A tak na marginesie to Ty ktory raz podchodzisz do matury?

03.05.2004
12:22
[45]

SULIK [ olewam zasady ]

Gooz - a bo ty jeszcze mlody forumowo jestes :P
no ale tych osob troche bylo - co prawda w natloku nowych osob na forum ja po porstu o wielu zapominam :(

ciekawe jak bedzie wygladal tego roczny piknik :)

Magdulla - a co to za roznica czy mam mature za 8 dni, czy nie ?

03.05.2004
12:24
smile
[46]

Goozys[DEA] [ Virus ]

SULIK =--> Na GOLu jestem krócej od Ciebie tylko o 4 miesiące. Nie sugeruj się tym nickiem.

03.05.2004
12:25
smile
[47]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Magdulla aka Holly12 ----->> Ciebie tutaj w ogole nie powinno byc.

03.05.2004
12:27
[48]

SULIK [ olewam zasady ]

Goozys - co prawda pierwszy post mam w sierpniu 2001, ale tan naprawde zaczelem udzielac sie w styczniu 2003 i dlatego niby jestem stary nickiem, ale malo pamietam z dawnuch lat :D

03.05.2004
12:41
smile
[49]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Mazia....

03.05.2004
12:42
smile
[50]

..::amber::.. [ Pretorianin ]

skończcie ten idiotyczny i rozjechany watek w dodatku!!!

03.05.2004
12:44
smile
[51]

Goozys[DEA] [ Virus ]

amber =--> A co złego jest w tym wątku? Podaj proszę chociaż jeden sensowy argument.

03.05.2004
12:57
smile
[52]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

..::amber::.. ---->> idiotyczny to jest twoj post.

jak juz Goozys się pytał.. podaj powód dlaczego jest on glupi?

03.05.2004
13:01
smile
[53]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Banita aka ginekolog_amator --> Tak, doskonała dedukcja Sherlocku :) Każdy nowy na forum to ja, najbardziej zabawne jest to, że przed chwilą rozmawiałem z Pencilem na gg i wydaje mi się, że nie był to monolog :) Wiem, ze masz na punkcie mojej osoby manie, ale skończ już bo się osmieszasz.

03.05.2004
13:03
smile
[54]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

mi brakuje Gandalfa-szarego :)

03.05.2004
13:08
smile
[55]

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]


czapajew----->idz se pogadaj z samym soba na vanderbergu- trzeba miec niezle na***e w glowie zeby przez tydzien przegadac z samym soba kilkadziesiat postow , wiekszego debilstwa nie moze byc na forum, niz rozmawianie z samym soba wiesz? pobiles wszystkich.

03.05.2004
13:13
smile
[56]

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]

Banita --> Nie no, normalnie ROTFL miesiąca... Masz takie przekonywujące arguemnty na to, że Jakubek i Pencil to ja, że równie dobrze móglbym twierdzić, że Siwy, Pisz i Justa to również twoje alter-ksywki i że na Bezsenności rozmawiasz ze sobą :)

03.05.2004
13:19
smile
[57]

Larry Flynt [ Junior ]

dzieki wszystkim za pamiec .

prosilem kiedys o odbanowanie nicka ale bez odzewu . szanuje decyzje moderatorow nawet jesli to prywatne porachunki jednego z nich .

03.05.2004
13:33
smile
[58]

Banananan [ Dezerter ]

BAN!TA -> To się leczy... :P

03.05.2004
14:27
smile
[59]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

najbardziej barkuje mi Czesterka biedaczyna poznal jakas nowa dziewczyne i wpadl pod pantofel a taki byl z niego porzadny gosc ;)

03.05.2004
14:29
smile
[60]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

mat70 ---> lbie napisz e-maila do soula zeby naprawil to co zepsules i przeczytaj faq co ci gorzi za psucie machanizmow forum

03.05.2004
14:39
[61]

Buby [ Konsul ]

Mi brakuje: Adama Małysza :]
Smugglera :P
Andrew Leppera [joke]
Oto moja lista :]

03.05.2004
14:40
smile
[62]

Asmodean [ Konsul ]

A ja nie rozumiem co jest zlego w tym watku jesli watek o tym ze ktos sobie kupil buty za 600 zlota dobil do 200 postow. W porownaniu z tamtym to jest szczyt wysnobizowanej dyskusji...

a Zboj ma w swoich wypowiedziach cos co mnie rozsmiesza, a ze przy okazji zjedzie kilka nadmuchanych ego to jescze lepiej...

a i BTW.
Zbój ---> Ty tak nie podskakuj bo nosek nie radyjko, kropelka nie skleisz :D

a kasztany to chyba na jesien rosna co? :P

03.05.2004
17:16
smile
[63]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

bregan - lol , banita sie chyba poblokował i juz nie odpisze :D

03.05.2004
17:54
smile
[64]

Adamss [ -betting addiction- ]

*klask klask*

Przyjmijcie moje gratulacje za idiotyczną wymiane zdań.

*klask klask*

03.05.2004
17:55
smile
[65]

Trzepiskor [ SETH ]

Ojca Rydzyka

03.05.2004
17:56
[66]

Mrooofka [ because I want it ]

Mazia chyba :(

mat70 ---> alezes wątek zrabał :D

03.05.2004
17:59
smile
[67]

milys [ spamer ]

mazia brakuje :(

03.05.2004
19:00
smile
[68]

Przem_ [ ignoruj mnie ]

o prosze widze ze wkoncu pojawila sie osoba ktora zasluzyla na "spamera"

03.05.2004
19:08
smile
[69]

Zbój Jakubek [ Centurion ]

nie wiem co w tym smiesznego, ale znowu moderator umieszcza moj watek w "dowcipach", pewnie nawet nie zaglebil sie w jego tresc... widzi "zboj jakubek" i od razu zmiana kategorii na dowcipy... ciekawe jaka mial motywacje i co tak go rozbawilo w tym watku.

03.05.2004
20:31
[70]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

a wlasnie nie bylo mnie tu jakis czas co sie stalo z kolega Maziem ?

04.05.2004
05:01
smile
[71]

Jozzo [ Konsul ]

Alez oczywiscie, ze jestesmy w wielkim zalu po Kamilu 15 (teraz juz 17) :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.