
Zbój Jakubek [ Centurion ]
Kogo wam brakuje na forum?
Kogo z forumowiczy brakuje wam najbardziej?
Mi chyba Azziego :) zawsze potrafil rozbawic czlowieka jakims dobrym tekstem :D
jak np. ten z tymbarkiem "smacznego, azzie!" :D buahahaha, gosc byl nieprzecietny, szkoda ze juz go nie ma na forum... chociaz.. moze jest i sie ukrywa pod innym nickiem? :D
no.. jeszcze jedna osoba moglaby od czasu do czasu wpasc pod miszczuniem :> ale ta osoba woli araba :P pfff...
White Star [ Soldier ]
MI SAYETA:D I ZIOMALKA...MOZNA Z NIM POZBIJAC

SULIK [ olewam zasady ]
Azzie dalej chyba jest na forum, ale co mi tam
mi brakuje Bumcykcyka :(

gris [ Generaďż˝ ]
mistszunia - czy jakos tak :D z niego mozna bylo posmiac sie :P

eJay [ Gladiator ]
Gdzie jest Luty Tur???

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
mat70 - proponuje delikwentowi bana na IP !!!!

Zbój Jakubek [ Centurion ]
mat70 --> zegnamy pana :*
gris --> miszczunio jest, tylko pod innym nickiem :>
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
Mi brakuje więcej mordek (moderatorów) może Soul coś z tym zrobi...
Mazio wróć!!!
volvo95 [ Legend ]
Memexa -- Z niego to był zawsze niezły polew . Całe forum zlewało z głupoty tego gościa ....

Arab Lawrence [ spamer ]
Zbój Jakubek - zakladaj sobie ile chcesz watkow, ale ode mnie wara szczylu
SULIK [ olewam zasady ]
Mentor12 - moderatorzy sa, ale ich nie widac
Mentor12 [ Łowca Piersi ]
eJay ---> wejdź na skejpa lub na gg!!!
SULIK [ olewam zasady ]
Mentor - jak chcesz eJay'owi powiedzic kim byl Luty to po co robic to na GG ? chyba kazdy wie kto to byl - no moze po za eJayem :>
Arabku - pompowanie analne mu zapodaj za pomoca kompresora marki Carher i sie uspokoi :D
col. Kilgore [ Konsul ]
Bardzo mi brakuje Głowy do wycierania ten to miał nieprzeciętne teksty :]

gris [ Generaďż˝ ]
Zbój Jakubek --> JEST!? :D poprosilk bym o nick :D

Banananan [ Dezerter ]
Mi brakuje Ficketa... :)

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]
szczerze powiedziawszy... siebie

Zbój Jakubek [ Centurion ]
arab--> nie fikaj bo ci kredki z tornistra powypadaja :*
gris -> oczywiscie, juz podaje: Swidrygajlow, Arab Lawrence, Lawrence z Arabii, miszczunio, Luty Tur, i pewnie tez glowa do wycierania :D

bone_man [ Powered by ATI ]
Gdzie jest Mazio ?? :(
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Mazia, gdy był to było śmiesznie na forum.

[HNTR] [ Freak ]
Taki fajny gostek był, M-Hunter, ale go gdzieś wywiało i go nie ma :(
[HNTR] [ Freak ]
A może Zbój Jakubek to Azzie ?

Arab Lawrence [ spamer ]
zboj fiutek - powtarzaj to sobie czesciej to moze uwierzysz, tylko wysoka kultura osobista wzbrania mnie przed napisaniem "wal sie"
Pencil [ Konsul ]
Brakuje mi Uksia...

Fett [ Avatar ]
Massca - on mial mądre teksty
Luty tur - ten za to miał debilne teksty :D
mat70 - dojeb***

Man of Sorrows [ Centurion ]
Geez, jak ja nienawidze jak jakis debil "rozwali" wątek :/
AnnataR [ Salon des Refusés ]
Sharda. Inteligentny cielawiek, co tu dużo pisać.

Zbój Jakubek [ Centurion ]
arab --> idz juz sobie synu wafla i lepiej nie wypowiadaj sie o kulturze osobistej (vide tekst do FOXXXMagdy). Juz dawno sie wypaliłes i teraz pozostaly tylko suchary w twoim wykonaniu :)

Swidrygajłow [ ]
chciałbym coś sprostować - nie jestem Arabem Lawrancem ani Głową do wycierania
Arab Lawrence [ spamer ]
Swidrygajłow - ja nie jestes, jak jestes

Zbój Jakubek [ Centurion ]
jasne
SirGoldi [ Gladiator ]
Fett ----> massca jest :)
Gramy sobie nieraz w BF: Vietnam przez neta. A po prostu na forum nie ma czasu się udzielać (zbyt często).
Zbój Jakubek ----> Już się nie moge doczekać aż bana dostaniesz...
Kogo mi brakuje? Chyba nikogo. Ale szkoda by było jakby masscy brakło... równy z niego gość!
Szef Nazguli [ Zygfryd Czarny Kapturek ]
@Arab
Hehehe "Zbój Fiutek" <== rozbroiło mnie to :)
Gdzie wy takie texy znajujecie...
@Zbój Fituek (przpepraszam Arab za kopie ;) )
Jak juz raz pisałem....twoje wątki schodzą na psy...
I te twoje wafle które się wypaliły już są nudne :/
BTW.Najbardziej mi brak Azzie'go...
"Za moich czasów" dawał niezłego czadu ;)
Ostatnio cos wysiadł albo zmienił nicka...
Zbój Jakubek [ Centurion ]
goldi -> wazelina w innym watku
szef --> ale tepy jestes, myslisz ze kazdy moj watek to prowokacja, zalosne...
SirGoldi [ Gladiator ]
Zbój Jakubek ---> Jezu ale ty jesteś żałosny... zmień rzeczywiście sobie tą ksywke na zaproponowaną przez Araba :) będzie pasować idealnie! Poza tym zastanów się nad znaczeniem słowa "wazelina" bo nie wiem jaki to miało związek z moim postem... Ile masz lat? 8? 9?

Magdulla [ Konsul ]
Q%&@ !!!! Dlaczego takich jak Zbój Fiutek Soul nie usuwa z forum?! Trafil sie jakis pedal i siedzi na forum i chyba będzie siedzial do usranej śmierci. Niestety.

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
czapajew aka jakubek aka pencil---->podaruj se juz , chcesz wszystkim udowodnic jak to dlugo nie jestes na forum ,jak to wszystkich znasz,a jestes na forum kilka miesiecy i to widac na kazdym kroku , twoja wiedza pochodzi tylko z tego co gdzies wyczytasz , albo ktos ci powie. ja napisalem o swidrygajlowie 3 tygodnie temu, to zdazyles to powtorzyc kilkanascie razy.nie osmieszaj sie juz bardziej,nie masz nawet pojecia kto to jest glowa do wycierania,zaczynasz tylko coraz bardziej ludzi irytowac piszac pod coraz to nową ksywką , i myslac ze wszyscy sa takimi idiotami zeby sie nabrali na to.zenada dzieciaku zenada.wcale sie nie dziwie ze Swidrygajlow sie wkurzyl.eot.

SULIK [ olewam zasady ]
Magdulla - tak wlascieiwe to dalej zastanawiam sie czemu jestes jeszcze na tym forum :|

Magdulla [ Konsul ]
SULIK----> ja też się zastanawiam :|

Zbój Jakubek [ Centurion ]
buahahahahaha, muahahaha, ufff.... ihahahahahaha.... spamerze nie kompromituj sie więcej :)
nie dosc ze mowisz ze czapajew to ja, to jeszcze wyleciales z pencilem... buaahhahaha :)
siema bogdan :*

Goozys[DEA] [ Virus ]
Brakuje mi starej gwardii.

SULIK [ olewam zasady ]
Holly12 - ciebie byc tu juz dawno nie powinno :|
ale nie wiem, czemu Soul sie zlitowal - imho niepotrzebnie :|
Gooz - mowiac gwardia mas na mysli moderatorow ? oni sa, ale niestety chyba maja mozliwosc mniejszego banowania :|
Goozys[DEA] [ Virus ]
SULIK =--> Moderatorzy? Jest kilku, ale mnie rozchodzi się o kilka osób, które poznałem tutaj ponad dwa lata temu, a ze względu na niezbyt udane przemiany serwisu, opuściły GOLa.
Magdulla [ Konsul ]
SULIK---> Być może :D
A tak na marginesie to Ty ktory raz podchodzisz do matury?
SULIK [ olewam zasady ]
Gooz - a bo ty jeszcze mlody forumowo jestes :P
no ale tych osob troche bylo - co prawda w natloku nowych osob na forum ja po porstu o wielu zapominam :(
ciekawe jak bedzie wygladal tego roczny piknik :)
Magdulla - a co to za roznica czy mam mature za 8 dni, czy nie ?

Goozys[DEA] [ Virus ]
SULIK =--> Na GOLu jestem krócej od Ciebie tylko o 4 miesiące. Nie sugeruj się tym nickiem.

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
Magdulla aka Holly12 ----->> Ciebie tutaj w ogole nie powinno byc.
SULIK [ olewam zasady ]
Goozys - co prawda pierwszy post mam w sierpniu 2001, ale tan naprawde zaczelem udzielac sie w styczniu 2003 i dlatego niby jestem stary nickiem, ale malo pamietam z dawnuch lat :D

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Mazia....

..::amber::.. [ Pretorianin ]
skończcie ten idiotyczny i rozjechany watek w dodatku!!!

Goozys[DEA] [ Virus ]
amber =--> A co złego jest w tym wątku? Podaj proszę chociaż jeden sensowy argument.

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]
..::amber::.. ---->> idiotyczny to jest twoj post.
jak juz Goozys się pytał.. podaj powód dlaczego jest on glupi?

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Banita aka ginekolog_amator --> Tak, doskonała dedukcja Sherlocku :) Każdy nowy na forum to ja, najbardziej zabawne jest to, że przed chwilą rozmawiałem z Pencilem na gg i wydaje mi się, że nie był to monolog :) Wiem, ze masz na punkcie mojej osoby manie, ale skończ już bo się osmieszasz.

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
mi brakuje Gandalfa-szarego :)

BAN!TA [ bo zupa była za słona ]
czapajew----->idz se pogadaj z samym soba na vanderbergu- trzeba miec niezle na***e w glowie zeby przez tydzien przegadac z samym soba kilkadziesiat postow , wiekszego debilstwa nie moze byc na forum, niz rozmawianie z samym soba wiesz? pobiles wszystkich.

Bregan a.k.a. Czapajew [ Senator ]
Banita --> Nie no, normalnie ROTFL miesiąca... Masz takie przekonywujące arguemnty na to, że Jakubek i Pencil to ja, że równie dobrze móglbym twierdzić, że Siwy, Pisz i Justa to również twoje alter-ksywki i że na Bezsenności rozmawiasz ze sobą :)

Larry Flynt [ Junior ]
dzieki wszystkim za pamiec .
prosilem kiedys o odbanowanie nicka ale bez odzewu . szanuje decyzje moderatorow nawet jesli to prywatne porachunki jednego z nich .

Banananan [ Dezerter ]
BAN!TA -> To się leczy... :P

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
najbardziej barkuje mi Czesterka biedaczyna poznal jakas nowa dziewczyne i wpadl pod pantofel a taki byl z niego porzadny gosc ;)

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
mat70 ---> lbie napisz e-maila do soula zeby naprawil to co zepsules i przeczytaj faq co ci gorzi za psucie machanizmow forum
Buby [ Konsul ]
Mi brakuje: Adama Małysza :]
Smugglera :P
Andrew Leppera [joke]
Oto moja lista :]

Asmodean [ Konsul ]
A ja nie rozumiem co jest zlego w tym watku jesli watek o tym ze ktos sobie kupil buty za 600 zlota dobil do 200 postow. W porownaniu z tamtym to jest szczyt wysnobizowanej dyskusji...
a Zboj ma w swoich wypowiedziach cos co mnie rozsmiesza, a ze przy okazji zjedzie kilka nadmuchanych ego to jescze lepiej...
a i BTW.
Zbój ---> Ty tak nie podskakuj bo nosek nie radyjko, kropelka nie skleisz :D
a kasztany to chyba na jesien rosna co? :P

Zbój Jakubek [ Centurion ]
bregan - lol , banita sie chyba poblokował i juz nie odpisze :D

Adamss [ -betting addiction- ]
*klask klask*
Przyjmijcie moje gratulacje za idiotyczną wymiane zdań.
*klask klask*

Trzepiskor [ SETH ]
Ojca Rydzyka
Mrooofka [ because I want it ]
Mazia chyba :(
mat70 ---> alezes wątek zrabał :D

milys [ spamer ]
mazia brakuje :(

Przem_ [ ignoruj mnie ]
o prosze widze ze wkoncu pojawila sie osoba ktora zasluzyla na "spamera"

Zbój Jakubek [ Centurion ]
nie wiem co w tym smiesznego, ale znowu moderator umieszcza moj watek w "dowcipach", pewnie nawet nie zaglebil sie w jego tresc... widzi "zboj jakubek" i od razu zmiana kategorii na dowcipy... ciekawe jaka mial motywacje i co tak go rozbawilo w tym watku.
N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
a wlasnie nie bylo mnie tu jakis czas co sie stalo z kolega Maziem ?

Jozzo [ Konsul ]
Alez oczywiscie, ze jestesmy w wielkim zalu po Kamilu 15 (teraz juz 17) :)