GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: ponowne uruchomienie zapisow betatesterow do Strategosa

02.05.2004
20:15
smile
[1]

klod____ [ Generaďż˝ ]

Forum CM: ponowne uruchomienie zapisow betatesterow do Strategosa

jak wyzej

02.05.2004
21:09
smile
[2]

coMUCH [ Pretorianin ]

to jeszcze raz sie dopisuje bo chyba ktus rano mnie olal :)

02.05.2004
21:11
[3]

coMUCH [ Pretorianin ]

sorry za statsowanie nie aktualne... szczwana machina :)

02.05.2004
21:14
smile
[4]

faloxxx [ Generaďż˝ ]

klod____ --> a ja juz jestem w dziale testerzy przeciez. Wiec mam sie jeszcze raz zapisac ?

02.05.2004
22:00
[5]

klod____ [ Generaďż˝ ]


nie trzeba sie zapisywac jak sie juz jest na liscie

04.05.2004
12:11
smile
[6]

Huscarl [ Konsul ]

JA JA JA CHCE!!!!!!!!!!!!

04.05.2004
12:37
smile
[7]

klod____ [ Generaďż˝ ]

no to sie wpisz ;)))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.