
klod____ [ Generaďż˝ ]
Forum CM: ponowne uruchomienie zapisow betatesterow do Strategosa
jak wyzej

coMUCH [ Pretorianin ]
to jeszcze raz sie dopisuje bo chyba ktus rano mnie olal :)
coMUCH [ Pretorianin ]
sorry za statsowanie nie aktualne... szczwana machina :)

faloxxx [ Generaďż˝ ]
klod____ --> a ja juz jestem w dziale testerzy przeciez. Wiec mam sie jeszcze raz zapisac ?
klod____ [ Generaďż˝ ]
nie trzeba sie zapisywac jak sie juz jest na liscie

Huscarl [ Konsul ]
JA JA JA CHCE!!!!!!!!!!!!

klod____ [ Generaďż˝ ]
no to sie wpisz ;)))