
SnT [ MokumManiac ]
Player MP3 na stronie....HeLp.
Witam!
Poszukuje Tutoriala (a moze ktos z Forumowiczów będzie wiedział...??) jak zrobic Player do MP3 na strone (flash bądź HTML - jesli sie da). Był bym bardzo wdzieczny za pomoc.
SnT [ MokumManiac ]
^^^UP^^^ anyone ??

SnT [ MokumManiac ]
Nooo sproboje jeszcze raz.........moze ktos sie znajdzie...plizzz :).