GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Player MP3 na stronie....HeLp.

02.05.2004
20:05
smile
[1]

SnT [ MokumManiac ]

Player MP3 na stronie....HeLp.

Witam!
Poszukuje Tutoriala (a moze ktos z Forumowiczów będzie wiedział...??) jak zrobic Player do MP3 na strone (flash bądź HTML - jesli sie da). Był bym bardzo wdzieczny za pomoc.

02.05.2004
21:50
[2]

SnT [ MokumManiac ]

^^^UP^^^ anyone ??

03.05.2004
10:58
smile
[3]

SnT [ MokumManiac ]

Nooo sproboje jeszcze raz.........moze ktos sie znajdzie...plizzz :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.