GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasze zgony na imprezach

02.05.2004
17:13
[1]

Sj3 [ Konsul ]

Wasze zgony na imprezach

Piszcie jakie byly Wasze zgony na imprezach po jakiej ilosci, i czy urywal sie Wam film a moze fizycznie sie upijaliscie bo to zalezy ofkoz od czlowieka.

02.05.2004
17:14
smile
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

a moze sam bys cos napisał?

02.05.2004
17:15
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Chyba za stary jestem na chwalenie się takimi głupotami :/

02.05.2004
17:22
smile
[4]

Trzepiskor [ SETH ]

nie mam zgonow na imprezach
staram sie panowac nad soba

02.05.2004
17:23
smile
[5]

cycu2003 [ Senator ]

narabalem sie ,urwal mi sie film,zgwalcili mnie i wyrzucili pod domem nad ranem,pasi ?

02.05.2004
17:23
smile
[6]

Urzaiz [ Pretorianin ]

Wymyśl coś nowego

02.05.2004
17:25
smile
[7]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

JESZCZE MNIE TO NIE SPOTKAŁO ALE POCZEKAJMY DO WAKACJI

02.05.2004
17:26
[8]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ja ogolnie mam mocna glowke :)
zgony mialam 2 z tego co pamietam a raczej nie pamietam ;P
a powod..hmm...zapewne mieszania alkoholi :/
ale coz...czlowiek sie uczy na bledach

02.05.2004
17:39
smile
[9]

Ineluki [ Chor��y ]

Najpierw była Tequila ;), gdy sie skończyła to leciała czysta. i w przedziale 15-18 już spałem. hehe
Ale o 20 już było nawet OK. Te impry to jest to. Człowiek tyle życia tam zastawia, ze głowa boli. potem choruje na drugi dzień. Wniosek z tego taki: Jak sie jest młodym trza sie koniecznie wyszaleć!!! Potem też można ale to już nie bedą takie impry jak na studiach. Pozdrawiam wszystkich. i jeszcze 1, kto spad szybko w naszym towarzystwie to nikogo to nie zaskoczy ani nikt z tego se nie bedzie robił żartów. Trza mieć dobre towarzystwo do pica. Wtedy można bez problemy stracić pamięć, a nikt ci nie bedzie wmawaiał jakiś głupot. No i oczywiście złapie cie za ręke kiedy pod wpływem procentów zaczniesz sie przystawiać do panny, którą na trzeźwo szkoda oglądać. Miałem taki przypadek.!!!;)))

02.05.2004
17:54
smile
[10]

Banananan [ Dezerter ]

Pół butelki piwa i już nie mogłem stać, wypiłem potem jeszcze 1/4 i padłem na ziemię i nie wiedziałem co się dzieje... :]

02.05.2004
17:59
smile
[11]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Sk3 ---> pijesz po to zeby miec fajny humorek , czy zeby zgona złapac ??

02.05.2004
18:24
smile
[12]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Żałosny temat do chwalenia się.

02.05.2004
18:32
[13]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Nie wiem czy jest się czym chwalić bo widok nawalonego w sztok chłopa czy tym bardziej panny jest żałosny.

02.05.2004
18:36
smile
[14]

Misio-Jedi [ Legend ]

Ja też nie pochwalam i wpisuję się tylko dla tego, żeby powiedzieć Sj3 że zgony na imprezach są niefajne.

02.05.2004
20:51
[15]

Sj3 [ Konsul ]

Ja osobiscie przebywam w towarzystwie w ktorym pojecie zgon jest praktycznie nieznane... Dobrze ktos powiedzial, trzeba panowac na soba, jest taki moment w ktorym czujesz ze 2-3 kieliszki i bedzie gorzej...

02.05.2004
20:54
smile
[16]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Nie karmić trola, niech zdechnie .

02.05.2004
21:08
[17]

Yo5H [ spammajster ]

Lupus skad masz taki fajny pic ?

02.05.2004
21:37
smile
[18]

SoulHunter [ Bad Boy ]

jak bym pamiętał moje zgony to bym napisał spytam jakiegoś kumpla może będzie wiedział

03.05.2004
22:29
[19]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Yo5H====> Nie pamiętam , ale mam gdzieś jeszcze kilka podobnych . Jak ci się podoba to sciągaj . Jest twój .

03.05.2004
22:46
smile
[20]

Adamss [ -betting addiction- ]

Please, posłuchajcie Lupusa. Baaaardzo proszę.

03.05.2004
23:24
[21]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

ja niewiem czemu ale po słowach to co pijemy nic nie pamiętam

04.05.2004
08:49
[22]

Lipton [ 101st Airborne ]

A ja zawsze myślałem, że zgon się ma na drugi dzień po imprezie...ale mogę się mylić:P

04.05.2004
09:07
[23]

Sj3 [ Konsul ]

Lipton co Ty bredzisz, na dzien po imprezie ma sie kaca, o zgonie mowi sie potocznie - spisz, zygasz, nie mozesz sie ruszac, nie wiesz co sie z Toba dzieje, czasem urywa sie film @

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.