Sj3 [ Konsul ]
Wasze zgony na imprezach
Piszcie jakie byly Wasze zgony na imprezach po jakiej ilosci, i czy urywal sie Wam film a moze fizycznie sie upijaliscie bo to zalezy ofkoz od czlowieka.

xywex [ mlask mlask! ]
a moze sam bys cos napisał?

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Chyba za stary jestem na chwalenie się takimi głupotami :/

Trzepiskor [ SETH ]
nie mam zgonow na imprezach
staram sie panowac nad soba

cycu2003 [ Senator ]
narabalem sie ,urwal mi sie film,zgwalcili mnie i wyrzucili pod domem nad ranem,pasi ?

Urzaiz [ Pretorianin ]
Wymyśl coś nowego

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
JESZCZE MNIE TO NIE SPOTKAŁO ALE POCZEKAJMY DO WAKACJI
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja ogolnie mam mocna glowke :)
zgony mialam 2 z tego co pamietam a raczej nie pamietam ;P
a powod..hmm...zapewne mieszania alkoholi :/
ale coz...czlowiek sie uczy na bledach

Ineluki [ Chor��y ]
Najpierw była Tequila ;), gdy sie skończyła to leciała czysta. i w przedziale 15-18 już spałem. hehe
Ale o 20 już było nawet OK. Te impry to jest to. Człowiek tyle życia tam zastawia, ze głowa boli. potem choruje na drugi dzień. Wniosek z tego taki: Jak sie jest młodym trza sie koniecznie wyszaleć!!! Potem też można ale to już nie bedą takie impry jak na studiach. Pozdrawiam wszystkich. i jeszcze 1, kto spad szybko w naszym towarzystwie to nikogo to nie zaskoczy ani nikt z tego se nie bedzie robił żartów. Trza mieć dobre towarzystwo do pica. Wtedy można bez problemy stracić pamięć, a nikt ci nie bedzie wmawaiał jakiś głupot. No i oczywiście złapie cie za ręke kiedy pod wpływem procentów zaczniesz sie przystawiać do panny, którą na trzeźwo szkoda oglądać. Miałem taki przypadek.!!!;)))

Banananan [ Dezerter ]
Pół butelki piwa i już nie mogłem stać, wypiłem potem jeszcze 1/4 i padłem na ziemię i nie wiedziałem co się dzieje... :]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
Sk3 ---> pijesz po to zeby miec fajny humorek , czy zeby zgona złapac ??

Artur20 [ Generaďż˝ ]
Żałosny temat do chwalenia się.
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
Nie wiem czy jest się czym chwalić bo widok nawalonego w sztok chłopa czy tym bardziej panny jest żałosny.

Misio-Jedi [ Legend ]
Ja też nie pochwalam i wpisuję się tylko dla tego, żeby powiedzieć Sj3 że zgony na imprezach są niefajne.
Sj3 [ Konsul ]
Ja osobiscie przebywam w towarzystwie w ktorym pojecie zgon jest praktycznie nieznane... Dobrze ktos powiedzial, trzeba panowac na soba, jest taki moment w ktorym czujesz ze 2-3 kieliszki i bedzie gorzej...

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Nie karmić trola, niech zdechnie .
Yo5H [ spammajster ]
Lupus skad masz taki fajny pic ?

SoulHunter [ Bad Boy ]
jak bym pamiętał moje zgony to bym napisał spytam jakiegoś kumpla może będzie wiedział
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Yo5H====> Nie pamiętam , ale mam gdzieś jeszcze kilka podobnych . Jak ci się podoba to sciągaj . Jest twój .

Adamss [ -betting addiction- ]
Please, posłuchajcie Lupusa. Baaaardzo proszę.
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
ja niewiem czemu ale po słowach to co pijemy nic nie pamiętam
Lipton [ 101st Airborne ]
A ja zawsze myślałem, że zgon się ma na drugi dzień po imprezie...ale mogę się mylić:P
Sj3 [ Konsul ]
Lipton co Ty bredzisz, na dzien po imprezie ma sie kaca, o zgonie mowi sie potocznie - spisz, zygasz, nie mozesz sie ruszac, nie wiesz co sie z Toba dzieje, czasem urywa sie film @