Trzepiskor [ SETH ]
Wymiana rzadu Millera
Własnie przed paroma minutami sluchalem
wypowiedzi Belki o jego nowym rzadzie
Siedzialem i sluchalem tego gledzenia i nic z niego nie wynikalo
Bedzie tak jak bylo
Walka o stolki i afery
a zreszta co to za wymiana jak w nowym rzadzie zostaje 7 starych ministrow
Do bani z takim rzadem.

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Ja chyba sie zachibernuje i jak będzie normalnie w Polsce to niech mnie rozmrożą

cycu2003 [ Senator ]
ta łajza Chauzner tez zostaje
Chacal [ ? ]
cycu -> czy twoja wiedza o tym polityku jest taka sama jak o pisowni jego nazwiska ?

cycu2003 [ Senator ]
Chacal--->w polityce sie trudno polapac,a wiem jak sie czyta tego kolesia i tyle wystarczy

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
cycu -> jesteś żenujący
shogo_S [ Pretorianin ]
Z millerem było do dupy i bez niego będzie do dupy. Jak zwykle póki rządzi SLD!!! to co by miało żądzić aby było dobrze??? Chyba Po i PiS

cycu2003 [ Senator ]
no to napisz madralo
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
cycu -> wystarczy żebyś nie wypowiadał się na tematy, o których nie masz BLADEGO pojęcia.

Man of Sorrows [ Centurion ]
To niestety narodowa wada polaków - narzekanie na polityków, nawet jak się nie ma o nich żadnego pojęcia :/.
cycu - nie wiem czy wiesz ale obrażanie urzędników państwowych w tym kraju jest karalne :/

marta_g [ Legionista ]
jejku- gdzie o tym kolega Man of S. przeczytał ?
W szkole o tym mówili ? Pewnie to jego słodka tajemnica ;p

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Taaaa. Wszyscy polacy znają się na polityce, sporcie, sztuce, medycynie, ekonomii - szczególnie jak przychodzi do krytyki. Bo jak przychodzi na kogoś głosować to jest "nie znam się na polityce", albo "nie ma na kogo głosować"