GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wymiana rzadu Millera

02.05.2004
16:54
[1]

Trzepiskor [ SETH ]

Wymiana rzadu Millera

Własnie przed paroma minutami sluchalem
wypowiedzi Belki o jego nowym rzadzie
Siedzialem i sluchalem tego gledzenia i nic z niego nie wynikalo
Bedzie tak jak bylo
Walka o stolki i afery
a zreszta co to za wymiana jak w nowym rzadzie zostaje 7 starych ministrow
Do bani z takim rzadem.

02.05.2004
17:31
smile
[2]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Ja chyba sie zachibernuje i jak będzie normalnie w Polsce to niech mnie rozmrożą

02.05.2004
17:34
smile
[3]

cycu2003 [ Senator ]

ta łajza Chauzner tez zostaje

02.05.2004
17:47
[4]

Chacal [ ? ]

cycu -> czy twoja wiedza o tym polityku jest taka sama jak o pisowni jego nazwiska ?

02.05.2004
17:53
smile
[5]

cycu2003 [ Senator ]

Chacal--->w polityce sie trudno polapac,a wiem jak sie czyta tego kolesia i tyle wystarczy

02.05.2004
17:54
smile
[6]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

cycu -> jesteś żenujący

02.05.2004
17:55
[7]

shogo_S [ Pretorianin ]

Z millerem było do dupy i bez niego będzie do dupy. Jak zwykle póki rządzi SLD!!! to co by miało żądzić aby było dobrze??? Chyba Po i PiS

02.05.2004
17:56
smile
[8]

cycu2003 [ Senator ]

no to napisz madralo

02.05.2004
17:57
[9]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

cycu -> wystarczy żebyś nie wypowiadał się na tematy, o których nie masz BLADEGO pojęcia.

02.05.2004
18:08
smile
[10]

Man of Sorrows [ Centurion ]

To niestety narodowa wada polaków - narzekanie na polityków, nawet jak się nie ma o nich żadnego pojęcia :/.

cycu - nie wiem czy wiesz ale obrażanie urzędników państwowych w tym kraju jest karalne :/

03.05.2004
15:00
smile
[11]

marta_g [ Legionista ]

jejku- gdzie o tym kolega Man of S. przeczytał ?
W szkole o tym mówili ? Pewnie to jego słodka tajemnica ;p

03.05.2004
15:03
smile
[12]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Taaaa. Wszyscy polacy znają się na polityce, sporcie, sztuce, medycynie, ekonomii - szczególnie jak przychodzi do krytyki. Bo jak przychodzi na kogoś głosować to jest "nie znam się na polityce", albo "nie ma na kogo głosować"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.