
SULIK [ olewam zasady ]
taki glupi watek o alkoholu :)
Tak sobie siedeze, nudzi mi sie i sobie wspominam co sie dzialo przez 5 lat technikum i w pewym momecie naszla mnie mala mysl....
tak sie zastanawiam, jaki najdrozszy alkohol i w jakich ilosciach wypiliscie
zeby nie bylo, ze sie tylko pytam sam nie zaczynajac od siebie to napisze:
wielkanoc klasowa rok bierzeacy:
Szkoca Wisky - 0.5 - cena jakies: 500zl - na pol z kumplem :)
niesty nie mielismy lodu :|
potem (tydzien pozniej) pilismy to rozcienczane z wodka bols :>
reszty drogich alkoholi nie pamietam :) (bo pewnie ich nie bylo :P)
Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]
Malibu z mleczkiem 0,5 też z kumplem. Cena ~50zł

Trzepiskor [ SETH ]
jakies wino to bylo nie pamietam nazwy a kosztowalo 3 lata temu 860 zl.
auT!sT!c [ Centurion ]
ja pilem z kuzynką jakis alkohol... nie weim co to bylo... czerwony koloerek a w woni czuć było róze... cena 1200 zl... łapówa od jednego gościa dla niej ;]
dobre było i w choooooooj mocne ;] 0,4 litra na dwoch =] dziwna butelka 0,4 l
cycu2003 [ Senator ]
chyba oprocz czystej to pilem jakiegos koniaka,napoleona i jakies zagrniczne

TeadyBeeR [ Legend ]
Ja chyba nie pilem nic ponad Jasia Wedrowniczka. Za mlody jestem na takie wiskacze i inne szampony. Teraz wole czysta wodke i piwko.

SULIK [ olewam zasady ]
TeadyBeeR - ee tam za mlody :D

Banananan [ Dezerter ]
Najdroższe? Piwo za 10 zł., ale nie pamiętam jakie... :) Wyższe ceny to tylko dla burżuji... ;)
NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]
Ambasador ~ 7 zł.

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]
whisky i tam jakieś drogie vódki... liekierów nie pijam ani nic co jest słodki lub kolorowe oprocz łiskacza :P itp. Bardzo mi smakuje 'czarny rusek' ale to drink
sergi__ [ Underworld ]
kiedyś kolega zmieszał pare wódek 70% chyba:) i gdzies na wyciece to na 3 pilismy:)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Jakieś białe wino u ciotki na imieninach, nazwy nie pamiętam, ale ponoć drogie było. A tak to tylko browca za pare zeta:P Ogólnie nie piję, za młody jestem:D

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ja piłam pyszną whiskey :D taka strasznie znana ale nazwy nie pamiętam :(
znajomi przywieźli rodzicom w prezencie...slicznie opakowana butelka jakaś wykręcona w ogole czad:D
i obaliliśmy ją z kolegami LOL:D
mama nadzieje ze starzy sie nigdy nie dowiedza.....
a poza tym to rum austracki za 20 euro mniam :D

PROSZATAN [ Apokalipsa ]
Sangria ale nie pamietm ile kosztowała :]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
ooo Proszatan :D
sangria jest pyszna mmm...przywiozłam pamietam kilka butelek z hiszpanii....b smaczny alkohol :)
ale szybko poszedl :<
SULIK [ olewam zasady ]
FemmeFatale - ale czy sangria to to samo co sangria :)
chodzi mi o to, ze widzialem ja za okolo 12 zl - 0.7 w sklepach w Kraku - nawet neizla, ale i tak wole: Zamkowe :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 18:13:08]

eJay [ Gladiator ]
Finlandia:) cos kolo 40 zł...A tak z piwek to Imperator 10% za 6,50:)
FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
nie wiem Sulik :D sangria to sangria.....popularne wino hiszpańskie :)
mala zawartosc % ...w zasadzie jak soczek a oni to pija do obiadu :)
w polsce z tego co wiem takie tanie nie jest..chyba ze podroby :P
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Absolut

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]
Chateau Saint-Valentin 1995, AOC Saint-Emilion Grand Cru, Francja (wino... newet tego przeczytać nie umiem... a flaszkę jakimś cudem do domu przytaszczyłem...)
2 tygodnie temu na pewnej srebnej rocznicy znajomych moiej mamy... - 670 zł

Torn [ Merces Letifer ]
Absinth :) | na nasze to jakieś 30 zeta będzie.
<-- tak wyglądałem po przełknięciu tego specyfiku :)
SULIK [ olewam zasady ]
Ciekawi mnie ile by teraz kosztowala okolo 40-50 letnia wodka Starka :D
teraz to musi kopac.... lub zwietrzalo :D
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
Wino z żydowskiej krwi marki Fuhrer za 500000 marek. Doskonałe było.
Goozys[DEA] [ Virus ]
Prawdziwy szampan za 1700zł.

SULIK [ olewam zasady ]
Zenedon - bardzo GLUPIE !

Fett [ Avatar ]
Sulik i głupi wątek.... Świat się wali !
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Torn --> Od kiedy absynt się pije ?
Hmm... jakieś whiskey różnego rodzaju, Śliwowicę... w małych ilościach, więc nie ma się czym chwalić...
Martini - 0,7... więcej z droższych nie piłem [ jeśli chodzi o ilość na raz ], nie opłaca się...
:)
Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]
Sulik --> To może zdecydujesz się na coś bardziej swojskiego? Śmietanka wschodniej inteligencji zamknięta w butelce winka Lenin - Esencja Komuny.
J0lo [ Legendarny Culé ]
ja identycznie jak Gooz - prawidziwy szampan z szampanii w fabryce ( polaczone z podrozami po piwniczkach... mmmm tylko dostac sie do takiej jednej z paroma kumplami :)))... nie pamietam ile kosztuje :)
Torn [ Merces Letifer ]
Zawisza - a co niby się z nim robi ?

SULIK [ olewam zasady ]
Fett - coz ktos pic musi, a potem pisac na forum :>
a ze nie ma jak pic, a potem pisac o piciu to coz :D
Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]
Torn --> W większości przypadków "smakuje się" z cukrem... picie Absyntu, to prawie jak picie spirytusu - trzeba być cholernie odpornym [ oczywiście mówię tu o prawdziwym absyncie, a nie jakichś tam podróbkach dostępnych w czeskich, hiszpańskich czy innych supermarketach ]...
Torn [ Merces Letifer ]
Zawisza - wiem, wiem, zaznajomiłem się z dostępną teorią na ten temat :) Ale z cukrem jeszcze nie próbowałem. Raz piłem bez niczego, raz - płonącego...

Fett [ Avatar ]
sulik - cfaniak :P
przygotujcie sie na szok :) nie wydalem nawet 30 groszy na alkohol :) a jedyny jaki piłem to łyka od kumpla albo cos :)

SoulHunter [ Bad Boy ]
najdroższy alkohol to był bols 1,5 litra za 60 zł
Sulik ===> 500zł za szkocką że też ci się chciało tyle kasy wydawać
SULIK [ olewam zasady ]
SoulHunter - ja bym w zyciu nie wydal tyle na alkohol :) - max to jakies 20 zl
po prostu kumpel przyniosl z domu - wiec nie pytajac sie o zrodlo sie podegusowalismy, a potem zataczalismy sie, ale co tam :)
trzeba sprobowac wszytkiego w zyciu :D

Mrooofka [ because I want it ]
No faktycznie nie za mądry ten wątek :P

amoreg1234 [ użytkownik ]
Johnnie Walker Black laber, skromnie w porownaniu z przedmowcami, ale jeszcze duza przede mna :D
SULIK [ olewam zasady ]
Mrooofka - pochwal sie jakie ty najdrozsze alkohole pijalas :D
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
płyn Borygo :)
właściwie wpisuje sie tylko, żeby zaprezentować nowy obrazek, który wykonałem na wzór obrazka zamieszczanego przez Bananana:

Banananan [ Dezerter ]
BIGos -> Ale co takie słabe wykonanie? Przyjżyj się dobrze mojemu obrazkowi, widzisz jest o wiele lepszy, tekst jest na tabliczce i w ogóle... Ech... Ucz się, ucz...
PS: O właśnie w tą środę i czwartek masz egzaminy co? :D

SULIK [ olewam zasady ]
<--- Bigos, Banananan -->
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 03:27:19]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Hey bystra voda, bystra vodeczka...
eskia crew [ Pretorianin ]
Nakies wino za 153 zl

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]
Sądzę, że Jack Daniels, szampan na Sylwestra za kilka stów (niestety - moich), wino na pokazie dla zaproszonych Lancii Thesis w Dworku Tomaszowickim. A wczoraj piłem Żubry za 2.50 i Palace Vodka.

xkxtx [ KBR ]
mocarny arnold cena 3.50 zł buhahahahahahahahhahahahahhaahahaahhahhahaha

SULIK [ olewam zasady ]
^quqoch^ - tego Jack'a Danielsa - czasem ne wygrales na pikniku Gola ? :D ( amoze to nie byl; Jack Daniels, i to moze nie byles ty :P )