GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

taki glupi watek o alkoholu :)

02.05.2004
16:42
smile
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

taki glupi watek o alkoholu :)

Tak sobie siedeze, nudzi mi sie i sobie wspominam co sie dzialo przez 5 lat technikum i w pewym momecie naszla mnie mala mysl....

tak sie zastanawiam, jaki najdrozszy alkohol i w jakich ilosciach wypiliscie

zeby nie bylo, ze sie tylko pytam sam nie zaczynajac od siebie to napisze:
wielkanoc klasowa rok bierzeacy:

Szkoca Wisky - 0.5 - cena jakies: 500zl - na pol z kumplem :)
niesty nie mielismy lodu :|
potem (tydzien pozniej) pilismy to rozcienczane z wodka bols :>

reszty drogich alkoholi nie pamietam :) (bo pewnie ich nie bylo :P)

02.05.2004
16:57
[2]

Cap'n Pimp [ Generaďż˝ ]

Malibu z mleczkiem 0,5 też z kumplem. Cena ~50zł

02.05.2004
16:59
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

jakies wino to bylo nie pamietam nazwy a kosztowalo 3 lata temu 860 zl.

02.05.2004
17:09
[4]

auT!sT!c [ Centurion ]

ja pilem z kuzynką jakis alkohol... nie weim co to bylo... czerwony koloerek a w woni czuć było róze... cena 1200 zl... łapówa od jednego gościa dla niej ;]


dobre było i w choooooooj mocne ;] 0,4 litra na dwoch =] dziwna butelka 0,4 l

02.05.2004
17:30
[5]

cycu2003 [ Senator ]

chyba oprocz czystej to pilem jakiegos koniaka,napoleona i jakies zagrniczne

02.05.2004
17:32
smile
[6]

TeadyBeeR [ Legend ]

Ja chyba nie pilem nic ponad Jasia Wedrowniczka. Za mlody jestem na takie wiskacze i inne szampony. Teraz wole czysta wodke i piwko.

02.05.2004
17:42
smile
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

TeadyBeeR - ee tam za mlody :D

02.05.2004
17:42
smile
[8]

Banananan [ Dezerter ]

Najdroższe? Piwo za 10 zł., ale nie pamiętam jakie... :) Wyższe ceny to tylko dla burżuji... ;)

02.05.2004
17:47
[9]

NecroCannibal [ a.k.a. Kubuś Puchatek ]

Ambasador ~ 7 zł.

02.05.2004
17:49
smile
[10]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

whisky i tam jakieś drogie vódki... liekierów nie pijam ani nic co jest słodki lub kolorowe oprocz łiskacza :P itp. Bardzo mi smakuje 'czarny rusek' ale to drink

02.05.2004
17:53
[11]

sergi__ [ Underworld ]

kiedyś kolega zmieszał pare wódek 70% chyba:) i gdzies na wyciece to na 3 pilismy:)

02.05.2004
17:54
[12]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Jakieś białe wino u ciotki na imieninach, nazwy nie pamiętam, ale ponoć drogie było. A tak to tylko browca za pare zeta:P Ogólnie nie piję, za młody jestem:D

02.05.2004
18:00
smile
[13]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ja piłam pyszną whiskey :D taka strasznie znana ale nazwy nie pamiętam :(
znajomi przywieźli rodzicom w prezencie...slicznie opakowana butelka jakaś wykręcona w ogole czad:D
i obaliliśmy ją z kolegami LOL:D
mama nadzieje ze starzy sie nigdy nie dowiedza.....
a poza tym to rum austracki za 20 euro mniam :D

02.05.2004
18:00
smile
[14]

PROSZATAN [ Apokalipsa ]

Sangria ale nie pamietm ile kosztowała :]

02.05.2004
18:01
smile
[15]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ooo Proszatan :D
sangria jest pyszna mmm...przywiozłam pamietam kilka butelek z hiszpanii....b smaczny alkohol :)
ale szybko poszedl :<

02.05.2004
18:06
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

FemmeFatale - ale czy sangria to to samo co sangria :)
chodzi mi o to, ze widzialem ja za okolo 12 zl - 0.7 w sklepach w Kraku - nawet neizla, ale i tak wole: Zamkowe :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-02 18:13:08]

02.05.2004
18:10
smile
[17]

eJay [ Gladiator ]


Finlandia:) cos kolo 40 zł...A tak z piwek to Imperator 10% za 6,50:)

02.05.2004
18:11
[18]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

nie wiem Sulik :D sangria to sangria.....popularne wino hiszpańskie :)
mala zawartosc % ...w zasadzie jak soczek a oni to pija do obiadu :)
w polsce z tego co wiem takie tanie nie jest..chyba ze podroby :P

02.05.2004
18:16
[19]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Absolut

02.05.2004
18:17
smile
[20]

Cicha śmierć [ Master of Shadows ]

Chateau Saint-Valentin 1995, AOC Saint-Emilion Grand Cru, Francja (wino... newet tego przeczytać nie umiem... a flaszkę jakimś cudem do domu przytaszczyłem...)

2 tygodnie temu na pewnej srebnej rocznicy znajomych moiej mamy... - 670 zł

02.05.2004
18:20
smile
[21]

Torn [ Merces Letifer ]

Absinth :) | na nasze to jakieś 30 zeta będzie.

<-- tak wyglądałem po przełknięciu tego specyfiku :)

02.05.2004
18:20
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Ciekawi mnie ile by teraz kosztowala okolo 40-50 letnia wodka Starka :D

teraz to musi kopac.... lub zwietrzalo :D

02.05.2004
19:00
[23]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Wino z żydowskiej krwi marki Fuhrer za 500000 marek. Doskonałe było.

02.05.2004
19:09
[24]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Prawdziwy szampan za 1700zł.

02.05.2004
19:10
smile
[25]

SULIK [ olewam zasady ]

Zenedon - bardzo GLUPIE !

02.05.2004
19:16
smile
[26]

Fett [ Avatar ]

Sulik i głupi wątek.... Świat się wali !

02.05.2004
19:32
[27]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Torn --> Od kiedy absynt się pije ?

Hmm... jakieś whiskey różnego rodzaju, Śliwowicę... w małych ilościach, więc nie ma się czym chwalić...
Martini - 0,7... więcej z droższych nie piłem [ jeśli chodzi o ilość na raz ], nie opłaca się...
:)

02.05.2004
19:38
[28]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Sulik --> To może zdecydujesz się na coś bardziej swojskiego? Śmietanka wschodniej inteligencji zamknięta w butelce winka Lenin - Esencja Komuny.

02.05.2004
19:41
[29]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ja identycznie jak Gooz - prawidziwy szampan z szampanii w fabryce ( polaczone z podrozami po piwniczkach... mmmm tylko dostac sie do takiej jednej z paroma kumplami :)))... nie pamietam ile kosztuje :)

02.05.2004
19:47
[30]

Torn [ Merces Letifer ]

Zawisza - a co niby się z nim robi ?

02.05.2004
20:20
smile
[31]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - coz ktos pic musi, a potem pisac na forum :>
a ze nie ma jak pic, a potem pisac o piciu to coz :D

02.05.2004
20:45
[32]

Zawisza Czarny [ Sulimczyk ]

Torn --> W większości przypadków "smakuje się" z cukrem... picie Absyntu, to prawie jak picie spirytusu - trzeba być cholernie odpornym [ oczywiście mówię tu o prawdziwym absyncie, a nie jakichś tam podróbkach dostępnych w czeskich, hiszpańskich czy innych supermarketach ]...

02.05.2004
20:50
[33]

Torn [ Merces Letifer ]

Zawisza - wiem, wiem, zaznajomiłem się z dostępną teorią na ten temat :) Ale z cukrem jeszcze nie próbowałem. Raz piłem bez niczego, raz - płonącego...

02.05.2004
20:51
smile
[34]

Fett [ Avatar ]

sulik - cfaniak :P

przygotujcie sie na szok :) nie wydalem nawet 30 groszy na alkohol :) a jedyny jaki piłem to łyka od kumpla albo cos :)

02.05.2004
21:30
smile
[35]

SoulHunter [ Bad Boy ]

najdroższy alkohol to był bols 1,5 litra za 60 zł
Sulik ===> 500zł za szkocką że też ci się chciało tyle kasy wydawać

02.05.2004
23:38
[36]

SULIK [ olewam zasady ]

SoulHunter - ja bym w zyciu nie wydal tyle na alkohol :) - max to jakies 20 zl

po prostu kumpel przyniosl z domu - wiec nie pytajac sie o zrodlo sie podegusowalismy, a potem zataczalismy sie, ale co tam :)
trzeba sprobowac wszytkiego w zyciu :D

03.05.2004
00:16
smile
[37]

Mrooofka [ because I want it ]

No faktycznie nie za mądry ten wątek :P

03.05.2004
00:24
smile
[38]

amoreg1234 [ użytkownik ]

Johnnie Walker Black laber, skromnie w porownaniu z przedmowcami, ale jeszcze duza przede mna :D

03.05.2004
01:26
[39]

SULIK [ olewam zasady ]

Mrooofka - pochwal sie jakie ty najdrozsze alkohole pijalas :D

03.05.2004
02:00
[40]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]


płyn Borygo :)
właściwie wpisuje sie tylko, żeby zaprezentować nowy obrazek, który wykonałem na wzór obrazka zamieszczanego przez Bananana:

03.05.2004
02:02
smile
[41]

Banananan [ Dezerter ]

BIGos -> Ale co takie słabe wykonanie? Przyjżyj się dobrze mojemu obrazkowi, widzisz jest o wiele lepszy, tekst jest na tabliczce i w ogóle... Ech... Ucz się, ucz...

PS: O właśnie w tą środę i czwartek masz egzaminy co? :D

03.05.2004
03:21
smile
[42]

SULIK [ olewam zasady ]

<--- Bigos, Banananan -->

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-05-03 03:27:19]

03.05.2004
08:01
smile
[43]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Hey bystra voda, bystra vodeczka...

03.05.2004
08:11
[44]

eskia crew [ Pretorianin ]

Nakies wino za 153 zl

03.05.2004
08:19
smile
[45]

^quqoch^ [ Paweł Romanowicz ]


Sądzę, że Jack Daniels, szampan na Sylwestra za kilka stów (niestety - moich), wino na pokazie dla zaproszonych Lancii Thesis w Dworku Tomaszowickim. A wczoraj piłem Żubry za 2.50 i Palace Vodka.

03.05.2004
09:24
smile
[46]

xkxtx [ KBR ]

mocarny arnold cena 3.50 zł buhahahahahahahahhahahahahhaahahaahhahhahaha

03.05.2004
12:03
smile
[47]

SULIK [ olewam zasady ]

^quqoch^ - tego Jack'a Danielsa - czasem ne wygrales na pikniku Gola ? :D ( amoze to nie byl; Jack Daniels, i to moze nie byles ty :P )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.