GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

vip-(gra na nike.com)

02.05.2004
16:27
smile
[1]

maniak kompa [ Pretorianin ]

vip-(gra na nike.com)

www.nike.com

postępujcie na tej stronie według schematu poniżej

wejdźcie w
Europe------> Polski------>nikefootball.com-------> i w prawym dolnym rogu będzie animacja(kliknij w nią) i zagraj w V.I.P-a
mi się ta gra BARDZO PODOBA


02.05.2004
16:31
smile
[2]

maniak kompa [ Pretorianin ]

AHA A JAK BYŁO TO Z GÓRY PRZEPRASZAM

02.05.2004
16:33
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

i dupa nie otwiera sie

02.05.2004
16:37
smile
[4]

maniak kompa [ Pretorianin ]

MŻE NIECH SIĘ ZAŁADUJE

02.05.2004
16:42
[5]

SoulHunter [ Bad Boy ]

ja nie mam żadnej animacji w prawym dolnym rogu wogule nie mam żadnej animacji

02.05.2004
16:46
smile
[6]

maniak kompa [ Pretorianin ]

jak wejdziesz na to kursorem

pisze zresztą vip

02.05.2004
16:46
[7]

.Jacek 99. [ Senator ]

Ja mam tylko obrazek z piłką i tyle.

02.05.2004
16:49
smile
[8]

SoulHunter [ Bad Boy ]

znalazłem i musze powiedzieć że jest dobre podoba mi się

02.05.2004
16:52
smile
[9]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Gitesssss

02.05.2004
16:54
[10]

agugu [ Chor��y ]

gdzie to kurde jest??

02.05.2004
16:58
[11]

Cast Away [ Konsul ]

O kurde wykręcone to jest!!!!!!!

02.05.2004
17:07
smile
[12]

DanIan [ Pretorianin ]

Fajne!!:)

02.05.2004
17:09
[13]

Lookash [ Generaďż˝ ]


Kur**** mnie zaraz wezmie! Trzeci raz sie zawiesilo na animacjach tych pieprzonych zagran! Grrr!

02.05.2004
17:35
[14]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Heh, doszedlem do konca i sie pytam - to ma byc juz wszystko? Dajcie spokoj, nedza. Toporne jak tepa blondynka.

02.05.2004
17:39
[15]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Na instrukcji Jak co robić..."Pobieranie danych" od 40 minut...

Link bezposredni do gry:

02.05.2004
17:48
smile
[16]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Najlepiej to wszyscy razem krzyknijmy OLE!!!!!!!!!!

02.05.2004
17:49
[17]

cycu2003 [ Senator ]

nawet nawet

02.05.2004
17:54
[18]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

mam pytanie czy po doskonaleniu umiejestnosci to jjuz koniec bo jaakas gazeta pisala omnie i nie wiem coddalej??napiscie co jest dalej

02.05.2004
20:39
[19]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

no odpiszcie na moje pytanie ktore zadalem wczesniej

02.05.2004
21:15
[20]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

kiedy ta gra sie konczy czy po wszystkich teningach i nie gra sie meczow??

02.05.2004
21:50
[21]

tadzikg [ Konsul ]

jak sie biega miedzy pacholkami???

02.05.2004
21:59
[22]

tadzikg [ Konsul ]

co trzeba wpisac zeby zachowac swoj profil???wpisuje e-mail i nic

03.05.2004
09:41
[23]

marissaw [ Pretorianin ]

gdzie to jest nic tam nie ma

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.