
maniak kompa [ Pretorianin ]
vip-(gra na nike.com)
www.nike.com
postępujcie na tej stronie według schematu poniżej
wejdźcie w
Europe------> Polski------>nikefootball.com-------> i w prawym dolnym rogu będzie animacja(kliknij w nią) i zagraj w V.I.P-a
mi się ta gra BARDZO PODOBA

maniak kompa [ Pretorianin ]
AHA A JAK BYŁO TO Z GÓRY PRZEPRASZAM

Trzepiskor [ SETH ]
i dupa nie otwiera sie

maniak kompa [ Pretorianin ]
MŻE NIECH SIĘ ZAŁADUJE
SoulHunter [ Bad Boy ]
ja nie mam żadnej animacji w prawym dolnym rogu wogule nie mam żadnej animacji

maniak kompa [ Pretorianin ]
jak wejdziesz na to kursorem
pisze zresztą vip
.Jacek 99. [ Senator ]
Ja mam tylko obrazek z piłką i tyle.

SoulHunter [ Bad Boy ]
znalazłem i musze powiedzieć że jest dobre podoba mi się

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Gitesssss
agugu [ Chor��y ]
gdzie to kurde jest??
Cast Away [ Konsul ]
O kurde wykręcone to jest!!!!!!!

DanIan [ Pretorianin ]
Fajne!!:)
Lookash [ Generaďż˝ ]
Kur**** mnie zaraz wezmie! Trzeci raz sie zawiesilo na animacjach tych pieprzonych zagran! Grrr!
Lookash [ Generaďż˝ ]
Heh, doszedlem do konca i sie pytam - to ma byc juz wszystko? Dajcie spokoj, nedza. Toporne jak tepa blondynka.
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Na instrukcji Jak co robić..."Pobieranie danych" od 40 minut...
Link bezposredni do gry:

ALEX2150 [ Visca el Barça ]
Najlepiej to wszyscy razem krzyknijmy OLE!!!!!!!!!!
cycu2003 [ Senator ]
nawet nawet
remwall [ Zagłębiak z DG ]
mam pytanie czy po doskonaleniu umiejestnosci to jjuz koniec bo jaakas gazeta pisala omnie i nie wiem coddalej??napiscie co jest dalej
remwall [ Zagłębiak z DG ]
no odpiszcie na moje pytanie ktore zadalem wczesniej
remwall [ Zagłębiak z DG ]
kiedy ta gra sie konczy czy po wszystkich teningach i nie gra sie meczow??
tadzikg [ Konsul ]
jak sie biega miedzy pacholkami???
tadzikg [ Konsul ]
co trzeba wpisac zeby zachowac swoj profil???wpisuje e-mail i nic
marissaw [ Pretorianin ]
gdzie to jest nic tam nie ma