
ponik [ Centurion ]
Windows xp Problem!!! Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba nie musze nic więcej dodawać (obrazek obok) Bardzo prosze o pomoc! Formatowanie dysku niepomogło!!!
wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]
mi to wyglada na blastera ale niestety nie znam linku do strony z patchem...

Trzepiskor [ SETH ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2324607&N=1
tu wszystko jest opisane
Axl2000 [ ignoruj mnie ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2321846&N=1 tyle powiem...

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]
Jakaś dziwna przypadłość Myślałem że zonealarm mnie ochroni ale i on wczoraj dał plame
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
www.google.pl==>> "blaster" +nakladka jak nie to zobacz inne kombinacje
shogo_S [ Pretorianin ]
ja mam to samo buuuuu. U mnie wykasowało się poprzez wyjęcie Bios-a, wlozenie starszego i zpowrotem na nowego :)

yautja [ Generaďż˝ ]
to MS Blast ("Blaster")... musisz poszukać odpowiedniego programu usuwającego tego wirusa i ściągnąć patcha, żeby znowu go nie złapać...
..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
to nie jest msblast tylko sasser
btw. jest bardzo podobny do msblast ale to nie on
..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]
aha link:
https://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS04-011.mspx
matlas [ Legionista ]
sciagnij z mixrosoftu patch kb833330-PLK po wgraniu tej latki Blaster zostanie usuniety i roznoczesnie zostanie ustawiona zapora dla niego,nic wiecej nie muszisz robic tylko tego patcha wgraj!!!u mnie zawsze pomaga

jasiek12 [ Konsul ]
to tez go wywali
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Hehe, pare dni temu założyłem watek na ten sam temat. Teraz juz jest dobrze. (Choć nie mam pojęcia dlaczego nie mogę aktywować firewalla bo nie otwiera mi się okienko po kliknięciu na "własciwości" na połaczeniu sieciowym którego używam)
A pytanie z innej beczki - cos mi sie z outlookiem popsuło - po kliknięciu na ikonę komp robi "ping" i nic się nie dzieje, w 98 takie objawy buyły gdy sie otwierało zawieszony program, ale w XP nie ma go na liście po wciśnięciu ctrl+alt+del.

Andrew_wojownik [ Centurion ]
Masz na dysku worms'a niepamiętam jakiego zresztą w jakimś wątku było rozwiązanie poszukaj