GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows xp Problem!!! Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.05.2004
15:29
smile
[1]

ponik [ Centurion ]

Windows xp Problem!!! Błagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba nie musze nic więcej dodawać (obrazek obok) Bardzo prosze o pomoc! Formatowanie dysku niepomogło!!!

02.05.2004
15:31
[2]

wodnik_szuwarek [ Son of UDT ]

mi to wyglada na blastera ale niestety nie znam linku do strony z patchem...

02.05.2004
15:33
smile
[3]

Trzepiskor [ SETH ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2324607&N=1
tu wszystko jest opisane

02.05.2004
15:33
[4]

Axl2000 [ ignoruj mnie ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2321846&N=1 tyle powiem...

02.05.2004
17:43
smile
[5]

Rubaszny_Rabarbar [ Pretorianin ]

Jakaś dziwna przypadłość Myślałem że zonealarm mnie ochroni ale i on wczoraj dał plame

02.05.2004
17:55
[6]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

www.google.pl==>> "blaster" +nakladka jak nie to zobacz inne kombinacje

02.05.2004
18:04
[7]

shogo_S [ Pretorianin ]

ja mam to samo buuuuu. U mnie wykasowało się poprzez wyjęcie Bios-a, wlozenie starszego i zpowrotem na nowego :)

02.05.2004
18:33
smile
[8]

yautja [ Generaďż˝ ]

to MS Blast ("Blaster")... musisz poszukać odpowiedniego programu usuwającego tego wirusa i ściągnąć patcha, żeby znowu go nie złapać...

02.05.2004
18:50
[9]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

to nie jest msblast tylko sasser
btw. jest bardzo podobny do msblast ale to nie on

02.05.2004
18:51
[10]

..::Tr0yAn::.. [ Konsul ]

aha link:
https://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS04-011.mspx

03.05.2004
11:48
[11]

matlas [ Legionista ]

sciagnij z mixrosoftu patch kb833330-PLK po wgraniu tej latki Blaster zostanie usuniety i roznoczesnie zostanie ustawiona zapora dla niego,nic wiecej nie muszisz robic tylko tego patcha wgraj!!!u mnie zawsze pomaga

03.05.2004
11:56
smile
[12]

jasiek12 [ Konsul ]

to tez go wywali

03.05.2004
12:05
[13]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Hehe, pare dni temu założyłem watek na ten sam temat. Teraz juz jest dobrze. (Choć nie mam pojęcia dlaczego nie mogę aktywować firewalla bo nie otwiera mi się okienko po kliknięciu na "własciwości" na połaczeniu sieciowym którego używam)

A pytanie z innej beczki - cos mi sie z outlookiem popsuło - po kliknięciu na ikonę komp robi "ping" i nic się nie dzieje, w 98 takie objawy buyły gdy sie otwierało zawieszony program, ale w XP nie ma go na liście po wciśnięciu ctrl+alt+del.

03.05.2004
12:16
smile
[14]

Andrew_wojownik [ Centurion ]

Masz na dysku worms'a niepamiętam jakiego zresztą w jakimś wątku było rozwiązanie poszukaj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.