GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klan Matrix Online

02.05.2004
13:56
[1]

Dj_Kivi [ Junior ]

Klan Matrix Online

Powstal pierwszy w Polsce Klan gry Matrix online - The Amry of Zion. Jesli chcesz dołaczyc do nas to wypelnij formularz https://www.thematrixworld.republika.pl/html/formularz.htm

02.05.2004
13:57
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]


Tej gry jeszcze nie ma,a a poza tym bedzie platna...Stac was???

02.05.2004
14:00
[3]

Dj_Kivi [ Junior ]

nom platna bedzie, dlatego klan bedzie podzielony na grupy ktorzy placa co drugi miesiac

02.05.2004
14:01
smile
[4]

merkav [ Aguś ]

Amry ? Nie Army przypadkiem ? :)

02.05.2004
14:14
[5]

Dj_Kivi [ Junior ]

Oj literowke mozna wybaczyc:P

02.05.2004
20:26
[6]

Neo_zion [ Generaďż˝ ]

Dj_Kivi ---> Biorąc pod uwagę standardową opłatę 60zł miesięcznie od osoby, to raczej nie wróżę tłumów temu klanowi :)

02.05.2004
20:28
[7]

eJay [ Gladiator ]


dlatego klan bedzie podzielony na grupy ktorzy placa co drugi miesiac

IMHO bez sensu...Ju lepiej znalezc sobie sponsora, zalozyc strone i dac pare banerow w ramach sponsoringu...

03.05.2004
14:29
smile
[8]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

tzn. płacą co drugi miesiąc i grają co drugi miesiąc?
buhahaha - polak potrafi

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.