
Trael [ Konsul ]
Forum CM: "Z³oto dla zuchwa³ych" TVN
TVN 3 Maja 13:15 Wiêcej chyba nie muszê pisaæ ;)

merkav [ Aguœ ]
No i bym przegapil bo nie ma zapowiedzi w TV :/ Dzieki za info :)

Trael [ Konsul ]
No jak nie ma jak jest :D Sam bym przegapi³ tylko akurat ogl¹da³em jakiœ stary film z Numanem i w przerwie puœcili zapowiedŸ ;)
Pejotl [ Senator ]
A nie wie ktoœ czy bêdzie koszykówka?
Da real Odi [ Konsul ]
Pejotl ---> Idea - Polonia ma byc o 19.30 na Polsacie Sport (ale moze byc tez na Pulsie)
coMUCH [ Pretorianin ]
I idea wygrala :)))))) PIjem?
Pejotl [ Senator ]
Odi -> dziêki