GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: "Z³oto dla zuchwa³ych" TVN

02.05.2004
12:38
smile
[1]

Trael [ Konsul ]

Forum CM: "Z³oto dla zuchwa³ych" TVN

TVN 3 Maja 13:15 Wiêcej chyba nie muszê pisaæ ;)

02.05.2004
13:08
smile
[2]

merkav [ Aguœ ]

No i bym przegapil bo nie ma zapowiedzi w TV :/ Dzieki za info :)

02.05.2004
13:49
smile
[3]

Trael [ Konsul ]

No jak nie ma jak jest :D Sam bym przegapi³ tylko akurat ogl¹da³em jakiœ stary film z Numanem i w przerwie puœcili zapowiedŸ ;)

02.05.2004
14:07
[4]

Pejotl [ Senator ]

A nie wie ktoœ czy bêdzie koszykówka?

02.05.2004
14:54
[5]

Da real Odi [ Konsul ]

Pejotl ---> Idea - Polonia ma byc o 19.30 na Polsacie Sport (ale moze byc tez na Pulsie)

02.05.2004
21:54
[6]

coMUCH [ Pretorianin ]

I idea wygrala :)))))) PIjem?

03.05.2004
00:50
[7]

Pejotl [ Senator ]

Odi -> dziêki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.